سفارش تولید محتوا

تحویل روزانه محتوا و امکان ویرایش محتوا بعد از تحویل
هزینه تولید محتوای شما: 0 تومان


سفارش تولید محتوا

امروزه امکان سفارش تولید محتوا برای معرفی خدمات و محصولات مختلف در مدت زمان بسیار کوتاهی وجود دارد.

اما باید دید که آیا محتوای تولید شده دارای کیفیت مناسب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد یا این که نیاز به بررسی بیشتر و دقت بالاتر در تولید آن است.

از سوی دیگر انواع محتوا را می توان برای پلتفرم های مختلف سفارش داد که این خود می تواند یکی دیگر از چالش های پیشرو در زمان نیاز به سفارش تولید محتوا باشد.

تولید محتوا چیست؟ اگر شما هم خواهان تولید محتوا برای کسب و کار یا وبسایت خود هستید به طور حتم سوالات زیادی است که نیاز دارید برای آن ها جوابی پیدا کنید.

اگر چنین است با ما در ادامه همراه باشید. شاید بتوانیم کمک کوچکی به شما در راه رسیدن به پاسخ سوال هایتان بکنیم. اما قبل از آن لازم است بدانیم چقدر با تولید محتوا آشنایی دارید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

آیا با سفارش تولید محتوا آشنایی دارید؟

آیا به دنبال سفارش تولید محتوا هستید؟ و آیا با انواع محتوا و اهمیت هر یک از آن ها آشنا هستید؟ به طور حتم یکی از مهم ترین نکاتی که در ابتدای کار باید به آن توجه کنید انواع محتوای متنی، تصویری و ویدئویی است که امکان انتشار آن ها در پلتفرم های مختلف مانند وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی در اینترنت وجود دارد.

اگر با انواع محتوا و نحوه تولید آن ها آشنایی زیادی ندارید باید بدانید که نکات بسیار زیادی هستند که باعث اهمیت دوچندان این موضوع می شوند. برای مثال می توان به بهینه بودن یک محتوا و یا تولید شدن آن بر اساس نکات سئو اشاره کرد.

در صورتی که محتوایی که تولید می کنید بهینه نباشد و یا نکات سئو در آن رعایت نشده باشد، ممکن است حتی با هزینه هایی که می کنید نتوانید به هدف خود در انتشار محتوا برسید.

برای همین است که در زمان سفارش تولید محتوا باید به طور حتم بر روی سئو بودن آن تاکید کنید.

وقتی یک محتوا به خوبی سئو شده باشد به این معنا است که کاربران و مخاطبان شما در فضای مجازی می توانند به راحتی آن را با سرچ در گوگل google یا بینگ bing یا هر یک از پلتفرم های دیگر پیدا کنند.

البته این که یک کاربر بتواند در فضای مجازی با استفاده از موتورهای جستجو به محتوای شما دست پیدا کند پایان راه نیست.

بلکه در ادامه پس از کلیک کاربر بر روی سایت یا پلتفرم شما باید محتوایی که تولید کرده اید به حدی جذاب باشد که مخاطبان برای چند دقیقه و حتی برای چند ساعت مجذوب خواندن آن محتوا و یا مشاهده آن شوند.

تفاوت سفارش تولید محتوا و سفارش آگهی

سفارش تولید محتوا و آگهی

یکی از نکات دیگری که باید در زمان سفارش تولید محتوا در نظر داشته باشید، تفاوت آن با سفارش آگهی است.

به طور حتم باید به هر یک از این موارد با توجه ویژه و دید متفاوتی نگاه کرد. در یک نگاه کلی این دو با هم یک تفاوت اساسی دارند.

در زمانی که شما قصد سفارش آگهی را دارید در واقع می خواهید به دنبال مخاطبان و کاربران در دنیای مجازی (و یا در دنیای واقعی) بگردید و ممکن است که شما در این راه از ابزار متفاوتی استفاده کنید.

برای مثال امکان دارد که شما از کانال های موجود در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستا برای دادن آگهی استفاده نمایید و یا این که از سایت های پر بازدید برای معرفی خود به مردم در دنیای مجازی بهره ببرید.

روش های بسیار زیادی برای سفارش اگهی وجود دارد که هر یک از آن ها می تواند به جای خود بسیار کمک کننده باشد و به شما در جذب مخاطبان و یا مشتری ها بیشتر کمک کند.

اما اگر تا به حال از راهکار انتشار اگهی استفاده کرده اید، باید بدانید که تولید و انتشار محتوا با آگهی تبلیغاتی بسیار متفاوت است.

مهم است بدانید که در تولید محتوا بر خلاف زمان انتشار آگهی نیازی به وبسایت های دیگر و یا کانال های تلگرام که متعلق به افراد دیگر است نیازی ندارید و در زمان تولید محتوا شما در واقع به دنبال این هستید که کاربران سایت شما را پیدا کنند و معمولا این کار را با ابزار سئو انجام خواهید داد.

سفارش تولید محتوا و انتشار آگهی در فضای مجازی

انتشار محتوا در وبسایت

همان طور که گفته شد شما برای انتشار محتوا در فضای مجازی نیازی به سایت های دیگر و یا کانال های دیگران ندارید بلکه باید برای خود یک سایت یا کانال در شبکه های اجتماعی مانند اینستا ایجاد کنید.

دقیقا برای همین است که در این روش تمرکز شما بر روی وبسایت شرکت، برند یا مجموعه خودتان است و هیچ کاری به دادن آگهی در سایت ها و کانال های مجموعه های دیگر نخواهید داشت.

البته این بدان معنا نیست که دادن آگهی یا ریپورتاژ نمی تواند به شما کمک کند. بلکه سفارش رپورتاژ آگهی هم به طور حتم می تواند به عنوان یک مکمل در کنار تولید محتوا برای شما بهترین نتیجه ها را در پی داشته باشد.

برای همین بهترین کسب وکارها در دنیای مجازی و موفق ترین سایت ها به طور معمول سعی می کنند تا در آغاز کار خود از هر دو روش برای جذب مخاطب استفاده کنند.
در واقع یکی از این روش ها که تولید محتوا است به کاربران کمک می کند تا شما را پیدا کنند.

اما روش دیگر که سفارش رپورتاژ آگهی است به شما کمک می کند تا کاربران را در فضای مجازی پیدا کنید.

به نظر بسیاری از متخصصان بازاریابی با استفاده از هر دو ابزار خواهید توانست بهترین نتیجه را در کمترین زمان به دست آورید.

سفارش تولید محتوا آنلاین

انواع محتوا و نحوه سفارش آن

هر کسی باید متناسب با نیاز خود اقدام به تولید محتوای متنی، ویدئویی و .. مناسب برای انتشار در فضای مجازی کند.

اگر قصد تولید محتوا برای سایت یا شبکه های اجتماعی را دارید باید ابتدا در مورد نوع محتوایی که قصد تولید آن را دارید تصمیم بگیرید.

شما باید این کار را با توجه به نیازمندی های خود انجام دهید.

برای مثال ممکن است که شما یک محصول داشته باشید که نیاز به معرفی داشته باشد، در این صورت شاید یکی از بهترین راه های تولید محتوا، تولید یک محتوای متنی باشد که به معرفی محصول شما می پردازد.

البته روش های دیگری هم برای معرفی محصولات وجود دارند که به عنوان مثال می توان به تولید محتوای ویدئویی یا تصویری اشاره نمود که در آن کالای شما به صورت تصویری به نمایش گذاشته شده است.

هر یک از این ابزار باید در جای خود به بهترین نحو استفاده شوند تا پس از سفارش تولید محتوا و معرفی محصولات و خدمات شما در فضای مجازی کاربران مشتاق را هر چه بیشتر به سمت شما جذب نمود.

نکته دیگر این که باید توجه داشته باشید که محتوای خود را در چه پلتفرمی می خواهید انتشار دهید. برا مثال اگر شما یک وبسایت دارید، به طور حتم امکان انتشار انواع محتوای متنی، تصویری و ویدئویی را خواهید داشت.

اما در صورت استفاده از شبکه های اجتماعی ممکن است نیاز به تولید محتوای خاصی داشته باشید. زیرا که بعضی از شبکه های اجتماعی بیشتر ویدئو محور هستند. به عنوان مثال یک کانال اینستاگرامی دارید شاید بهتر باشد روی تولید محتوای تصویری تمرکز بیشتری داشته باشید.

به روز رسانی محتوا به صورت اصولی

شما می توانید برای محتواهای قدیمی وبسایت خود نیز که قبلا در وبسایت منتشر کرده اید، سفارش تولید محتوا جدید بدهید.

در این ویدیو من به شما آموزش دادم که چطوری می توانید یک به روزرسانی حرفه ای و خوب داشته باشید.

حال تصور کنید این به روز رسانی محتوایی با محتوا باکیفیت انجام شود که قطعا می تواند به وبسایت شما یک رشد اساسی بدهد.

هزینه سفارش تولید محتوا

هزینه تولید محتوا متنی

امروزه کسب و کارهای مجازی یکی از پردرامدترین کسب و کارها هستند که به دلیل نیاز بسیار بالای افراد برای معرفی خود به جامعه توانسته اند افراد زیادی را به خود جذب کنند.

اگر نگاهی به دنیای مجازی بکنید خواهید دید که مجموعه ها و شرکت های زیادی هستند که در زمینه تولید انواع محتوا فعالیت می کنند. هر یک از آن ها نیز خدمات خود را با نرخ مشخصی ارائه می نمایند.

یکی از جنبه های مهمی که برای هر فردی در زمان سفارش تولید محتوا مهم است هزینه هایی است که هر فرد باید برای تولید محتوا بپردازد.

به طور حتم شما هم در صورت نیاز به تولید محتوا به یکی از مهم ترین جنبه هایی که اهمیت خواهید داد هزینه های تولید آن خواهد بود.

شاید برای تصمیم گیری هر چه بهتر در مورد بهترین مجموعه که می تواند بهترین محتوا را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار دهد نیاز به کمی جستجو داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین مجموعه های فعال در این حوزه را پیدا کنید.

باید توجه داشته باشید که تولید محتوا یک هنر است و هر کسی به راحتی نخواهد توانست بهترین محتوا را تولید و در اختیار شما قرار دهد. برای همین این هنر هر چه بیشتر باشد باید ارزش بیشتری برای آن قائل شد و به طور معمول هزینه بیشتری هم خواهد داشت.

نه تنها در ایران که در سایر کشورهای جهان نیز به همین گونه است و هر چه محتوا دارای کیفیت بالاتری باشد هزینه تولید آن نیز بیشتر است.

ثبت سفارش تولید محتوا متنی

ثبت سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین

همانطور که می دانید با ورود ویروس کرونا دیگر تمامی کارها بر بستر وب قرار گرفت و تماس های تلفنی و ثبت سفارشات به صورت واتساپی و امثال این ها جای خود را به پنل های ثبت سفارش تولید محتوا دادند.

شما می توانید با استفاده از پنل ثبت سفارش تولید محتوا وبسایت seoedu سفارش محتوا خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و آن را به تیم ما بسپارید.

بعد از ثبت سفارش شما، پروسه تولید محتوا شما توسط تیم ما انجام شده و همینطور فایل های مربوطه از طریق بخش پنل کاربری و از قسمت تیکت ها برای شما ارسال می گردد و در اختیار شما قرار می گیرد.

سعی داریم تا همیشه محتواها را در سریع ترین زمان ممکن به شما برسانیم.

6 نکته مهم برای تولید محتوا عالی

مدت زمان نتیجه گیری پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن

سفارش تولید محتوا متنی، تحویل فوری

ممکن است که شما بتوانید بهترین محتوا را برای انتشار در فضای مجازی تولید کنید و از طریق وبسایت خود و سایر پلتفرم های موجود آن را منتشر کنید.

در این زمان یکی از مهم ترین سوال ها برای شما این است که چه مدت باید منتظر ماند تا شاهد به نتیجه نشستن تلاش های خود در تولید محتوا باشیم.

در پاسخ به این سوال باید گفت که محتوای ارگانیک که با در نظر گرفتن اصول تولید شده است به طور معمول نیاز به زمان دارد تا بتواند به تدریج مخاطبان را در فضای مجازی به خود جذب کند.

برای همین شما پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن به تدریج شاهد رشد سایت خود خواهید بود و در صورتی که سایت شما در ابتدای راه جذب مخاطب است، باید با صبر تلاش کنید تا با تولید محتوای با کیفیت به طور مدوام هر روزه ترافیک سایت خود را افزایش دهید تا بتوانید در مدت زمان نه چندان طولانی موفق به مشاهده نتیجه تلاش های خود در این عرصه شوید.

روند مشاهده تاثیر مثبت انتشار محتوا در هر یک از پلتفرم هایی که در اختیار دارید می تواند چیزی بین یک تا چند ماه به طول انجامد و در صورتی که شما در این مدت به تولید انواع محتوا که جذابیت لازم برای کاربر را داشته باشد ادامه دهید، خواهید توانست به مرور رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و به رنک های بالاتر در گوگل و یا سایر پلتفرم های موجود در اینترنت برسید.

سفارش تولید محتوا آنلاین برای سایت

هزینه تولید محتوا برای سایت چقدر است؟

هزینه تولید محتوا متنی برای وبسایت ها مختلف می باشد. سایت هایی که در حوزه های تخصصی و علمی فعالیت می کنند مثل حوزه های پزشکی، حقوقی، بورس، ارز دیجیتال و امثال این موارد قطعا برای نوشتن محتوای چنین سایت هایی نیازی به تحقیق و مطالعه بیشتر می باشد و در نتیجه هزینه تولید محتوا شما افزایش خواهد یافت.

اما در مورد حوزه های عمومی که وقت کمتری برای مطالعه و تحقیق درمورد آن گرفته می شود، هزینه کمتری نیز دریافت خواهد شد.

موضوعی که وجود دارد و باید مورد توجه قرار داد این است که هزینه کردن برای تولید محتوا هرچقد بیشتر باشد قطعا ارزش محتوا شما و کیفیت آن محتوا نیز بیشتر خواهد شد و این منجر می گردد تا رتبه های شما در گوگل بالاتر رفته و در نتیجه ورودی بیشتری را دریافت کنید.

پس هزینه کردن برای تولید محتوا را برای وبسایت خود یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید و مطمئن باشید نتیجه خیلی خوبی را از این بابت دریافت خواهید کرد.

رمز موفقیت در سفارش تولید محتوا برای سئو که باید بدانید

رمز موفقیت در سفارش تولید محتوا

اگر شما هم درخواست تولید محتوا دارید و می‌خواهید رمزهای موفقیت در سفارش تولید محتوا را بدانید، می‌بایست به چند نکته زیر اشاره کرد:

منظم و مکرر بودن

یکی از رمزهای موفقیتی که می‌بایست به آن توجه شود، مداوم بودن تولید محتوا است. در این خصوص می‌توان چند مزیت مهم را بیان کرد که عبارتند از:

 • بهبود وضعیت ایندکس مقالات که تولید محتوای منظم می‌تواند منجر به ایندکس به موقع محتوا ‌شود.
 • افزایش نرخ خزش سایت به معنای تعداد صفحاتی است که ربات‌های خزنده موتور جستجو در یک بازه زمانی آنها را خزش می‌کنند.
 • ایجاد سرنخ‌های بیشتر که با تولید محتوای بالا در موضوعات مرتبط از برند شما ایجاد خواهند شد. این سرنخ‌ها قادرند ترافیک بیشتری را به سایت شما جذب کنند.

نویسنده و کارشناس محتوای حرفه‌ای

اگر می‌خواهید برای سفارش تولید محتوا سایت سئو شده اقدام کنید، مهم است که چه کسی با رعایت چه نکاتی این نوع داده‌ها را تولید می‌کند. در این خصوص بهتر است همواره شیوه نامه‌ای را با همکاری کارشناس سئو و تولید محتوا تنظیم کرده و این پروسه را مطابق با آن پیش ببرید.

 سفارش‌های تعداد بالا

یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند در هزینه سفارش تولید محتوا اثرگذار بوده و آن را کمتر کند، درج آن در تعداد بالا است. شما می‌توانید با دائمی کردن همکاری خود در تولید محتوا با پلتفرم‌هایی که این خدمات را ارائه می‌کنند، از تخفیف بیشتر در ازای همکاری بلند مدت و با تعداد بالا استفاده کنید.

نکات مهمی که در نمونه تولید محتوا باید درنظر بگیرید

نکات مهم در نمونه تولید محتوا

شاید برای شما هم این پرسش مطرح شود که قبل از استفاده از خدمات و سفارش تولید محتوا باید به چه نکاتی توجه کنیم. در این خصوص می‌توان برحسب محتوایی که مدنظر دارید، به چند نکته زیر اشاره نمود که عبارتند از:

تولید محتوا برای سایت گردشگری

در تولید محتوای گردشگری که اطلاعات آن قابل رهگیری و کاربردی است، دقت و انتقال صحیح اطلاعات اصل مهمی خواهد بود. همچنین ارائه محتوا به صورت جزئی و دقیق یکی از فیچرهایی است که می‌تواند نمونه تولید محتوا را بسیار جذاب کرده و منجر به درخواست سفارش تولید محتوا شود.

تولید محتوای تخصصی

امروزه غالب وب سایت‌ها رفته رفته به سمت سفارش تولید محتوای تخصصی روی آورده‌اند. در صورتی که خود شما هم در آن حوزه فعالیت می‌کنید، می‌بایست از صحت و اعتبار اطلاعات، نکات ریز و توضیحات تخصصی در نمونه محتواها اطمینان حاصل کنید. برای سفارش تولید محتوای تخصصی حتما از نویسندگان مربوط به همان رشته استفاده کنید که باید هزینه بیشتری درنظر بگیرید.

تولید محتوا محصول

یکی از روش‌هایی که می‌تواند نرخ تبدیل را بیشتر کند، تولید محتوای صحیح، انتقال دقیق اطلاعات و رفع ابهام مشتری از محصول است. در این حالت ذکر جزئیات و درج اطلاعات صحیح مهم است. از سوی دیگر، تولید محتوای محصول باید همراه با غنی سازی آن و ثبت ویدیو و عکس بوده تا تمام پرسش‌های فرد برای شناسایی و لمس محصول برطرف شود.

سفارش تولید محتوای چند زبانه

تولید محتوای چندزبانه

ممکن است این پرسش برای شما هم مطرح شود که سفارش تولید محتوای چندزبانه چیست و چه مزیت‌ها یا معایبی دارد؟ در این خصوص باید گفت منظور تولید محتوایی است که می‌توانید آن را در چندین زبان نگارش کنید. این نوع سفارشات تولید محتوا می‌توانند به صورت ترکیبی شامل بیش از یک زبان باشند که ممکن است در قالب یک محتوا و یا محتواهای جداگانه درخواست گردند.

شما می‌توانید از تولید محتوای چند زبانه در بخش‌های گوناگونی استفاده کنید که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • وب سایت‌های بین المللی: در این بخش، سایت‌های بین المللی که از ملیت‌های مختلف مخاطب دارند، می‌توانند از سفارش تولید محتوای چند زبانه استفاده کنند.
 • بلاگ فروشگاه‌ها و سرویس‌ دهندگان بین المللی: یکی دیگر از بخش‌هایی که می‌توانید از طریق آن برای درج تولید محتوای چندزبانه اقدام کنید، بلاگ سایت‌هایی است که در کشورهای مختلف شعبه دارند. تولید محتوا می‌تواند برای معرفی محصولات یا خدمات به زبان محلی انجام شده و ابهامات خریداران در کشورهای مختلف را برطرف کند.
 • سایت‌های آموزش‌ آنلاین: یکی دیگر از بسترهایی که می‌تواند از سفارش تولید محتوای چندزبانه استفاده کند، پلتفرم‌های آموزشی است. این آموزش می‌تواند شامل دروس پایه، تدریس زبان باشد.
 • وب سایت‌های دولتی در امور خارجه: ممکن است دولت برای راهنمایی مهاجرین و شرح قوانین به آنها، اقدام به ایجاد پلتفرمی در فضای مجازی نماید. در این حالت تولید محتوای چندزبانه قابل استفاده است.
 • ویدیوها: شما می‌توانید با تولید محتوا، سناریو ویدیوهایی به زبان‌های دیگر تهیه کرده و آن را به ویدیو تبدیل کنید. این کار می‌تواند منجر به جذب مخاطبان از کشورهای مختلف به کانال یوتیوب شما بشود.
 • رویدادهای بین المللی: در صورتی که قصد برگزاری رویدادهای بین المللی را دارید، تولید محتوای چندزبانه برای صفحه معرفی ضروری خواهد بود.

مزیت‌ها و معایب سفارش تولید محتوای چند زبانه

مزیت های تولید محتوای چند زبانه

برخی از مزیت‌هایی که می‌توان در مورد سفارش تولید محتوای چند زبانه بیان کرد به شرح زیر می‌باشند:

مزایای تولید محتوای چند زبانه

 • افزایش ترافیک سایت: یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که می‌توان در این بخش بیان کرد، افزایش ترافیک سایت شما است. واضح است که با نگارش محتوا در چند زبان، می‌توان انتظار آن را داشت که مخاطبان بیشتری به صفحه شما سر بزنند و این باعث می‌شود تا ترافیک سایت بیشتر شود. این کار خود منجر به جلب توجه گوگل و ارتقا رتبه بندی سایت شما می‌شود.
 • افزایش اعتبار: یکی دیگر از مزیت‌هایی که می‌توان در این بخش بیان کرد، افزایش اعتبار برند و سایت شما است. این موضوع به خصوص برای برندها و مجموعه‌هایی که به صورت بین المللی فعالیت می‌کنند، بسیار مهم بوده و می‌تواند اعتماد مخاطبان آنها را از موقعیت‌های جغرافیایی گوناگون جلب کند.
 • کاهش نرخ بانس ریت: با تولید محتوا به زبان‌های مختلف، نرخ بانس ریت یا خروج کاربران کمتر می‌شود. چراکه بسیاری از کاربران با زبان‌های خارجی آشنایی ندارند و در صورت عدم مشاهده ترجمه، به سرعت از سایت خارج می‌شوند.
 • افزایش شانس رتبه بندی بهتر: شما می‌توانید با سفارش تولید محتوای چند زبانه، شانس رتبه گرفتن محتوای خود در جستجوی کلمات کلیدی به زبان‌های مختلف را بیشتر کنید.

معایب سفارش تولید محتوای چند زبانه

همچنین در خصوص معایب این نوع تولید محتوا می‌توان به چند دلیل زیر اشاره نمود که به شرح زیر می‌باشند:

 • هزینه بالا: یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌توان در این بخش ذکر کرد، هزینه بالا برای ترجمه آن است. زمانی که تولید محتوا را به زبان واحد انجام می‌دهید، می‌بایست مرتبا بودجه‌ای را برای تولید محتوا در زبان‌های خارجی دیگر نیز درنظر بگیرید. بسته به تعداد زبان‌هایی که مدنظر دارید، هزینه انجام این کار متفاوت خواهد بود.

پیچیدگی بیشتر: یکی دیگر از مشکلاتی که تولید محتوای چند زبانه دارد، مشکل شدن پروسه تولید محتوا و مدیریت محتواهای آن است. مهم است که تیم سئوکار و تولید محتوا تجربه و آگاهی کامل از روند سئو سایت‌های Multilingual را داشته باشند.

آشنایی با قیف بازاریابی محتوایی

آشنایی با قیف محتوایی

بازاریابی محتوایی روندی است که می‌توانید از طریق آن کاربران بسیاری را به سمت محتوای خود جلب کنید و در نهایت با حفظ آنها، مسیر تبدیل کاربر را به مشتری نهایی طی کنید. این پروسه در قالب یک قیف تصویر سازی شده است که از چند بخش بسیار مهم تشکیل می‌شود. لازم است در سفارش تولید محتوا به خصوص برای تبدیل کاربر به مشتری به قسمت‌های مختلف این قیف توجه کنید:

 • کشف: در این بخش هدف آن است که آگاهی از برند صورت گرفته و کاربر با برند شما بیشتر آشنا شود. توجه کنید که جذب کاربر در این قسمت بسیار مهم بوده و می‌توانید از تکنیک‌های مختلفی برای آن استفاده کنید. از جمله می‌توان به ارائه محتوای آموزشی یا پیوسته اشاره کرد که باعث می‌شود خواننده ادامه مطلب را دنبال کند.
 • جلب توجه مخاطب: این قسمت را می‌توان بدنه قیف بازاریابی محتوایی درنظر گرفت که باید بتوانید با دریافت اعتماد کاربران، زمینه را برای تبدیل آنها به مشتری فراهم سازید. به این نکته توجه کنید که اگر نتوانید این کار را انجام دهید، بهتر است صحبتی در مورد فروش نکرده و با استفاده از برخی ترفندها، مجددا تلاش کنید. مثلا از ترفندهایی نظیر مطالعات موردی، ارائه ویدیو و بازکردن داده‌ها و اطلاعات دقیق از مشتری استفاده نمایید.
 • تبدیل کاربر به مشتری: این قسمت در انتهای قیف قرار دارد و در آن تلاش می‌شود تا با معرفی بیشتر محصول و بیان مزیت‌ها نقاط قوت آن، مشتری برای انجام معامله تشویق شود.

به عنوان مثال، در سفارش تولید محتوا می‌توانید اهمیت این سرویس را مطرح کنید و از آمارهای مهم در این بخش استفاده نمایید. در قسمت دوم، اثرات یک محتوای خوب برای کسانی که قصد سئو سایت خودشان را دارند بیان می‌شود. در انتها شما می‌توانید سرویس سفارش تولید محتوای خود را معرفی کنید و از نقاط تمایز سرویس خود در مقابل دیگران صحبت نمایید.

چگونه می توان موفق به دریافت سفارش تولید محتوا از کارفرما شد؟

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد در حوزه تولید محتوا وجود دارد این است که چگونه می توانند نظر کارفرما را به خود جلب کنند و اولین قدم ها را در بازار تولید محتوا به منظور نشان دادن مهارت ها و هنرهای خود به مخاطبان برداشت؟

به طور حتم اگر کسی به خوبی مراحل آموزش تولید محتوا را گذرانده باشد و با سعی و تلاش و هم چنین بهره بردن از استعدادهای خود بتواند موفق به تولید محتوا شود در مدت زمان کوتاهی خواهد توانست نظر مثبت کارفرماهای متعددی را جلب نموده و پروژه های خوبی را برای اجرا بگیرد.

البته برای رسیدن به بالاترین نقطه در بازاریابی و تولید انواع محتوای متنی و یا تصویری علاوه بر نیاز به آموزش سئو محتوا نیاز است که مجموعه شما مهارت های بسیار بیشتری کسب کند. برای مثال کسب مهارت در لینک سازی را می توان یکی از این مهارت ها دانست.

هر یک از این مهارت ها در جای خود نیاز به اموزش جداگانه ای دارد که برای مثال می توان آموزش لینک سازی خارجی را نام برد که در کنار تولید محتوا به ارتقای رنک سایت شما کمک خواهد کرد.

کارشناس تولید محتوا کیست؟

آشنایی با کارشناس تولید محتوا

به عنوان یک وبمستر برای سئو سایت خود می‌بایست با افراد مختلفی همکاری کنید. غالبا یک تیم سئو از یک فرد اصلی، کارشناس دیجیتال مارکتینگ و یک کارشناس تولید محتوا تشکیل می‌شود. سفارش تولید محتوا مطابق با پلن فرد اصلی و توسط کارشناس تولید محتوا انجام می‌شود. یک کارشناس سئو باید بتواند با توانایی‌هایی همچون تحقیق کردن، درک مطلب و آشنایی با قوانین سئو، سفارش تولید محتوای شما را به نحو احسن انجام دهد. از جمله وظایفی که این فرد برعهده دارد می‌توان به چند مورد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

 • جمع آوری و تولید محتوا یا اطلاعات برای رسانه شما: فرقی نمی‌کند چه نوع برندی دارید، بخشی از تبلیغات، اطلاع رسانی یا فروش سایت شما با تولید محتوا انجام خواهد شد. کارشناس سئو فردی است که محتوای لازم برای صفحات مختلف پلتفرم مجازی از جمله شبکه‌های اجتماعی و سایت را جمع آوری کرده و آن را در راستای هدف کمپین و سلیقه مخاطب ویرایش و ارائه می‌کند.
 • ویراستاری: سفارش تولید محتوا صرفا نگارش یک متن نیست؛ بلکه باید از جهات مختلف اعم از ایرادات املایی و نگارشی نیز بررسی و اصلاح شود. این کار به منظور ارائه بهترین تجربه کاربری برای مخاطبان شما خواهد بود.
 • تحقیق کلمات کلیدی: بسته به اینکه برای کارشناس تولید محتوا چه وظایفی تعیین می‌شود، تحقیق کلمات کلیدی نیز از جمله وظایف او خواهد بود. توجه به این نکته ضروری است که تولید محتوا هوشمند همواره نیاز به کیورد ریسرچ و ساخت تقویم محتوایی دارد که این کار توسط سئوکار اصلی و کارشناس تولید محتوا انجام می‌شود.

البته کارشناس تولید محتوا خود نیز به چند نقش مختلف تقسیم می‌شود که وظایف خاصی را برعهده می‌گیرند. از جمله می‌توان گفت:

 • متخصص بازاریابی محتوا برای تحقیق و نوشتن محتوا.
 • استراتژیست محتوا برای تبلیغ، توسعه و برنامه ریزی محتوا.
 • مدیر تولید محتوا برای تولید، نشر و بازاریابی محتوا.
 • مشاور تولید و بازاریابی محتوا برای ارائه نقشه راه و تقویم محتوایی.

بازاریاب محتوا برای بازاریابی و انتشار محتوا در بسترهای مختلف با هدف افزایش جذب ترافیک.

نکات مهم در هنگام ثبت سفارش محتوا

نکات مهم و ضروری در ثبت سفارش تولید محتوا

زمانی که شما می خواهید بحث تولید محتوا خود را برون سپاری کنید و به یک شرکت بسپارید بهتر است نکات زیر را در مورد آن رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای بحث تولید محتوا خود بگیرید.

 1. انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر مطلب.
 2. تعیین کلماتی که برای لینک سازی داخلی می خواهید استفاده کنید.
 3. ارسال کلمات لانگ تیل و lsi برای تولید کننده محتوا
 4. تعریف پرسونای مخاطب هدف

رعایت همین 4 نکته می تواند کیفیت محتوا سفارش داده شما را افزایش دهد. کافی است فقط به این 4 نکته در هنگام سفارش محتوا خود دقت کنید و با ریز جزئیات آن را به نویسنده خود منتقل کنید.

امیدواریم تا اینجای کار توانسته باشیم قدم کوچکی در راه پاسخ دادن به تعدادی از سوال های شما در زمینه سفارش تولید محتوا و هزینه های آن برداشته باشیم و شما را با اهمیت این موضوع آشنا کرده باشیم.

به طور حتم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در زمینه تولید محتوا، سفارش آگهی و موارد مرتبط در اختیار شما قرار دهیم.

سفارش آنلاین تولید محتوا

سفارش آنلاین محتوا در seoedu

بعد از شیوع کرونا، همه چیز به صورت آنلاین درآمد حتی تولید محتوا.

برای اینکه بتوانید سفارش آنلاین تولید محتوا انجام دهید، کافی است از طریق پنل سفارش seoedu اقدام نمایید.

از مزیت های سفارش آنلاین تولید محتوا می توان به مواردی چون ارتباط سریع با تیم پشتیبانی، رفع مشکلات و همینطور ارتباط مستقیم با تیم فروش و نویسنده جهت انجام تغییرات و مواردی که شما برای داشتن محتوا بهتر و قوی تر نیاز دارید.

مراحل تولید محتوا خوب

مراحل تولید محتوا متنی خوب

1- انتخاب موضوع

به عنوان اولین قدم در مورد مسئله تولید محتوا، انتخاب موضوع می تواند مهمترین قدم باشد. شما با داشتن دانش کافی و اطلاعات لازم از نیاز کاربر خود می توانید بهترین موضوع را در حوزه ای که در حال فعالیت در آن هستید انتخاب کنید و برای بحث تولید محتوای آن اقدام نمایید.

2- نوشتن عنوان جذاب

برای اینکه بتوانید کاربران خود را به سمت محتوای خود در دنیای وب، که میزان زیادی محتوا وجود دارد جذب کنید، داشتن یک عنوان جذاب می باشد که نوشتن عنوان جذاب نیز برای خود بحث مفصل و طولانی دارد.

3- قلاب محتوایی

در سفارش تولید محتوای سایت باید دقت داشته باشید که حتما، در 500 کلمه اول، به گونه ای اقدام کنید که کاربر جذب محتوای شما شود و حس نیاز در کاربر ایجاد شود تا از این طریق بتوانید، او را تا آخرین کلمه محتوا خود نگه دارید.

پس می توان گفت یکی دیگر از بخش هایی که شما باید خیلی به آن توجه کنید، قلاب محتوایی شما می باشد.

4- نوشتن زیر عنوان های جذاب و قشنگ

همانطور که داشتن عنوان جذاب می تواند کاربران را به داخل سایت جذب کند، داشتن زیرعنوان های قشنگ باعث ماندگاری کاربر در وبسایت شما می گردد که این اتفاق می تواند خیلی زیاد به موضوع سئو سایت شما کمک کند.

5- استفاده از تصاویر مفید و مرتبط

داشتن تصاویر و فایل های گرافیکی جذاب می تواند آنقدر کاربر را به وبسایت شما جلب کند که او مدت زمان ماندن در صفحه سایت شما را فراموش کند.

تصاویر جذاب، می توانند خیلی خیلی به رشد سایت شما کمک کنند.

مراحل سفارش تولید محتوا متنی سایت

مراحل سفارش تولید محتوا در SEOEDU

فرقی نمی‌کند برای سفارش فوری تولید محتوا اقدام می‌کنید یا معمولی، ما سفارشات محتوای کاربران را مطابق با یک فرآیند دریافت و ارائه می‌کنیم. این کار به منظور اطمینان از حفظ کیفیت مطلب و رعایت اصول سئو می‌باشد. در این خصوص می‌توان گفت:

 • تعیین مشخصات محتوا

زمانی که سفارش تولید محتوای خود را ثبت می‌کنید، مجموعه اطلاعاتی در مورد آن دریافت می‌شود. از جمله لحن و کیفیت محتوا، موضوع، کلمات کلیدی اصلی و فرعی. این اطلاعات بسیار مهم بوده و لازم است با دقت از سوی کاربر ثبت شود.

 • ارجاع محتوا

در این مرحله، بسته به موضوع و تخصص محتوا سفارش شما به یک تیم مرتبط ارسال می‌شود. این یکی از دلایل مهم بودن ثبت اطلاعات دقیق در فرم سفارش تولید محتوای کاربر است.

 • کیورد ریسرچ

کیورد ریسرچ یکی از سرویس‌ها در بخش خدمات سئو است که در سفارش تولید محتوا برای هر مقاله نیز ارائه می‌شود. بسته به نیاز کاربر و برای آنکه سئو محتوا به صورت کامل رعایت شود، کیورد ریسرچ برای شما انجام خواهد شد. با این حال اگر کاربران نیاز دارند تا روی کلمات خاصی تمرکز شود، لازم است در فرم سفارش به این موضوع اشاره کنند.

 • نگارش محتوا

در این مرحله نگارش محتوا انجام می‌شود و نکات لازم برای رعایت سئو محتوا توسط نویسنده درنظر گرفته می‌شوند. سپس ویراستاری انجام شده و در صورت وجود مشکلات نگارشی یا املایی، تصحیحات لازم اعمال خواهند شد.

 • ارسال محتوا

در مرحله نهایی محتوای شما در قالب یک فایل زیپ با محتوای فایل ورد و تصاویر در پنل کاربری قابل دانلود خواهد بود.

مراحل سفارش تولید محتوا در seoedu

سفارش تولید محتوا متنی

یکی از مهم ترین و شاید گفت اساسی ترین بخش در سئو، داشتن یک تیم محتوایی خوب و با کیفیت است. زمانی که شما بتوانید محتوای خوب به کاربر خود بدهید، می توانید رتبه های عالی را در گوگل دریافت کنید.

سفارش تولید محتوا متنی نیز از این موضوع مستثنا نیست، شما باید برای کاربران خود که محتوای متنی را دوست دارند، از یک تیم متخصص و حرفه ای در زمینه تولید محتوا کمک بگیرید.

داشتن فرمت محتواهایی مثل؛ ویدیو، پادکست، تصویر و … نیز می تواند تاثیر چشم گیری بر نحوه رشد وبسایت شما داشته باشند.

سفارش تولید محتوا متنی قاعدتا دارای قوانین و اصول خاصی می باشد. اگر شما بخواهید یک سفارش خوب داشته باشید تا بتوانید نتیجه عالی از محتوا بگیرید بهتر است این موارد را در سفارش تولید محتوا متنی خود رعایت کنید:

 • از نیاز کاربر خود غافل نشوید.
 • لحن و نحوه نوشتن محتوا را حتما در هنگام سفارش بیان کنید.
 • لینک سازی های داخلی را قبل از ثبت سفارش مشخص کنید.
 • از فرد متخصص در حوزه کاری خود برای نوشتن محتوا کمک بگیرید.

رعایت همین 4 اصل در سفارش تولید محتوا سایت خود، می تواند نتیجه خیلی بهتری را به شما بدهد.

سفارش تولید محتوا سایت

همانطور که می دانید سبک های تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی و وبسایت کاملا متفاوت است و شاید بتوان گفت از زمین تا آسمان تفاوت دارند.

زیرا زمانی که شما می خواهید سفارش تولید محتوا سایت خود را بدهید باید پرسونای مخاطب و نحوه صحبت کردن با کاربران خود را در نظر بگرید و که در وبسایت ها اکثرا به صورت رسمی می باشد. اما در شبکه های اجتماعی، سبک تولید محتوا به صورت خودمانی و سرگرم کننده تغییر می کند.

پس قطعا زمانی که می خواهید برای وبسایت خود محتوا تولید کنید، باید یک سری توضیحات درمورد ویژگی های مخاطب خود ارائه دهید تا شخصی که برای شما محتوا تولید می کنند بتواند بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار دهد.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا متنی و پیدا کردن منابع محتوا

یکی از بحث ها و موضوعاتی که در مورد تولید محتوا متنی بسیار به چشم میخورد و برای خیلی از افرا سخت است، موضوع پیدا کردن منابع مناسب برای نوشتن محتوا می باشد.
خیلی ها علاوه بر اینکه در پیدا کردن موضوع تولید محتوا متنی دچار سردرگمی میشوند، در مورد پیدا کردن منابع درست و موثق نیز همین سردرگمی را تجربه می کنند که ما در این بخش میخواهیم به این موضوع بپردازیم و این چالش را حل کنیم.
همانطور که مشخص است برای تولید محتوا منابع بسیار زیادی به ویژه در دنیای امروز در دسترس می باشد و ما به دنیایی از مطلب و محتوا دسترسی داریم اما تشخیص درست و غلط بودن آن بسیار کار غلط می باشد.
پس بهترین کار برای اینکه بتوانیم محتوا درست را انتخاب کنیم چیست؟
اگر شما یک نویسنده هستید و چالش بسیار بزرگ در این موضوع دارید بهترین کار این است که شما از کارفرما خود بخواهید تا منابعی که مورد تایید می باشد را به شما معرفی کند و در اختیار شما قرار دهد. این کار باعث میشود شما به شدت هم در زمانتان صرفه جویی شده باشد و هم اینکه باعث شده محتوا اشتباه یا غلط را به مشتری خود تحویل ندهید.

سفارش تولید محتوا با کیفیت

قطعا همه ما این موضوع را می دانیم که داشتن محتوا باکیفیت بالا روی سایت می تواند برای بهبود رتبه های ما در گوگل بسیار موثر باشد. پس زمانی که شما می خواهید یک محتوای با کیفیت سفارش دهید، قطعا نیاز دارید تا با یک تیم حرفه ای کار کنید.

ما در تیم seoedu تمام تلاش خود را کرده ایم تا محتواها را با بالاترین میزان کیفیت و همینطور با قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان تولید کنیم.

سفارش تولید محتوا با کیفیت زمانی رخ می دهد که شما با یک تیم با کیفیت همکاری داشته باشید. تیم محتوایی seoedu با سابقه فعالیت با برندهای شرافیت، سپندبار، اتاق، ویزا 724، بادرو، iagco و امثال برندهایی که در حوزه های کاری خود جزو 10 نتیجه برتر می باشند، توانسته است محتواهای بسیار خوب را با کیفیت بالا برای مشتریان خود تولید کند. کافیست یک بار امتحان کنید.

هزینه تولید محتوا سایت

تولید محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های معرفی محصول و یا کسب و کار شما به مشتری است. معمولا تولید محتوا کاری زمان بر وهمچنین هزینه بر است اما در این میان شما با SEOEDU می توانید با کیفیت ترین محتوا را در ازای قیمتی مناسب دریافت کنید. استفاده از نویسنده های توانا و آموزش دیده در SEOEDU بدون شک خیال شما را از لحاظ هزینه تولید محتوا سایت راحت خواهد کرد.

از ما تخفیف بگیرید!

یکی از فاکتورهای تخفیفی از سایت ما این است که هر اندازه تعداد محتوا های سفارشی شما بیشتر باشد، مجموع هزینه دریافتی از شما به مقدار کمتری محاسبه خواهد شد و این شگفت انگیز است! جالب است بدانید که این تخفیف هیچ تاثیری بر کیفیت محتوای تحویل داده شده به شما نخواهد داشت. تنها کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری همیشگی ما شوید!

نحوه محاسبه هزینه ها

محاسبه هزینه های نهایی در زمینه تولید محتوا بر حسب تعداد کلمات به کار رفته در محتوا تعیین می شود. به طور مثال هزینه یک محتوای 300 کلمه ای با ضرب کردن 300 کلمه در قیمت یک کلمه محاسبه خواهد شد. تمامی تعرفه های در نظر گرفته شده برای تولید محتوا در SEOEDU بر حسب تعرفه های استاندارد اعلام شده است.

لیست هزینه ها

شما در این قسمت از سایت می توانید لیستی از تمامی هزینه های مربوط به محتواهای متنی و همچنین محتواهای ویدئویی را مشاهده و سپس بر حسب نیاز خود اقدام به ثبت سفارش محتوا نمایید تا در اسرع وقت نویسندگان توانای ما باکیفیت ترین محتوا ها را تولید و در اختیار شما عزیزان قرار دهند. در صورت تمایل به اینکه قیمتتولید محتوا چقدر است می توانید مقاله هزینه تولید محتوا را مطالعه کنید.

بودجه مناسب برای سفارش تولید محتوا چقدر باشد؟

ممکن است این سوال برای شما هم مطرح شود که بپرسید چه بودجه‌ای را برای تولید محتوا درنظر بگیریم. در پاسخ به این پرسش باید گفت نیاز به سفارش تولید محتوا بسته به نوع سایت، هدف و وضعیت سئو متفاوت است. برخی از فاکتورهای موثر در تعیین این هزینه عبارتند از:

 • نوع محتوا که شامل محتواهای کوتاه و بلند (آسمان خراش) است.
 • میزان و تعداد محتوای تولیدی در روز که این مقدار در سایت‌های مجله‌ای بیشتر و در سایت‌های شرکتی کمتر است.
 • گستردگی سایت که علاوه بر تولید محتواهای اولیه، شامل آپدیت‌ها و بروزرسانی‌ها نیز می‌شود.

برای تعیین این هزینه بهتر است کارشناس سئو با توجه به محدودیت بودجه، رقبای حوزه کاری که درنظر دارید و استراتژی سئو عددی تخمینی را محاسبه کند. شما کاربران می‌توانید از SEOEDU به عنوان یکی از بهترین سایت ها برای تولید محتوا مشاوره بگیرید و برای تولید محتوا و ایجاد پلن مناسب برای آن اقدام کنید.

بودجه مناسب برای سفارش تولید محتوا

هر آنچه که لازم است درباره تولید محتوای ویدئویی بدانید!

سه المان صوت، تصویر و حرکت در کنار همدیگر معجزه می کنند، معجزه ای به اندازه ارتباط تمام مردم دنیا با هر زبان و نژادی. در میان انواع محتواهای تولید شده اعم از محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی که در زمینه کسب و کار تولید می شود، محتواهای ویدئویی از ارزش و گیرایی بالاتری برخوردار هستند.

به دلیل ارتباط مستقیم یک محتوای ویدئویی با ذهن انسان، تاثیر و ماندگاری آن بسیار بیشتر از محتواهای دیگر خواهد بود به همین دلیل در صدد آمدیم تا شما را با این نوع از محتوا بیشتر آشنا کنیم. سفارش تولید محتوای ویدئویی مبحث این مقاله ما خواهد بود. با ما همراه باشید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

اهمیت تولید محتوای ویدئویی

همانطور که گفتیم محتوا ها در قالب های مختلفی تولید می شوند که هدف همه آن ها نیز جذب خواننده و مخاطب است اما با توجه به اینکه برخی افراد فرصتی برای مطالعه کپشن و یا محتواهای طولانی ندارند، ترجیح می دهند که همان موضوع را در قالب یک کلیپ ببیند. سفارش تولید محتوای ویدئویی خود را به SEOEDU بسپارید تا با دسترسی به بهترین و جذاب ترین محتواهای ویدئویی شاهد روزافزون مخاطبان هدف خود باشید.

با محتوای ویدئویی کسب و کارتان را رونق ببخشید!

در میان رقابت تجارت های مختلف برای شناساندن خود به مشتریان، تجارتی موفق تر عمل می کند که بتواند تبلیغات مناسب داشته باشد. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که منظور از تبلیغات مناسب چیست؟ تبلیغات مناسب به معنای معرفی محصول وکسب و کار خود به مشتری در عین جذابیت و تنوع محتوا است.
یک محتوای ویدئویی تاثیرگذاری بالایی را برای جذب مخاطب خواهد داشت؛ البته به شرطی که جذابیت آن به اندازه ای باشد که مخاطب را مشتاق به همراهی تا انتهای تبلیغ کند. یک طراحی جذاب و جدید می تواند مخاطب را به سمت هدف شما ببرد.

تیزر ویدئویی راهی برای جذب مخاطب

تیزر ویدئویی یکی از پرکاربردترین نوع محتوای ویدئویی است که بیشتر اوقات به منظور معرفی محصول به مشتری تهیه می شود. مفهوم تیزر تهیه شده باید متناسب با سطح علمی مخاطب هدف باشد؛ به طوری که درک آن در حیطه مربوطه کار چندان سختی نباشد. هر اندازه که کیفیت اینگونه محتوای ویدئویی بالاتر باشد، قطعا شاهد معرفی گسترده تر محصول خواهید بود.

فانتزی ظاهر شوید!

گاهی برای کشیدن مخاطب به سمت کسب وکار خود نیاز می شود که از تبلیغات انیمیشنی با کاراکترهای جذاب استفاده شود. در این روش گاهی برخی از شخصیت های کارتونی و یا فضایی می توانند برای دقایقی نظر مخاطب را بر یک موضوع متمرکز کنند.

چاشنی به نام گرافیک حرکتی!

یکی دیگر ازروش های جذاب در مسیر تبلیغات ویدئویی استفاده از گرافیک های حرکتی است. در این روش تبلیغاتی از جلوه های ویژه در جهت معرفی محصول به مخاطب استفاده می شود. بر اساس تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته، تصاویر متحرک می توانند بیشترین تاثیر را بر ذهن مخاطب بگذارند.
و در پایان
محتوای ویدئویی عبارت است از محتوایی که در قالب صدا، تصویر و حرکت تهیه شود. یک محتوای ویدئویی با کیفیت که بتواند هدف خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطب ارائه دهد، همواره از سایر انواع محتوا ها گیرا تر و کارآمد تر خواهد بود. SEOEDU آماده است تا شما را با دنیای محتواهای ویدئویی آشنا کند.

سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی با توجه به تعداد بالای محصولی که دارند باید خیلی مراقب موضوع تولید محتوا سایت خود باشند زیرا گاهی اوقات مشکل کنیبالایز به وجود آماده و می تواند شما را به دردسر بیندازد. در مقاله سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی توضیحات بیشتری درمورد آن داده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما در مورد آن مطالعه داشته باشید.

دانلود فایل PDF چک لیست سئو محتوا

با توجه به اینکه تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و شما نیاز دارید تا اصول و قواعد سئو را درمورد محتوا خود بدانید ما یک فایل pdf برای سئو محتوا آماده کرده ایم که می توانید از اینجا دانلود کنید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

پلتفرم تولید محتوا

در سطح وب ایران پلتفرم های مختلف و بسیار زیادی در زمینه تولید محتوا و سفارش آن فعالیت می کنند. ما در تیم seoedu سعی کردیم با آموزش تخصصی به تیم محتوا و همینطور داشتن تیم ویرایش محتوا، مطالب را کاملا ادیت شده و یونیک به دست شما برسانیم. از مهمترین مزیت های تیم محتوایی ما می توان به قیمت پایین و کیفیت بسیار بالای محتوا اشاره کرد. ما در پلتفرم تولید محتوا خود، شاهد حضور برندهای بزرگی مثل شرافیت، اتاقک و امثال آن ها هستیم و این باعث افتخار ماست که چنین برندهایی محتوای خود را از ما دریافت می کنند.

مانند بازی اسکویید گیم محتوا سایت خود را تولید کنید!!

یکی از پرطرفدارترین فیلم های سال 2021 را میتوان فیلم اسکویید گیم ساخت کره دانست.
این فیلم با داشتن یک سناریو عالی و همینطور ترشح آدرنالین در بدن مخاطب، توانست بهترین نتیجه را دریافت کند در صورتی که هیچ کدام از بازیگران بالیودی و هالیوودی در این فیلم حضور نداشتند!
این موضوعات را گفتم تا متوجه سناریو محتوا وبسایت خود شوید. شما باید انقدر قشنگ و مرتب داستان سناریو محتوا سایت خود را بنویسید و هنگام سفارش تولید محتوا باید آنقدر نویسنده را توجیه کنید که بتواند برای شما محتوایی تولید کند که مخاطب تا انتهای آن را بخواند و لذت ببرد.
محتوای شما باید در بدن خواننده آدرنالین ترشح کند، اگر شما بتوانید این اتفاق را در وبسایت خود رقم بزنید، قطعا برنده میدان خواهید بود.
نکته دیگری که از این فیلم میتوان برداشت کرد، همان بازی چراغ قرمز و چراغ سبز بازی بود، گاهی اوقات شما فقط نباید برای سایت خود به صورت منظم تولید محتوا داشته باشید.
بعضی مواقع لازم است دست از سفارش تولید محتوا برداشته و اجازه دهید کمی سایت نفس بکشد و استراحت کند.

چه نکات مهمی را در تولید محتوا انگلیسی درنظر بگیریم؟

گوگل در چند سال اخیر، رویکرد خود را به سمت غنی کردن محتوا و تولید مدل های مختلفی از آن مانند ویدیو، صدا، داکیومنت ها و غیره برده است. اما با این حال باید بدانید محتوای نوشتاری، همچنان پرمصرف ترین نوع محتوا برای تیم های بازاریابی، سئو و فضای مجازی در سراسر جهان است. بنابراین فرقی نمی کند در چه پلتفرم، کشور یا برای چه زبانی وارد می شوید. شما باید بتوانید محتوای نوشتاری برای آن زبان بنویسید. مهم ترین چالشی که برای چنین موضوعی در حوزه وب بین الملل وجود دارد، تولید محتوای انگلیسی است. همانطور که می دانید، لینکسازی، برندینگ، تعامل با مخاطبان، جذب ترافیک و بسیاری کارهای دیگر از پایه وابسته به تولید محتوا هستند.

در تولید محتوای انگلیسی به خصوص برای کسانی که زبان مادری آنها فرنگی نیست، می بایست نکات مختلفی درنظر گرفته شود. این برای شما بسیار مهم است که بتوانید کیفیت محتوا را همانند سایر رقبای انگلیسی زبان خود حفظ کرده و مخاطب را از خواندن آن راضی نگه دارید. چند مورد مهم از این نکات برای سفارش تولید محتوا انگلیسی عبارتند از:

 • ترتیب و ساختار (قواعد) زبان انگلیسی را رعایت کنید.
 • اگر تازه کار هستید، از ساختار ساده برای جملات خود استفاده کنید تا اشتباهات را کمتر نمایید.
 • مهم است بر عبارات و واژگان انگلیسی که در حوزه خودتان وجود دارند، مسلط شوید.
 • شما می توانید از یک اصطلاح ثابت برای یک مفهوم استفاده کنید تا میزان اشتباه آن به خصوص در به کارگیری کلمات مشابه کاهش یابد.
 • اگر قصد استفاده از ضرب المثل ها، یک جوک یا اصطلاحات ادبی را دارید، بهتر است قبل از استفاده، مفهوم آن را درک کنید.
 • شما می توانید با استفاده از ضمایر نسبی مانند That و Which، متن خود را واضح تر نمایید.

نکات مهم برای تولید محتوای انگلیسی

ویژگی های مهم تولید محتوا سایت فروشگاهی چگونه است؟

مهم ترین تاثیراتی که تولید محتوا سایت فروشگاهی دارند، در چند مورد خلاصه می شوند. از کمک کردن به جامعه وب برای کشف برند و محصولات شما گرفته تا جذب کاربران جدید، افزایش ترافیک، بالا بردن نرخ CTR با درگیر کردن و رفع نیاز مخاطب. همه اینها تا حد بسیار زیادی وابسته به نوع محتوایی است که تولید می کنید. اما در تولید چنین محتوایی که بتواند به اصطلاح “بفروش” باشد، چه ویژگی هایی می بایست رعایت شوند؟ این موارد عبارتند از:

 • محصولی که قصد معرفی آن را دارید، به صورت کامل به مخاطب توضیح دهید. برای انجام این کار، آن را در سه بخش تقسیم نمایید: مشخصات، توضیحات محصول و نقد و بررسی.
 • خود را به جای مشتری قرار دهید و به سوالاتی که ممکن است مشتری داشته باشد، پاسخ دهید.
 • پا را فراتر بگذارید و برای اصطلاحات تخصصی که در سایت فروشگاهی شما وجود دارند، یک مقاله راهنما ارائه دهید.
 • در سایت فروشگاهی، تولید محتوای ویدیویی را به عنوان مهم ترین مکمل کانتنت خود اضافه کنید. این نوع محتوا می تواند نرخ CTR را به خوبی افزایش دهد.
 • از تصاویر باکیفیت در زوایای مختلف برای محصول خود استفاده کنید.
 • تا حد ممکن با عبارات ساده تر و ذکر مثال، کاربردها و قابلیت های محصول خود را توضیح دهید.
 • در ضمن متن، محصولات مشابه را نیز به مخاطب معرفی کنید،.
 • حتما برای هر محصول، از توضیحات خلاصه استفاده کنید. به عنوان مثال یکی از بهترین نمونه ها، جدول های “نقاط قوت، نقاط ضعف” برای غنی تر کردن محتوا هستند.
 • شما می توانید توضیحات برای بخش های مختلف محصول خود را در قالب تصاویر اینفوگرافیک نیز بیان کنید.

برای سفارش تولید محتوای سایت فروشگاهی، می توانید از خدمات وب سایت SEOEDU با درنظر گرفتن نکات کامل سئو این نوع کانتنت ها استفاده کنید.

ویژگی های مهم تولید محتوای فروشگاهی

اهمیت مشاوره برای تولید محتوا چیست؟

از آنجایی که برای سفارش تولید محتوا هزینه می‌کنید، بهتر است برای استفاده از ظرفیت کامل آن ابتدا یک یا چند جلسه مشاوره داشته باشید. اهمیت مشاوره برای تولید محتوا شامل چندین نکته است که عبارتند از:

 • کسب امتیاز و رتبه خوب: مشاوره برای تولید محتوا کمک می‌کند تا با پارامترهای یک محتوای موفق از نظر سئو آشنا شوید. در نتیجه با تطبیق آن در محتواهای تولید شده، رتبه و امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید.
 • تعیین محتوای مناسب شما: تولید محتوا به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. از مدل‌های متنی گرفته تا تصویری، صوتی و ویدیویی. همچنین هرکدام از آنها دارای سبک‌های مختلفی هستند. از رپورتاژ گرفته تا بلاگ، اطلاعاتی، تبلیغاتی و معرفی محصول. با توجه به نوع سایت، مخاطبان و هدف سئو سایت، نوع محتوای شما تعیین می‌شود تا بیشترین نرخ تعامل، بازدید و ترافیک را دریافت کرده و منجر به بهبود سئو سایت شود.
 • نقشه راه: به طور کلی هدف از تولید محتوا جذب ترافیک و تبدیل آن به مشتری خدمات یا محصولات‌تان است. به همین خاطر مهم است که یک نقشه راه برای محتواهای امروز و فردای خود داشته باشید. فی المثل، وب سایتی که در حوزه فروش کالاهای دیجیتال فعالیت می‌کند، می‌تواند با تولید محتوا در مورد لوازم جانبی موبایل، کاربران بسیاری را در این قسمت به سمت خود بکشاند؛ به شرط آنکه برای موضوعات (کیوردهای) اصلی تولید محتوا نمایید.

شما می‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره در این بخش نیز از سرویس‌های SEOEDU استفاده کنید.

مشاوره تولید محتوا

ترفند های تولید محتوا اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است که بیش از 64.1 درصد از جمعیت بالای 18 سال این کشور در آن حضور دارند. نکته ای که لازم است پیش از تولید محتوا راجع به این شبکه اجتماعی بدانید، وجود الگوریتمی همانند گوگل جهت طبقه بندی محتواهای کاربران است. الگوریتم ابتدایی اینستاگرام، محتواها را براساس زمان انتشار آنها به ترتیب نمایش می داد اما اکنون بسیار پیچیده تر شده است. مهم ترین شاخصه ای که در این دستورالعمل ذکر شده، نوع محتوا، تعامل و علاقمندی مخاطب شماست. اینستاگرام به شما کمک می کند با توجه به محتوا و مخاطبینی که دارید، پست های شما در صفحه اکسپلور نمایش داده شوند.

برای آنکه بتوانید بیشترین بازدهی را در این بخش داشته باشید، لازم است در تولید محتوا اینستاگرام چند نکته مهم را رعایت کنید که عبارتند از:

 • تعاملی کردن محتوا: همیشه محتوای خود را به گونه ای طراحی کنید تا مخاطبان، بیشترین تعامل را با آن داشته باشند. گرفتن لایک، کامنت و آرشیو کردن پست بسیار مهم است.
 • استفاده از ترند روز: از محتواهای دسته اول و مد روز استفاده کنید و آنها را با خلاقیت خود به حوزه کاری تان مرتبط نمایید.
 • تولید محتوای ریلز: حتما از محتواهای Reels استفاده کنید. دقت کنید این محتواها زمان کم و داده های خوبی را ارائه می کنند.
 • طراحی کاور جذاب: کاور پست های اینستاگرامی، مهم ترین عناصر برای ترغیب کاربران به پست شما هستند.

شما می توانید برای سفارش تولید محتوا اینستاگرام برای طراحی پست های خود، اقدام به ثبت سفارش محتوا در سایت سئودو نمایید.

ترفند های تولید محتوا اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور

مراحل کامل تولید پادکست از ضبط تا انتشار + نکات مهم آن

Podcast یک نوع تولید محتوای صوتی است که می توانید آن را از طریق فید در اختیار کاربران، سایت یا اپلیکیشن قرار دهید. این مدل محتوا همچنین می تواند به صورت یک فایل صوتی در صفحات لندینگ یا بلاگ نیز اضافه شود. پادکست ها حرفه ای ترین مدل محتوای صوتی هستند که ویژگی های خاصی دارند. معمولا این نوع فایل های صوتی به صورت حرفه ای ضبط شده، تدوین می شوند و از طریق یک پلتفرم معتبر توزیع خواهند شد. مراحل تولید و انجام سفارش تولید محتوا پادکست به شرح زیر می باشد:

 • آماده کردن محتوا: برحسب نوع پادکست، ممکن است برای ضبط آن نیاز به یک محتوای آماده داشته باشید تا از روی آن روخوانی کنید.
 • فراهم کردن ابزارهای ضبط: برای تولید پادکست می توانید از یک گوشی موبایل استفاده کرده و یا ابزارهای مناسب آن یعنی میکروفون، پاپ فیلتر، فیلترهای اکوستیک برای محیط را به کار ببرید.
 • ضبط پادکست: این مرحله می تواند به صورت تک نفره، مصاحبه ای یا به حالت های قصه گو، با میزبان و ترکیبی انجام شود.
 • تدوین: برای حرفه ای تر شدن محتوا و آماده شدن فایل نهایی، می بایست با ابزارهایی مانند Adobe Audition اقدام به تدوین آن نمایید. از جمله تنظیمات در این بخش می توان به رفع نویز، اضافه کردن آهنگ پس زمینه، تنظیم Level یا قدرت صدا و غیره اشاره کرد.

آخرین مرحله ای که کمتر به آن توجه می شود، شیوه انتشار این نوع محتواها است. برای این کار بهترین راه حل آن است که پادکست را از طریق یک فید در اختیار دیگران قرار دهید. جهت انجام این کار پس از تولید محتوای پادکست، فایل آن را در گوگل یا اپل پادکست ثبت کنید. حال می توانید کد Embed آن را در سایت برای انتشار بارگذاری کنید.

مراحل تولید پادکست و نکات مهم آن

راه های کسب درآمد با تولید محتوای متنی برای سایت چیست؟

بدون شک تولید محتوا در مقطع کنونی یکی از نیازهای اساسی کسب و کارها و مجموعه ها برای جذب مخاطب است. علاوه بر این، تولید محتوا نقش بسیار مهمی در سئو سایت شما دارد و این موضوع نباید دست کم گرفته شود. با توجه به این دلایل، می توان راهکارهای مختلفی را برای درآمدزایی از طریق تولید محتوای متنی معرفی کرد که عبارتند از:

 • وبلاگ نویسی: یکی از متداول ترین روش های کسب درآمد از تولید محتوا است که در آن نویسنده می بایست به صورت منظم و مداوم، در یک حوزه تولید محتوا نماید.
 • انجام سفارش تولید محتوای دیگران: شما می توانید به صورت فریلنسری کار کنید. بدین معنا که تولید محتوای سایت های دیگر را با موضوع و کلماتی که مشخص می کنند انجام دهید.
 • رپورتاژ نویسی: نوشتن رپورتاژ یک نوع کانتنت مارکتینگ است. این محتوا معمولا با حمایت مالی جهت تبلیغ یک محصول، کسب و کار و نام تجاری در وب سایت های معتبر منتشر می گردد.
 • نگارش توضیحات محصول: با وجود بیش از 12 – 24 میلیون سایت فروشگاهی در سراسر جهان، تولید محتوا برای محصولات نیز جزوی از روش های کسب درآمد تلقی می شود که همواره به آن نیاز وجود دارد.

بخشی از خدمات مجموعه سئودو به عنوان مجری پروژه های بهینه سازی سایت، انجام سفارشات تولید محتوا ارزان برای پلتفرم های مختلف است. این خدمات شامل بلاگ نویسی، رپورتاژ نویسی، تولید محتوای صفحات لندینگ و غیره می باشد.

راه های کسب درآمد با تولید محتوای سایت

9 نقش مهم در تشکیل تیم تولید محتوا چیست؟

داشتن یک تیم تولید محتوا علاوه بر پیش بردن اهداف سئو سایت شما، می تواند در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات نیز بسیار مهم باشد. امروزه برندهای بزرگ از طریق تولید محتوا، آموزش یا ارائه دانش و مهارت های خود با مخاطبان تعامل می کنند. هرچقدر کیفیت این محتوا بیشتر باشد، مخاطب اعتماد بیشتری به شما پیدا خواهد کرد.

دست یافتن به چنین هدفی نیازمند داشتن یک تیم تولید محتوا قدرتمند است. برای چنین گروهی، 9 نقش بسیار مهم درنظر گرفته می شود که عبارتند از:

 • مدیر ارشد محتوا: این فرد، مسئول تلاش تیم بازاریابی محتوا است و به قسمت های مختلف بازاریابی، برنامه ریزی، بودجه ریزی و تعیین استراتژی، انتشار و تبلیغ نظارت می نماید.
 • مدیر بازاریابی محتوا: این فرد در زمینه بازاریابی شرکت، نظارت بر کمپین های مارکتینگ و هدایت تولیدکنندگان محتوا فعالیت می کند.
 • کارشناس استراتژی محتوا: به فردی که مسئولیت تعیین مسیر تولید محتوا، نوع آن یا محل انتشار را برعهده دارد، گفته می شود.
 • تولید کننده محتوا: نقشی که مهم ترین وظیفه فنی را برای رسیدن به اهداف اعضای تیم انجام می دهد، سازنده محتوا است که خود می تواند از چند نقش فرعی تشکیل شود. از جمله عکاس، طراح گرافیک، وبلاگ نویس، تصویرگر، تولید کننده ویدیو یا پادکست.
 • ویرایشگر محتوا: به افرادی که وظیفه ویراستاری محتوا را بر عهده دارند، اطلاق می شود.
 • ناشر: به فردی که محتوا را در پلتفرم های مختلف منتشر می کند، ناشر گفته می شود.
 • متخصص شبکه اجتماعی: به فردی که اقدام به ردیابی، تحلیل و بررسی آمار محتواهای منتشر شده، تعامل و درک مشکلات پست ها در فضای مجازی می نماید، گفته می شود.
 • متخصص فنی و توسعه: این 2 نقش وظیفه رفع مشکلات یا انتشار محتوا در پلتفرم شما یا خارج از آن را برعهده دارند.

9 نقش مهم در تیم تولید محتوا

سوالات متداول

برای سفارش تولید محتوا وبسایتم به مشاوره نیاز دارم؟

شما می توانید قبل از اینکه سفارش تولید محتوا خود را از طریق پنل سفارش انجام دهید، می توانید از ما به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید. جهت دریافت مشاوره با شماره

021-28424084 تماس حاصل فرمایید.

در چیدن استراتژی تولید محتوا مشکل دارم، چه کاری باید انجام دهم؟

ما در مجموعه seoedu سعی بر این داریم تا بالاترین سطح کیفی محتوا را برای شما به ارمغان آوریم، همین موضوع باعث شده در سفارشات با تعداد بالا، تقویم محتوایی را توسط تیم seo مجموعه برای شما انجام دهیم تا بتوانید بهترین نتیجه را از سفارش خود به دست آورید.

برای سایت فروشگاه، تولید محتوا به چه صورت است؟

درمورد تولید محتوا سایت های فروشگاهی باید گفت بیشتر درمورد خود محصول و ویژگی های آن صحبت می شود و همینطور از رشد این صفحات برای بهبود دسته بندی های استفاده می شود. شما می توانید سفارش محتوا محصولات خود را نیز به تیم ما بسپارید.

مدت زمان تحویل محتوا چقدر است؟

ما در موضوع تولید محتوا سعی داریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت محتوا را به شما تحویل دهیم. اما تمام تلاش خود را داریم تا محتوا را در عرض حداکثر 24 ساعت به شما تحویل دهیم.

آیا بعد از تولید محتوا، ادیت و ویرایش هم انجام می دهید؟

بله، در صورتی که تغییر در محتوا لازم باشد و شما نیاز به اصلاح دارید می توانید از طریق تیکت ها اقدام نمایید.

به روز رسانی های محتوا سایت را چگونه انجام دهیم؟

درمورد به روز رسانی مطالب سایت باید گفت بهتر است شما متناسب با محتوا موجود در سایت و همینطور لحن آن صفحه آن را به روز رسانی کنید. برای این موضوع در صورتی که می خواهید ثبت سفارش خود را برای به روز رسانی مطالب قبلی سایت انجام دهید، حتما لینک صفحه را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم متناسب با آن صفحه برای شما محتوا تولید کنیم.

دانلود لیست بک لینک های مخرب سایت برای DISAVOW

67 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • بهترین سایت های تولید محتوا رو میخواستم بهم معرفی کنید.
  اگر ممکنه بفرمایین.

  • سلام وقتتون بخیر
   ما در مجموعه seoedu با داشتن تیم تخصصی تولید محتوا میتونیم بگیم جزو بهترین سایت های تولید محتوا در ایران هستیم.
   کافیست تا یک بار با ما همکاری داشته باشید تا از سرعت و همینطور کیفیت محتواهای تولیدی در تیم ما اطمینان کنید.

 • ببخشید شما آموزش تولید محتوا برای وب سایت رو هم میدین بهمون؟
  ینی بهمون یاد میدین چطوری می تونیم واسه سایتمون تولید محتوا کنیم؟

  • سلام
   وقت بخیر
   بله در دوره آموزش سئو که داخل سایت هست می تونید هم آموزش تولید محتوا و هم آموزش سئو محتوا رو یاد بگیرید.
   جهت ثبت نام در دوره بر روی کلمه سئو مَستر کلیک کنید.

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید برای سفارش تولید محتوا سایت چطوری باید اقدام کنیم؟

  • سلام وقت بخیر
   برای ثبت سفارش تولید محتوا می تونید از طریق پنل کاربری سایت به آدرس seoedu.ir/login اقدام فرمایید.
   ممنون از انتخاب شما.

 • سلام ببخشید هزینه تولید محتوا چقدره و اینکه چند روزه پروژه رو تحویل میدین؟

  • سلام و ارادت
   برای دریافت قیمت تولید محتوا متنی می تونید از ابزار داخل همین صفحه با وارد کردن تعداد محتوا و تعداد کلمات، محاسبه کنید و سپس از طریق زدن دکمه ثبت سفارش اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

  • سلام
   تمام تلاش خودمون رو داریم میکنیم تا پروژه تولید محتوای شما عزیزان رو در کمتر از 48 ساعت به شما تحویل بدیم.

 • سلام وقت بخیر
  هزینه تولید محتوا سئو شده چقدره؟
  آیا بابت یونیک بودن محتوا بهمون تضمین هم میدین؟

  • سلام وقت بخیر
   بابت یونیک بودن محتوا تضمین 100 درصد بهتون میدیم و درصورت مشکل داشتن محتوا، مجدد برای شما نوشته خواهد شد.
   هزینه تولید محتوا رو هم از طریق باکس موجود در داخل همین صفحه میتونید بررسی کنید و با وارد کردن تعداد کلمه و همینطور تعداد مقاله قیمت رو مشاهده کنید.

 • سلام
  وقت بخیر
  میخواستم بدونم محتوا سئو شده دارای چه ویژگی هایی هست که بعد از ثبت سفارش اون موارد رو چک کنم؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید موارد بسیار زیادی وجود داره که پیشنهاد میکنم مقاله سئو محتوا رو داخل سایت ما مطالعه کنید تا بتونید تمامی این نکات دست پیدا کنید و سفارش محتوا سئو شده خیلی خوبی رو ارائه کنید.

 • سفارش تولید محتوا کانتنت برای سایت های تازه تاسیس هم انجام میدین؟
  و اینکه امکانش هست ما کل پروژه تولید محتوا رو به صورت ماهانه با شما جلو ببریم؟

  • سلام وقت بخیر
   سایت چه قدیمی چه جدید باشه ما تولید محتوا رو واسش انجام میدیم.
   بله اکثر افرادی که دارن با تیم ما کار میکنن به صورت ماهانه سفارش تولید محتوا خودشون رو به ما میسپرن.

 • سلام . بنظرتون میشه فقط با تولید محتوای متنی ، بدون خرید بک لینک و رپورتاژ از رقبا جلو زد؟

 • چه کامل و خوب بودش . مرسی واقعا
  خود شما هم پس انجام میدید برامون تولید محتوا را؟؟

  • سلام وقت بخیر
   برای مشاهده میزان قیمت تولید محتوا از بخش ابتدایی همین صفحه تعداد مقاله و تعداد کلمه را وارد کنید و از قیمت پروزه خود مطلع شوید.

 • سفارش تولید محتوا را خود تیم seoedu انجام میده برای ما؟؟؟ یا باید به افراد دیگ بسپاریم؟؟؟

  • سلام
   سفارش تولید محتوا توسط تیم محتوایی خودمون انجام میشه که توسط خود بنده آموزش دیدن و آماده همکاری با تمامی حوزه ها هستند.
   برای هر حوزه افراد متخصص رو گذاشتیم تا با خیال راحت محتوا حرفه ای بهتون تحویل بدیم.

 • هزینه ی سفارش تولید محتوا ی تیم شما یعنی seoedu چقدر در میاد؟؟ میشه بگید و راهنمایی کنید؟؟

  • سلام مهدی
   از طریق بخش قیمت گذاری آنلاین همین صفحه که در ابتدا قرار داره، می تونید هزینه تولید محتوا رو مشاهده کنید و فقط کافیه تعداد مقاله و تعداد کلمات رو وارد کنید.

 • سلام، ممنون بابتمحتوا خیلی خوبتون. یک سوال داشتم آیا کپی بودن بخشی از مقالات (حدود 30 درصد) از سایر مقالات سایت خودم، تاثیر منفی بر روی سئو داره یا خیر؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید پیشنهاد من اینه به هیچ عنوان از مطالب کپی داخل وبسایت خودتون استفاده نکنید چون آخرش یه جا به مشکل میخورید.

 • سلام
  آیا هر کلمه کلیدی باید محتوا بنویسم یا نه ؟؟ آیا راهی وجود داره که ما بتونیم درست و حسابی این مبحث رو با شما ببریم جلو؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید برای هر کلمه نوشتن محتوا کار اشتباهیه.
   کلماتی که کانسپت و مفهوم یکسانی دارند هیچوقت نباید واسشون محتوا جداگانه یا صفحات مختلف ایجاد بشه.

 • سلام
  بانس ریت چیه؟ چطوری میتونیم کمش کنیم؟ محتواهای من چیزی که تو آنالیتیکس دیدم خیلی بانس ریت بالایی داره

  • سلام وقتتون بخیر
   درمورد بحث بانس ریت باید شما حواستون به این مسئله باشه که تولید محتوا متنی که داخل سایت و صفحاتتون انجام میدین خیلی خوب باشه و برای کاربر نوشته شده باشه.
   نوشتن محتوا طولانی آنچنان به درد کاربر نمیخوره اگر تهش نتیجه ای واسش رقم نخوره.
   استفاده از ویدیو خیلی میتونه به کاهش بانس ریت شما کمک کنه.

 • سلام ممنونم از سرعت عمل شما در تولید محتوا و همینطور تولید محتوا سئو شده.
  دمتون گرم

  • سلام وقت بخیر
   شما میتونین از این مرورگر ها استفاده کنید چون الگوریتم اونا با گوگل متفاوته و شما میتونید به احتمال زیاد تصاویر بهتری رو توی اونا پیدا کنید که داخل گوگل نباشند.

 • سلام استفاده از ابزارهایی که کلمات رو تغییر میدن آیا برای تولید محتوا مناسب هست؟

  • سلام برای تولید محتوا یونیک و تر و تمیز اصلا پیشنهاد نمیکنم چنین چیزی رو. شما بهتره به تولید محتوا باکیفیت بپردازین.

 • سلام وقتتون بخیر
  آقا علت اینکه وقتی ما مینویسیم سفارش تولید محتوا، گوگل کلمه سفارش تولید محتوا کانتنت رو پیشنهاد میده، چیه؟
  من که فکر نمیکنم کسی این کلمه رو سرچ کنه

  • سلام وقتتون بخیر
   بله میزان سرچ این کلمه عجیب غریب بالاس و خوب احتمال داره توسط همکاران بازدید ارسال میشه واسش 🙂
   برای ماهم دقیقا کلمه سفارش تولید محتوا کانتنت میزان سرچ بالایی رو نشون میده.

 • یکی از بهترین سایت های تولید محتوا رو با جرات میتونم بگم وبسایت و شرکت شماست.
  تحویل در کوتاه ترین زمان و همینطور محتوا سئو شده و بهینه.
  دمتون گرم

 • سفارش تولید محتوا تیم هشت یکی از کلماتی هست که توی سرچ کنسول من به نمایش گذاشته میشه، میخواستم بدونم آیا این کلمه هم واسه شما میاره تو سرچ کنسول با توجه به اینکه روی کیورد سفارش تولید محتوا بالا هستین یا نه؟ علت اینکه این کلمه نمایش میده چیه؟؟

  • سلام وقت بخیر
   بله این کلمه داخل سرچ کنسول ماهم نمایش داده میشه.
   اما خوب موضوعی که وجود داره اینه که گوگل میاد وبسایت شما رو روی کلمات این حوزه نمایش میده و بررسی میکنه.
   اگر کلمه مناسب صفحه شما باشه و کاربر راضی باشه، صفحه ماندگار میشه روی اون کلمه و اگر هم نه که از نتایج سایت شما رو حذف میکنه یا رتبه پایین تری بهتون میده.

  • سلام وقت بخیر
   ببینید موضوع انواع روش های تولید محتوا رو میشه به چند دسته تقسیم کرد و یک سوال خیلی کلی هست.
   برای مثال میشه روش های زیر رو نام برد:
   تولید محتوا تالیفی
   تولید محتوا ترجمه
   بازنویسی محتوا.
   اگر منظورتون به این دسته بندی روش های تولید محتوا باشه، میشه گفت پاسخش اینه.

 • به نظر شما از نکات مهم در تولید محتوا چیه و ما باید به کدوم قسمت بیشترین توجه رو داشته باشیم؟

  • سلام وقت بخیر
   از نکات مهم در تولید محتوا رو اگر بخوایم بهش اشاره کنیم، اینه که شما در کنار اینکه برای کاربرتون محتوا رو مینویسید، اصول سئو نیز در نوشتن محتوا رعایت کنید.
   محتوا هرچه کاربر پسندتر، رتبه گرفتن آن راحت تر.

 • در محتواهای تولید شده توسط تیمتون اصول تولید محتوا برای سایت رو هم رعایت می کنین؟ چه نکاتی رو رعایت می کنین؟

  • سلام وقت بخیر
   بله ما سعی داریم تا اصول و قواعد سئو را در محتوا شما رعایت نماییم.
   همچنین در صورت نیاز به ویرایش میتوانید بعد از دریافت محتوا، درخواست ویرایش نیز بدهید تا مطابق با سبک دلخواه شما، محتوا تولید شود.

  • آره واقعا یکی از کارهایی که خیلی زمان بره و همینطور باید دقت و ظرافت زیادی واسه اون به خرج داد، بحث تولید محتواس.

 • سلام وقت بخیر
  برای محتوا سایتم نیاز به مشاوره تولید محتوا دارم، میشه خواهش کنم بهم تو این بحث کمک کنید؟

 • عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دهقانی عزیز. لیست بک لینک ها عالی بود :-))))

دیدگاهتان را بنویسید

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.