مسیر سئو و کسب درآمد از آن

چگونه سئو را یاد بگیریم و نحوه درآمد از آن به چه صورت است؟

+ پیاده سازی استراتژی فروش در وبسایت برای جذب بیشترین مشتری با کمترین ورودی

 

روش هایی که برای مشتریان VIP خود و پروژه های شخصی خودم در سئو  و همینطور تکنیک های فروش سایت انجام دادم را به شما خواهم گفت.

این وبینار مسیر سئو کار شدن و مکانیزم گوگل را برای شما روشن کرده و همینطور علاوه بر روند آموزش مباحث و تکنیک های فروش در وبسایت را نیز متوجه خواهید شد.

 

در این وبینار چه یاد می گیرید؟

number 1

برای شما هم این چالش وجود دارد که چگونه میتوانید سئو را یاد بگیرید و بهترین مسیر یادگرفتن سئو به چه صورت است. در وبینار مسیر صحیح یادیگری سئو را به شما خواهم گفت.

number 2

از اصلی ترین چالش های شما در مسیر سئو بحث فروش خواهد بود، سایت ها با ترافیک بالا وجود دارند که درآمد زیاد ندارند، اما در این وبینار تکنیک های فروش را پیدا خواهید کرد.

شماره 3

با یادگیری و عمل کردن به نکاتی که داخل وبینار به شما خواهم گفت، می توانید به زودی تیم خود را توسعه دهید و همینطور به آزادی مالی دست پیدا کنید.

 

همین حالا در وبینار ثبت نام کن…

 شما میتوانید در کمتر از ۱ دقیقه، در بهترین وبینار زندگیتان ثبت نام کنید که وقتی اولین درآمدتان را از سمت گوگل تجربه کردید، همین لحظه را به یاد آورده و لبخند بزنید. 🙂

این وبینار به درد چه کسانی نمی خورد؟

number 1

افرادی که نمیخواهند تلاش کنند و دوست ندارند نسبت به جایگاه فعلی خود رشد کنند. قطعا این وبینار به شما در این حالت کمک نخواهد کرد.

number 2

افرادی از وضعیت کنونی خود راضی هستند و اصلا به فکر پیشرفت و تغییر وضعیت فعالی نمی باشند. اگر دوست نداری از حاشیه امن خود خارج بشی این وبینار برای تو نیست!

شماره 3

افرادی که هنوز دوست دارند به سبک سنتی کسب و کار راه اندازی کنند و به فکر پرداخت اجاره مغازه و پرداخت قبض های آب و برق و … هستند، قطعا این وبینار به آن ها کمک نخواهد کرد.

ظرفیت این وبینار محدود است تا قبل از بسته شدن وبینار ثبت نام را انجام دهید 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://seoedu.ir/?p=8478

تست پاپ آپ