سبد خرید 0

دوره جامع آموزش وردپرس

وردپرس پلاس

آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کد نویسی

پخش ویدیو

معرفی دوره ۰ تا ۱۰۰ آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

√میخواهید کسب و کار خود را آنلاین کنید؟

√می خواهید به عنوان یک طراح سایت حرفه ای کسب درآمد داشته باشید؟

√میخواهید وبسایت یا فروشگاه اینرنتی خود را به صورت حرفه ای خودتان طراحی کنید؟

√می خواهید در یک شرکت به عنوان طراح سایت استخدام شوید؟

شما با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی می توانید به راحتی به تمامی سوالات بالا پاسخ مثبت بدهید. شما با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت می توانید فروشگاه اینترنتی، وبسایت شرکتی، وبسایت شخصی، وبسایت فروشگاه فایل و امثال این نوع سایت ها را به صورت کاملا اختصاصی طراحی کنید و یک وبسایت را از 0 تا 100 آن را انجام دهید.

در این دوره آموزشی تلاش شده است تا طراحی سایت را بر اساس سئو به شما آموزش دهیم تا بتوانید برای مشتریان خود یک سایت سئو شده را طراحی نمایید.

شما با شرکت در این دوره می توانید به یک طراح سایت کاملا حرفه ای تبدیل شده و هر نوع سایتی که دوست داشتید را طراحی کنید و به مشتری خود تحویل دهید.

دوره جامع آموزش وردپرس (وردپرس پلاس)
Device Slider

فصل اول: دامنه و هاست

را یاد می گیرید.

دامنه و هاست چیست؟

پایه ای ترین ارکان یک وبسایت دامنه و هاست آن می باشد. شما با مفاهیم این دو آشنا میشوید و پس از اتمام جلسه کاربرد هرکدام را درک می کنید.

وبسایت چیست؟

با مفاهیم کلی وبسایت و طرز کار آن ها همچنین انواع مختلف وبسایت آشنا می شویم.

معرفی cms وردپرس

طراحی وبسایت شیوه های مختلفی دارد. یکی از شیوه های مرسوم و جدید طراحی با cms وردپرس می باشد. با تاریخچه و قدرت وردپرس در طراحی سایت آشنا می شویم.

خرید دامنه و هاست

اولین قدم خود را برای طراحی سایت برمیداریم! دامنه و هاستی متناسب با کسب و کار خود می خریم.انواع شرکت ها را معرفی می کنیم تا با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیریم.

اتصال دامنه به هاست و نصب وردپرس

بعد از خرید دامنه و هاست باید دامنه را به هاست متصل کنیم سپس وردپرس را نصب می کنیم.

تغییر دامنه

یاد میگیریم در صورت نیاز چطور دامنه وبسایت خود را به کلی عوض کنیم.

وردپرس و راه اندازی اولین وبسایت

بعد از نصب وردپرس اولین وبسایت ما آماده شده! اما تا وبسایت حرفه ای مسیر طولانی در پیش داریم. ابتدا تنظیمات اولیه و قسمت های مختلف وردپرس را باید یاد بگیریم.

فصل دوم: آشنایی با اصول اولیه وردپرس

را یاد می گیرید.

آشنایی با پیشخوان وردپرس

اولین بخشی که بعد از نصب وردپرس با آن مواجه میشویم پیشخوان وردپرس است. مرکز فرماندهی وبسایت! با قسمت های محتلف پیشخوان آشنا میشویم.

تنظیمات اولیه وردپرس

بعد از آشنایی با محیط وردپرس وارد بخش های فنی تر می شویم و یک سری تنظیمات اولیه که برای هر وبسایتی ضروری است را اجرا می کنیم.

آشنایی با پلاگین و قالب

با مفهوم دقیق پلاگین و قالب آشنا می شویم. این دو بخش جدایی ناپذیر وردپرس هستند.پلاگین ها و قالب های محبوب معرفی می شوند.همچنین فروشگاه های قالب و پلاگین نیز معرفی میشوند.

آشنایی با منوها و ابزارک ها

منو های یک وبسایت نقش مهمی در تجربه کاربری ایفا می کنند. همچنین سایدبار و ابزارک ها(ویجت ها) نیز برای طراحی صفحاتی حرفه ای مورد نیاز هستند که بصورت مختصر با طرز کار آن ها آشنا می شویم.

آشنایی با صفحه سازها

با دو صفحه ساز Elementor و ویژوال کامپوزر آشنا می شویم. با استفاده ازین دو صفحه ساز می توانیم صفحاتی حرفه ای با المان های گرافیکی بسازیم. طراحی پیشرفته ها را در مباحث بعدی یاد خواهیم گرفت.

نحوه دریافت اینماد و درگاه پرداخت

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارید لازمه آن دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یا اینماد و همچنین درگاه پرداخت می باشد. درگاه های مختلف را برای شما معرفی میکنیم و نحوه کسب درگاه را یاد میگیریم.

آموزش فعال سازی ssl

امنیت یکی از کلیدی ترین پارامتر های جذب اعتماد کاربر است. با فعال سازی ssl وبسایت خود می توانید به کاربران تضمین دهید اطللاعات آن ها به جایی درز پیدا نمی کند.

آشنایی با ووکامرس و فروشگاه اینترنتی

وردپرس بصورت پیشفرض قابلیت راه اندازی فروشگاه اینترنتی ندارد. اما با نصب پلاگین ووکامرس میتوانیم یک فروشگاه حرفه ای و کامل را پیاده سازی کنیم.

فروش محصول فیزیکی و مجازی

بعد از نصب ووکامرس یاد میگیریم تنظیمات اولیه آن را انجام دهیم وچطور محصول مجازی(دانلودی) یا فیزیکی خود را به فروش برسانیم.

فصل سوم: طراحی وبسایت حرفه ای

را یاد می گیرید.

توضیح راجب سابدامین و و وردپرس جداگانه

قبل از شروع طراحی وبسایت شرکتی خود با مفهوم ساب دامین آشنا میشویم و یاد میگیریم چطور میتوانیم روی یک هاست بی نهایت وبسایت وردپرسی بسازیم.

خرید و نصب قالب چند منظوره Xtra

قالب Xtra یک قالب حرفه ای وردپرس می باشد که میتوان با آن انواع وبسایت های حرفه ای ساخت. خرید و نصب و راه اندازی آن مراحلی دارد که کامل یاد میگیریم. همچنین به شرکت کنندگان کدتخفیف 30٪ برای خرید قالب اکسترا تقدیم می شود.

راه اندازی وبسایت شرکتی-فروشگاهی

در این فصل یک وبسایت شرکتی-فروشگاهی را راه اندازی میکنیم بطوریکه هم معرفی کننده کسب و کارمان باشد هم بتوانیم محصولات خود را آنلاین بفروشیم.اصول اولیه و پیش نیاز های این نوع وبسایت رو یاد می گیریم.

برگه های مرسوم در وبسایت شرکتی

وبسایت های شرکتی حتما باید یک سری صفحات داشته باشند تا با مشتریان بهتر ارتباط برقرار کنند.این موارد هم در سئو هم در تجربه کاربری بازدید کنندگان ضروریست. این صفحه ها را معرفی و طراحی می کنیم.

درون ریزی دمو و تنظیمات اولیه قالب

بعد از انتخاب دمو مورد نظر یک دمو را درون ریزی می کنیم تا پایه های کلی وبسایت ما اماده شود. بعد از درون ریزی دمو نوبت آشنایی با تنظیمات مختلف قالب و اعمال تنظیمات اولیه می باشد.

تنظیمات رنگ و استایل و فونت

تنظیماتی از قبیل رنگ المان های مختلف,تنظیمات فونت ها و سایر المان ها را یاد میگیریم. همچنین تنظیمات استایل بصورت ریسپانسیو را یاد میگیریم.

تنظیمات و طراحی هدر و فوتر

هدر و فوتر هر وبسایت دو بخش حیاتی آن است. یاد میگیریم تا هدر و فوتر را طراحی کنیم و المان های دلخواه را در آن قرار دهیم. همچنین برای موبایل هدری متفاوت و ریسپانسیو بسازیم.

کار با المان های اختصاصی Xtra

صفحه ساز ویژوال کامپوزر بصورت پیشفرض المان هایی برای طراحی صفحات دارد اما قالب حرفه ای Xtra المان های شخصی سازی شده بسیاری دارد که کاربردی هستند. یاد میگیریم از هر المان چطور و در چه مواقعی استفاده کنیم.

شخصی سازی ووکامرس

شخصی سازی ظاهر فروشگاه و ووکامرس بصورت پیشفرض امکان پذیر نیست اما در قالب اکسترا میتوانیم ظاهر فروشگاه خودمان را تا حد زیادی تغییر دهیم. 

ریسپانسیو سازی وبسایت

یک وبسایت حرفه ای باید در تمامی دستگاه ها از جمله کامپیوتر ,لپتاپ و گوشی موبایل ظاهری زیبا داشته باشد.یاد میگیریم چطور با تنظیمات حرفه ای قالب اکسترا وبسایت خود را بصورت ریسپانسیو طراحی کنیم.

فصل چهارم: امکانات پیشرفته وبسایت

را یاد می گیرید.

حالت تعمیر و بزودی در وبسایت

در صورتی که وبسایت شما هنوز آماده نیست میتوانید برای تمام بازدیدکنندگان یک صفحه ثابت نشان دهید. نحوه اجرا و پلاگین مورد نیاز را یاد میگیریم.

سیستم ارسال پیامک بعد از خرید با پلاگین Persian wc sms

اگر از دیجی کالا خرید کرده باشید میدانید بلافاصله بعد از خرید پیامکی برای شما ارسال می شود که باعث جلب اعتماد شما می شود. این مورد را میتوانید در وبسایت خود نیز پیاده سازی کنید.

سیستم ثبت نام با پیامک با پلاگین Digits

در وبسایت های پیشرفته مثل آپارات و دیجی کالا ثبت نام و عضویت در وبسایت با شماره تلفن و ارسال کد یکبار مصرف انجام می شود. پیاده سازی این سیستم را با استفاده از پلاگین ها به شما آموزش می دهیم.

ایجاد فرم دلخواه با پلاگین گرویتی فرم

فرم ها در تمام وبسایت ها پر کاربرد هستند. اگر میخواهید نظرسنجی کنید یا یک سری اطلاعات از کاربر بگیرید فرم ها تنها راه ممکن هستند. به شما طراحی پیشرفته ترین فرم ها را یاد میدهیم.

نصب درگاه پرداخت برای ووکامرس

بعد از اینکه درگاه پرداخت را از بانک دریافت کردیم باید با استفاده از پلاگین ها آن را روی فروشگاه آنلاین خود پیاده سازی کنیم.

کار با پلاگین پلاگین جدول محتوا

در صورتی که در وبسایت خود مقاله های بلند منتشر می کنید. بهتر از یک جدول از خلاصه محتوا را به خواننده نشان دهید تا در وقت آن ها صرفه جویی شود.این کار تاثیر مثبتی در سئو نیز دارد.نحوه پیاده سازی جدول محتوا همراه با پلاگین را یاد میگیریم.

ویرایش فرم پرداخت ووکامرس

هنگام ثبت سفارش در ووکامرس فرم پرداخت قابلیت شخصی سازی زیادی ندارد. اما یاد میگیریم با استفاده از پلاگین فرم دلخواه خود را بسازیم.

پلاگین پخش ویدیو پرستو

با استفاده ازین پلاگین میتوانید ویدیو های خود را با امکانات بالا و سفارشی به کاربران خود نمایش دهید.

پلاگین امنیت وردپرس wordfence

امنیت یکی از اساسی ترین رکن یک وبسایت وردپرسی است. با استفاده ازین پلاگین میتوانیم بصورت کامل بر وبسایت خود رصد داشته باشیم.

فصل پنجم: وبسایت فروشگاهی حرفه ای

را یاد می گیرید.

خرید و نصب قالب وودمارت

برای طراحی فروشگاه آنلاین حرفه ای مثل دیجی کالا نیاز به قالب حرفه ای فروشگاهی داریم.قالب وودمارت را خریداری می کنیم و نصب و راه اندازی می کنیم.

راه اندازی فروشگاه آنلاین حرفه ای

یک فروشگاه تماما آنلاین حرفه ای باید یک سری استاندارد ها را رعایت کند تا یکی از بهترین ها باشد. یاد میگیریم از چه پلاگین هایی استفاده کنیم و چه صفحاتی برای مشتریان خود طراحی کنیم.

تنظیمات حرفه ای صفحه ساز المنتور

برخلاف فصل سوم آموزش در این فصل با صفحه ساز المنتور کار می کنیم و با افزودنی های این پلاگین و المان های پیشرفته آن اشنا می شویم. یک طراحی حرفه ای باعث افزایش فروش میشود.

تنظیمات و برگه های مورد نیاز فروشگاه آنلاین

برای راه اندازی فروشگاه خودمان باید ابتدا با تنظیمات قالب آشنا شویم و تغییرات فنی و ظاهری را اعمال کنیم. همچنین برگه های مورد نیاز کاربران مثل پنل کاربری را طراحی کنیم.

طراحی صفحه های فروشگاه اینترنتی

بعد از اعمال تنظیمات و راه اندازی کلی فروشگاه باید صفحات شخصی سازی شده برای فروشگاه خود طراحی کنیم. صفحاتی مثل فروش ویژه و لندینگ ها برای مناسبت های متفاوت جهت فروش بیشتر. طراحی حرفه ای این صفحات با المنتور را یاد میگیریم.

آشنایی با افزودنی های ووکامرس

ووکامرس هسته فروشگاه آنلاین است. میتوانیم این هسته را با پلاگین و افزودنی های مختلف تقویت کنیم و امکانات جالبی به آن اضافه کنیم.پلاگین های محبوب را یاد میگیریم و با خطاهای رایج ووکامرس آشنا میشویم.

اتصال اپلیکیشین به فروشگاه آنلاین

جهت فروش بیشتر برای فرآیند خرید برای مشتریان به آسانی هرچه تمام کنیم. اپلیکیشین باعث افزایش چند برابری فروش میشود. یاد میگیریم اپلیکیشین حرفه ای متصل به وبسایت خود را راه اندازی کنیم بدون یک خط کد نویسی

فعال سازی وب اپلیکیشین وبسایت

وب اپلیکیشین(PWA) همانطور که از اسم آن پیداست ترکیبی از وبسایت و اپلیکیشین است که باعث راحتی کار کاربران می شود. همچنین با وجود تحریم برای کاربران اپل در ایران وب اپلیکیشین یک ویژگی فوق العاده کاربری برای هر وبسایتی محسوب میشود.

فصل ششم: نحوه کسب درآمد از وردپرس

را یاد می گیرید.

نحوه کسب درآمد از وبسایت؟

وبسایت ها یک بستر آنلاین هستند که میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان دارند طبیعتا چنین حجم از کاربر فرصت های شغلی زیادی را خواهد داشت.با فرصت های شغلی آنلاین مربوط به حوزه وبسایت ها آشنا میشویم.

فریلنسینگ و کار در خانه

فریلنسینگ یکی از روش های کار کردن است که در چند سال اخیر رشد زیادی داشته. با هم به مزیت ها و معایب این نوع کار کردن میپردازیم. همچنین وبسایت های فریلنسینگ در ایران را تجلیل می کنیم.

بازار کار وردپرس در ایران

وردپرس در ایران جامعه بزرگی دارید و وبسایت های بسیار زیادی از وردپرس استفاده میکنند. به همین علت بازار کار بسیار مناسبی ایجاد شده و باید آن را کشف کرد. به روش های کسب درآمد از طریق وردپرس میپردازیم و بستر های موجود وردپرسی جهت فروش محصولاتی مثل قالب و پلاگین.

صحبت آخر و جمع بندی

تمام مهارت هایی که یاد گرفتیم را خلاصه می کنیم و روش های رشد آن ها را یاد میگیریم.

ضمانت نامه دوره

ضمانت دوره طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

مراحل یادگیری در دوره وردپرس پلاس

مفاهیم وب و راه اندازی اولین وبسایت

بعد از مشاهده و یادگیری فصول اول و دوم با مفاهیم اولیه وب و وردپرس آشنا می شوید. دامنه و هاست خود را خریداری می کنید و اولین وبسایت وردپرسی خود را راه اندازی می کنید!

بعد از اتمام فصل دوم
بعد از اتمام فصل چهارم

طراحی وبسایت شرکتی و توسعه پیشرفته

بعد از اینکه فصل سوم و چهارم را مشاهده کردید میتوانید وبسایت شرکتی-فروشگاهی خود را طراحی کنید و با استفاده از پلاگین های پیشرفته امکانات آن را توسعه دهید.

طراحی فروشگاه اینترتی پیشرفته

در فصل پنجم با استفاده از مهارتی که در فصل های قبل کسب کردیم با استفاده از صفحه ساز المنتور فروشگاه حرفه ای خود را طراحی می کنیم و همچنین اپلیکیشین و وب اپلیکیشین را برای فروشگاه خود راه اندازی میکنیم.

فصل پنجم
در پایان دوره

کسب درآمد از وردپرس و جمع بندی

در انتهای دوره مطالب را بصورت کوتاه مرور می کنیم و روش های کسب درآمد از وردپرس را توضیح می دهیم.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

کسانی که قصد دارند در خانه به کسب درآمد بپردازند.

افرادی که قصد دارند بدون کدنویسی طراحی سایت حرفه ای یاد بگیرند.

افرادی که قصد توسعه کسب و کار خود و افزایش فروش دارند.

افرادی که مایل به فریلنسینگ و یادگیری روش های کسب درآمد هستند.

افرادی که به دنبال جدیدترین و کامل ترین آموزش طراحی وردپرس هستند.

این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟

افرادی توانایی وقت گذاشتن برای آموزش دیدن و کسب مهارت ندارند.

افرادی که به کسب درآمد اینترنتی اعتقادی ندارند.

افرادی که فقط آموزش ها را مشاهده می کنند اما بصورت عملی تمرین نمی کنند.

افرادی که کسب و کار فیزیکی و سنتی را دوست دارند و از تغییر خوششان نمی آید.

نیاز به مشاوره دارید؟

آموزش وردپرس پلاس
همین حالا سرمایه گذاری کنید.

یک بار سرمایه گذاری کنید و تا مدت ها درآمد کسب کنید!

قیمت اصلی دوره: 1.350.000 هزار تومان

تخفیف عیدانه وردپرس پلاس: 749.000 تومان

خرید اقساطی و شرکت در دوره

نکاتی راجب خرید قسطی

 مجموع هزینه خرید قسطی 1.350.000 هزارتومان می باشد.

پرداخت در 3 قسط 450.000 تومان

بعد از پرداخت قسط اول به پشتیبانی جهت دریافت لایسنس دوره پیام دهید.

جهت خرید اقساطی اینجا کلیک کنید.

  •  آیتم اسلاید 2
  •  آیتم اسلاید 3
Device Slider

مدرس دوره

سوالات متداول

این دوره پیش نیازی دارد؟

خیر

تنها ابزار مورد نیاز اینترنت و لپتاپ است. در این دوره طراحی وردپرس از صفر تدریس میشود.

تمامی فیلم ها ضبط شده هستند؟

خیر

جلسات در طول دوره ضبط می شود. شما میتوانید جلسات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

دوره بروزرسانی می شود؟

بله

دوره بصورت مداوم آپدیت می شود. بدین معنی که پلاگین های جدید و روش های طراحی جدید ضبط می شوند و میتوانید استفاده کنید.

چه صفحه سازهایی تدریس می شود؟

صفحه ساز Elementor و ویژوال کامپوزر بصورت کامل تدریس می شوند.

وجه تمایز این دوره با سایر دوره ها چیست؟

در دوره وردپرس پلاس همانطور که نام آن پیداست فراتر از وردپرس تدریس می شود. نحوه کسب درآمد از وردپرس و فریلنسینگ نمونه هایی از وجه تمایز دوره وردپرس پلاس می باشد. و از همه مهمتر شما به مدت یک ماه می توانید از پشتیبانی این دوره استفاده کنید و هر سوالی که داشتید از مدرس دوره سوال کنید و همچنین در صورت عدم رضایت از دوره میتوانید در خواست بازگشت وجه خود را داشته باشید.

حداقل سیستم کامپیوتر مورد نیاز چیست؟

برای شرکت در دوره حتی با قدیمی ترین کامپیوتر و لپ تاپ ها نیز میتوان شرکت کرد. کافیست سیستم شما مرورگر هایی نظیر گوگل کروم یا فایرفاکس را اجرا کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://seoedu.ir/?p=2900