سفارش تولید محتوا

تحویل روزانه محتوا و امکان ویرایش محتوا بعد از تحویل
هزینه تولید محتوای شما: 0 تومان


سفارش تولید محتوا

امروزه امکان سفارش تولید محتوا برای معرفی خدمات و محصولات مختلف در مدت زمان بسیار کوتاهی وجود دارد.

اما باید دید که آیا محتوای تولید شده دارای کیفیت مناسب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد یا این که نیاز به بررسی بیشتر و دقت بالاتر در تولید آن است.

از سوی دیگر انواع محتوا را می توان برای پلتفرم های مختلف سفارش داد که این خود می تواند یکی دیگر از چالش های پیشرو در زمان نیاز به سفارش تولید محتوا باشد.

اگر شما هم خواهان تولید محتوا برای کسب و کار یا وبسایت خود هستید به طور حتم سوالات زیادی است که نیاز دارید برای آن ها جوابی پیدا کنید.

اگر چنین است با ما در ادامه همراه باشید. شاید بتوانیم کمک کوچکی به شما در راه رسیدن به پاسخ سوال هایتان بکنیم. اما قبل از آن لازم است بدانیم چقدر با تولید محتوا آشنایی دارید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

آیا با سفارش تولید محتوا آشنایی دارید؟

آیا به دنبال سفارش تولید محتوا هستید؟ و آیا با انواع محتوا و اهمیت هر یک از آن ها آشنا هستید؟ به طور حتم یکی از مهم ترین نکاتی که در ابتدای کار باید به آن توجه کنید انواع محتوای متنی، تصویری و ویدئویی است که امکان انتشار آن ها در پلتفرم های مختلف مانند وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی در اینترنت وجود دارد.

اگر با انواع محتوا و نحوه تولید آن ها آشنایی زیادی ندارید باید بدانید که نکات بسیار زیادی هستند که باعث اهمیت دوچندان این موضوع می شوند. برای مثال می توان به بهینه بودن یک محتوا و یا تولید شدن آن بر اساس نکات سئو اشاره کرد.

در صورتی که محتوایی که تولید می کنید بهینه نباشد و یا نکات سئو در آن رعایت نشده باشد، ممکن است حتی با هزینه هایی که می کنید نتوانید به هدف خود در انتشار محتوا برسید.

برای همین است که در زمان سفارش تولید محتوا باید به طور حتم بر روی سئو بودن آن تاکید کنید.

وقتی یک محتوا به خوبی سئو شده باشد به این معنا است که کاربران و مخاطبان شما در فضای مجازی می توانند به راحتی آن را با سرچ در گوگل google یا بینگ bing یا هر یک از پلتفرم های دیگر پیدا کنند.

البته این که یک کاربر بتواند در فضای مجازی با استفاده از موتورهای جستجو به محتوای شما دست پیدا کند پایان راه نیست.

بلکه در ادامه پس از کلیک کاربر بر روی سایت یا پلتفرم شما باید محتوایی که تولید کرده اید به حدی جذاب باشد که مخاطبان برای چند دقیقه و حتی برای چند ساعت مجذوب خواندن آن محتوا و یا مشاهده آن شوند.

تفاوت سفارش تولید محتوا و سفارش آگهی

سفارش تولید محتوا و آگهی

یکی از نکات دیگری که باید در زمان سفارش تولید محتوا در نظر داشته باشید، تفاوت آن با سفارش آگهی است.

به طور حتم باید به هر یک از این موارد با توجه ویژه و دید متفاوتی نگاه کرد. در یک نگاه کلی این دو با هم یک تفاوت اساسی دارند.

در زمانی که شما قصد سفارش آگهی را دارید در واقع می خواهید به دنبال مخاطبان و کاربران در دنیای مجازی (و یا در دنیای واقعی) بگردید و ممکن است که شما در این راه از ابزار متفاوتی استفاده کنید.

برای مثال امکان دارد که شما از کانال های موجود در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستا برای دادن آگهی استفاده نمایید و یا این که از سایت های پر بازدید برای معرفی خود به مردم در دنیای مجازی بهره ببرید.

روش های بسیار زیادی برای سفارش اگهی وجود دارد که هر یک از آن ها می تواند به جای خود بسیار کمک کننده باشد و به شما در جذب مخاطبان و یا مشتری ها بیشتر کمک کند.

اما اگر تا به حال از راهکار انتشار اگهی استفاده کرده اید، باید بدانید که تولید و انتشار محتوا با آگهی تبلیغاتی بسیار متفاوت است.

مهم است بدانید که در تولید محتوا بر خلاف زمان انتشار آگهی نیازی به وبسایت های دیگر و یا کانال های تلگرام که متعلق به افراد دیگر است نیازی ندارید و در زمان تولید محتوا شما در واقع به دنبال این هستید که کاربران سایت شما را پیدا کنند و معمولا این کار را با ابزار سئو انجام خواهید داد.

سفارش تولید محتوا و انتشار آگهی در فضای مجازی

انتشار محتوا در وبسایت

همان طور که گفته شد شما برای انتشار محتوا در فضای مجازی نیازی به سایت های دیگر و یا کانال های دیگران ندارید بلکه باید برای خود یک سایت یا کانال در شبکه های اجتماعی مانند اینستا ایجاد کنید.

دقیقا برای همین است که در این روش تمرکز شما بر روی وبسایت شرکت، برند یا مجموعه خودتان است و هیچ کاری به دادن آگهی در سایت ها و کانال های مجموعه های دیگر نخواهید داشت.

البته این بدان معنا نیست که دادن آگهی یا ریپورتاژ نمی تواند به شما کمک کند. بلکه سفارش رپورتاژ آگهی هم به طور حتم می تواند به عنوان یک مکمل در کنار تولید محتوا برای شما بهترین نتیجه ها را در پی داشته باشد.

برای همین بهترین کسب وکارها در دنیای مجازی و موفق ترین سایت ها به طور معمول سعی می کنند تا در آغاز کار خود از هر دو روش برای جذب مخاطب استفاده کنند.
در واقع یکی از این روش ها که تولید محتوا است به کاربران کمک می کند تا شما را پیدا کنند.

اما روش دیگر که سفارش رپورتاژ آگهی است به شما کمک می کند تا کاربران را در فضای مجازی پیدا کنید.

به نظر بسیاری از متخصصان بازاریابی با استفاده از هر دو ابزار خواهید توانست بهترین نتیجه را در کمترین زمان به دست آورید.

سفارش تولید محتوا آنلاین

انواع محتوا و نحوه سفارش آن

هر کسی باید متناسب با نیاز خود اقدام به تولید محتوای متنی، ویدئویی و .. مناسب برای انتشار در فضای مجازی کند.

اگر قصد تولید محتوا برای سایت یا شبکه های اجتماعی را دارید باید ابتدا در مورد نوع محتوایی که قصد تولید آن را دارید تصمیم بگیرید.

شما باید این کار را با توجه به نیازمندی های خود انجام دهید.

برای مثال ممکن است که شما یک محصول داشته باشید که نیاز به معرفی داشته باشد، در این صورت شاید یکی از بهترین راه های تولید محتوا، تولید یک محتوای متنی باشد که به معرفی محصول شما می پردازد.

البته روش های دیگری هم برای معرفی محصولات وجود دارند که به عنوان مثال می توان به تولید محتوای ویدئویی یا تصویری اشاره نمود که در آن کالای شما به صورت تصویری به نمایش گذاشته شده است.

هر یک از این ابزار باید در جای خود به بهترین نحو استفاده شوند تا پس از سفارش تولید محتوا و معرفی محصولات و خدمات شما در فضای مجازی کاربران مشتاق را هر چه بیشتر به سمت شما جذب نمود.

نکته دیگر این که باید توجه داشته باشید که محتوای خود را در چه پلتفرمی می خواهید انتشار دهید. برا مثال اگر شما یک وبسایت دارید، به طور حتم امکان انتشار انواع محتوای متنی، تصویری و ویدئویی را خواهید داشت.

اما در صورت استفاده از شبکه های اجتماعی ممکن است نیاز به تولید محتوای خاصی داشته باشید. زیرا که بعضی از شبکه های اجتماعی بیشتر ویدئو محور هستند. به عنوان مثال یک کانال اینستاگرامی دارید شاید بهتر باشد روی تولید محتوای تصویری تمرکز بیشتری داشته باشید.

به روز رسانی محتوا به صورت اصولی

شما می توانید برای محتواهای قدیمی وبسایت خود نیز که قبلا در وبسایت منتشر کرده اید، سفارش تولید محتوا جدید بدهید.

در این ویدیو من به شما آموزش دادم که چطوری می توانید یک به روزرسانی حرفه ای و خوب داشته باشید.

حال تصور کنید این به روز رسانی محتوایی با محتوا باکیفیت انجام شود که قطعا می تواند به وبسایت شما یک رشد اساسی بدهد.

هزینه سفارش تولید محتوا

هزینه تولید محتوا متنی

امروزه کسب و کارهای مجازی یکی از پردرامدترین کسب و کارها هستند که به دلیل نیاز بسیار بالای افراد برای معرفی خود به جامعه توانسته اند افراد زیادی را به خود جذب کنند.

اگر نگاهی به دنیای مجازی بکنید خواهید دید که مجموعه ها و شرکت های زیادی هستند که در زمینه تولید انواع محتوا فعالیت می کنند. هر یک از آن ها نیز خدمات خود را با نرخ مشخصی ارائه می نمایند.

یکی از جنبه های مهمی که برای هر فردی در زمان سفارش تولید محتوا مهم است هزینه هایی است که هر فرد باید برای تولید محتوا بپردازد.

به طور حتم شما هم در صورت نیاز به تولید محتوا به یکی از مهم ترین جنبه هایی که اهمیت خواهید داد هزینه های تولید آن خواهد بود.

شاید برای تصمیم گیری هر چه بهتر در مورد بهترین مجموعه که می تواند بهترین محتوا را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار دهد نیاز به کمی جستجو داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین مجموعه های فعال در این حوزه را پیدا کنید.

باید توجه داشته باشید که تولید محتوا یک هنر است و هر کسی به راحتی نخواهد توانست بهترین محتوا را تولید و در اختیار شما قرار دهد. برای همین این هنر هر چه بیشتر باشد باید ارزش بیشتری برای آن قائل شد و به طور معمول هزینه بیشتری هم خواهد داشت.

نه تنها در ایران که در سایر کشورهای جهان نیز به همین گونه است و هر چه محتوا دارای کیفیت بالاتری باشد هزینه تولید آن نیز بیشتر است.

ثبت سفارش تولید محتوا متنی

ثبت سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین

همانطور که می دانید با ورود ویروس کرونا دیگر تمامی کارها بر بستر وب قرار گرفت و تماس های تلفنی و ثبت سفارشات به صورت واتساپی و امثال این ها جای خود را به پنل های ثبت سفارش تولید محتوا دادند.

شما می توانید با استفاده از پنل ثبت سفارش تولید محتوا وبسایت seoedu سفارش محتوا خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و آن را به تیم ما بسپارید.

بعد از ثبت سفارش شما، پروسه تولید محتوا شما توسط تیم ما انجام شده و همینطور فایل های مربوطه از طریق بخش پنل کاربری و از قسمت تیکت ها برای شما ارسال می گردد و در اختیار شما قرار می گیرد.

سعی داریم تا همیشه محتواها را در سریع ترین زمان ممکن به شما برسانیم.

6 نکته مهم برای تولید محتوا عالی

مدت زمان نتیجه گیری پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن

سفارش تولید محتوا متنی، تحویل فوری

ممکن است که شما بتوانید بهترین محتوا را برای انتشار در فضای مجازی تولید کنید و از طریق وبسایت خود و سایر پلتفرم های موجود آن را منتشر کنید.

در این زمان یکی از مهم ترین سوال ها برای شما این است که چه مدت باید منتظر ماند تا شاهد به نتیجه نشستن تلاش های خود در تولید محتوا باشیم.

در پاسخ به این سوال باید گفت که محتوای ارگانیک که با در نظر گرفتن اصول تولید شده است به طور معمول نیاز به زمان دارد تا بتواند به تدریج مخاطبان را در فضای مجازی به خود جذب کند.

برای همین شما پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن به تدریج شاهد رشد سایت خود خواهید بود و در صورتی که سایت شما در ابتدای راه جذب مخاطب است، باید با صبر تلاش کنید تا با تولید محتوای با کیفیت به طور مدوام هر روزه ترافیک سایت خود را افزایش دهید تا بتوانید در مدت زمان نه چندان طولانی موفق به مشاهده نتیجه تلاش های خود در این عرصه شوید.

روند مشاهده تاثیر مثبت انتشار محتوا در هر یک از پلتفرم هایی که در اختیار دارید می تواند چیزی بین یک تا چند ماه به طول انجامد و در صورتی که شما در این مدت به تولید انواع محتوا که جذابیت لازم برای کاربر را داشته باشد ادامه دهید، خواهید توانست به مرور رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و به رنک های بالاتر در گوگل و یا سایر پلتفرم های موجود در اینترنت برسید.

سفارش تولید محتوا آنلاین برای سایت

هزینه تولید محتوا برای سایت چقدر است؟

هزینه تولید محتوا متنی برای وبسایت ها مختلف می باشد. سایت هایی که در حوزه های تخصصی و علمی فعالیت می کنند مثل حوزه های پزشکی، حقوقی، بورس، ارز دیجیتال و امثال این موارد قطعا برای نوشتن محتوای چنین سایت هایی نیازی به تحقیق و مطالعه بیشتر می باشد و در نتیجه هزینه تولید محتوا شما افزایش خواهد یافت.

اما در مورد حوزه های عمومی که وقت کمتری برای مطالعه و تحقیق درمورد آن گرفته می شود، هزینه کمتری نیز دریافت خواهد شد.

موضوعی که وجود دارد و باید مورد توجه قرار داد این است که هزینه کردن برای تولید محتوا هرچقد بیشتر باشد قطعا ارزش محتوا شما و کیفیت آن محتوا نیز بیشتر خواهد شد و این منجر می گردد تا رتبه های شما در گوگل بالاتر رفته و در نتیجه ورودی بیشتری را دریافت کنید.

پس هزینه کردن برای تولید محتوا را برای وبسایت خود یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید و مطمئن باشید نتیجه خیلی خوبی را از این بابت دریافت خواهید کرد.

چگونه می توان موفق به دریافت سفارش تولید محتوا از کارفرما شد؟

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد در حوزه تولید محتوا وجود دارد این است که چگونه می توانند نظر کارفرما را به خود جلب کنند و اولین قدم ها را در بازار تولید محتوا به منظور نشان دادن مهارت ها و هنرهای خود به مخاطبان برداشت؟

به طور حتم اگر کسی به خوبی مراحل آموزش تولید محتوا را گذرانده باشد و با سعی و تلاش و هم چنین بهره بردن از استعدادهای خود بتواند موفق به تولید محتوا شود در مدت زمان کوتاهی خواهد توانست نظر مثبت کارفرماهای متعددی را جلب نموده و پروژه های خوبی را برای اجرا بگیرد.

البته برای رسیدن به بالاترین نقطه در بازاریابی و تولید انواع محتوای متنی و یا تصویری علاوه بر نیاز به آموزش سئو محتوا نیاز است که مجموعه شما مهارت های بسیار بیشتری کسب کند. برای مثال کسب مهارت در لینک سازی را می توان یکی از این مهارت ها دانست.

هر یک از این مهارت ها در جای خود نیاز به اموزش جداگانه ای دارد که برای مثال می توان آموزش لینک سازی خارجی را نام برد که در کنار تولید محتوا به ارتقای رنک سایت شما کمک خواهد کرد.

نکات مهم در هنگام ثبت سفارش محتوا

نکات مهم و ضروری در ثبت سفارش تولید محتوا

زمانی که شما می خواهید بحث تولید محتوا خود را برون سپاری کنید و به یک شرکت بسپارید بهتر است نکات زیر را در مورد آن رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای بحث تولید محتوا خود بگیرید.

 1. انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر مطلب.
 2. تعیین کلماتی که برای لینک سازی داخلی می خواهید استفاده کنید.
 3. ارسال کلمات لانگ تیل و lsi برای تولید کننده محتوا
 4. تعریف پرسونای مخاطب هدف

رعایت همین 4 نکته می تواند کیفیت محتوا سفارش داده شما را افزایش دهد. کافی است فقط به این 4 نکته در هنگام سفارش محتوا خود دقت کنید و با ریز جزئیات آن را به نویسنده خود منتقل کنید.

امیدواریم تا اینجای کار توانسته باشیم قدم کوچکی در راه پاسخ دادن به تعدادی از سوال های شما در زمینه سفارش تولید محتوا و هزینه های آن برداشته باشیم و شما را با اهمیت این موضوع آشنا کرده باشیم.

به طور حتم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در زمینه تولید محتوا، سفارش آگهی و موارد مرتبط در اختیار شما قرار دهیم.

سفارش آنلاین تولید محتوا

سفارش آنلاین محتوا در seoedu

بعد از شیوع کرونا، همه چیز به صورت آنلاین درآمد حتی تولید محتوا.

برای اینکه بتوانید سفارش آنلاین تولید محتوا انجام دهید، کافی است از طریق پنل سفارش seoedu اقدام نمایید.

از مزیت های سفارش آنلاین تولید محتوا می توان به مواردی چون ارتباط سریع با تیم پشتیبانی، رفع مشکلات و همینطور ارتباط مستقیم با تیم فروش و نویسنده جهت انجام تغییرات و مواردی که شما برای داشتن محتوا بهتر و قوی تر نیاز دارید.

مراحل تولید محتوا خوب

مراحل تولید محتوا متنی خوب

1- انتخاب موضوع

به عنوان اولین قدم در مورد مسئله تولید محتوا، انتخاب موضوع می تواند مهمترین قدم باشد. شما با داشتن دانش کافی و اطلاعات لازم از نیاز کاربر خود می توانید بهترین موضوع را در حوزه ای که در حال فعالیت در آن هستید انتخاب کنید و برای بحث تولید محتوای آن اقدام نمایید.

2- نوشتن عنوان جذاب

برای اینکه بتوانید کاربران خود را به سمت محتوای خود در دنیای وب، که میزان زیادی محتوا وجود دارد جذب کنید، داشتن یک عنوان جذاب می باشد که نوشتن عنوان جذاب نیز برای خود بحث مفصل و طولانی دارد.

3- قلاب محتوایی

در سفارش تولید محتوای سایت باید دقت داشته باشید که حتما، در 500 کلمه اول، به گونه ای اقدام کنید که کاربر جذب محتوای شما شود و حس نیاز در کاربر ایجاد شود تا از این طریق بتوانید، او را تا آخرین کلمه محتوا خود نگه دارید.

پس می توان گفت یکی دیگر از بخش هایی که شما باید خیلی به آن توجه کنید، قلاب محتوایی شما می باشد.

4- نوشتن زیر عنوان های جذاب و قشنگ

همانطور که داشتن عنوان جذاب می تواند کاربران را به داخل سایت جذب کند، داشتن زیرعنوان های قشنگ باعث ماندگاری کاربر در وبسایت شما می گردد که این اتفاق می تواند خیلی زیاد به موضوع سئو سایت شما کمک کند.

5- استفاده از تصاویر مفید و مرتبط

داشتن تصاویر و فایل های گرافیکی جذاب می تواند آنقدر کاربر را به وبسایت شما جلب کند که او مدت زمان ماندن در صفحه سایت شما را فراموش کند.

تصاویر جذاب، می توانند خیلی خیلی به رشد سایت شما کمک کنند.

مراحل سفارش تولید محتوا متنی سایت

سفارش تولید محتوا متنی

یکی از مهم ترین و شاید گفت اساسی ترین بخش در سئو، داشتن یک تیم محتوایی خوب و با کیفیت است. زمانی که شما بتوانید محتوای خوب به کاربر خود بدهید، می توانید رتبه های عالی را در گوگل دریافت کنید.

سفارش تولید محتوا متنی نیز از این موضوع مستثنا نیست، شما باید برای کاربران خود که محتوای متنی را دوست دارند، از یک تیم متخصص و حرفه ای در زمینه تولید محتوا کمک بگیرید.

داشتن فرمت محتواهایی مثل؛ ویدیو، پادکست، تصویر و … نیز می تواند تاثیر چشم گیری بر نحوه رشد وبسایت شما داشته باشند.

سفارش تولید محتوا متنی قاعدتا دارای قوانین و اصول خاصی می باشد. اگر شما بخواهید یک سفارش خوب داشته باشید تا بتوانید نتیجه عالی از محتوا بگیرید بهتر است این موارد را در سفارش تولید محتوا متنی خود رعایت کنید:

 • از نیاز کاربر خود غافل نشوید.
 • لحن و نحوه نوشتن محتوا را حتما در هنگام سفارش بیان کنید.
 • لینک سازی های داخلی را قبل از ثبت سفارش مشخص کنید.
 • از فرد متخصص در حوزه کاری خود برای نوشتن محتوا کمک بگیرید.

رعایت همین 4 اصل در سفارش تولید محتوا سایت خود، می تواند نتیجه خیلی بهتری را به شما بدهد.

سفارش تولید محتوا سایت

همانطور که می دانید سبک های تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی و وبسایت کاملا متفاوت است و شاید بتوان گفت از زمین تا آسمان تفاوت دارند.

زیرا زمانی که شما می خواهید سفارش تولید محتوا سایت خود را بدهید باید پرسونای مخاطب و نحوه صحبت کردن با کاربران خود را در نظر بگرید و که در وبسایت ها اکثرا به صورت رسمی می باشد. اما در شبکه های اجتماعی، سبک تولید محتوا به صورت خودمانی و سرگرم کننده تغییر می کند.

پس قطعا زمانی که می خواهید برای وبسایت خود محتوا تولید کنید، باید یک سری توضیحات درمورد ویژگی های مخاطب خود ارائه دهید تا شخصی که برای شما محتوا تولید می کنند بتواند بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار دهد.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا متنی و پیدا کردن منابع محتوا

یکی از بحث ها و موضوعاتی که در مورد تولید محتوا متنی بسیار به چشم میخورد و برای خیلی از افرا سخت است، موضوع پیدا کردن منابع مناسب برای نوشتن محتوا می باشد.
خیلی ها علاوه بر اینکه در پیدا کردن موضوع تولید محتوا متنی دچار سردرگمی میشوند، در مورد پیدا کردن منابع درست و موثق نیز همین سردرگمی را تجربه می کنند که ما در این بخش میخواهیم به این موضوع بپردازیم و این چالش را حل کنیم.
همانطور که مشخص است برای تولید محتوا منابع بسیار زیادی به ویژه در دنیای امروز در دسترس می باشد و ما به دنیایی از مطلب و محتوا دسترسی داریم اما تشخیص درست و غلط بودن آن بسیار کار غلط می باشد.
پس بهترین کار برای اینکه بتوانیم محتوا درست را انتخاب کنیم چیست؟
اگر شما یک نویسنده هستید و چالش بسیار بزرگ در این موضوع دارید بهترین کار این است که شما از کارفرما خود بخواهید تا منابعی که مورد تایید می باشد را به شما معرفی کند و در اختیار شما قرار دهد. این کار باعث میشود شما به شدت هم در زمانتان صرفه جویی شده باشد و هم اینکه باعث شده محتوا اشتباه یا غلط را به مشتری خود تحویل ندهید.

سفارش تولید محتوا با کیفیت

قطعا همه ما این موضوع را می دانیم که داشتن محتوا باکیفیت بالا روی سایت می تواند برای بهبود رتبه های ما در گوگل بسیار موثر باشد. پس زمانی که شما می خواهید یک محتوای با کیفیت سفارش دهید، قطعا نیاز دارید تا با یک تیم حرفه ای کار کنید.

ما در تیم seoedu تمام تلاش خود را کرده ایم تا محتواها را با بالاترین میزان کیفیت و همینطور با قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان تولید کنیم.

سفارش تولید محتوا با کیفیت زمانی رخ می دهد که شما با یک تیم با کیفیت همکاری داشته باشید. تیم محتوایی seoedu با سابقه فعالیت با برندهای شرافیت، سپندبار، اتاق، ویزا 724، بادرو، iagco و امثال برندهایی که در حوزه های کاری خود جزو 10 نتیجه برتر می باشند، توانسته است محتواهای بسیار خوب را با کیفیت بالا برای مشتریان خود تولید کند. کافیست یک بار امتحان کنید.

هزینه تولید محتوا سایت

تولید محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های معرفی محصول و یا کسب و کار شما به مشتری است. معمولا تولید محتوا کاری زمان بر وهمچنین هزینه بر است اما در این میان شما با SEOEDU می توانید با کیفیت ترین محتوا را در ازای قیمتی مناسب دریافت کنید. استفاده از نویسنده های توانا و آموزش دیده در SEOEDU بدون شک خیال شما را از لحاظ هزینه تولید محتوا سایت راحت خواهد کرد.

از ما تخفیف بگیرید!

یکی از فاکتورهای تخفیفی از سایت ما این است که هر اندازه تعداد محتوا های سفارشی شما بیشتر باشد، مجموع هزینه دریافتی از شما به مقدار کمتری محاسبه خواهد شد و این شگفت انگیز است! جالب است بدانید که این تخفیف هیچ تاثیری بر کیفیت محتوای تحویل داده شده به شما نخواهد داشت. تنها کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری همیشگی ما شوید!

نحوه محاسبه هزینه ها

محاسبه هزینه های نهایی در زمینه تولید محتوا بر حسب تعداد کلمات به کار رفته در محتوا تعیین می شود. به طور مثال هزینه یک محتوای 300 کلمه ای با ضرب کردن 300 کلمه در قیمت یک کلمه محاسبه خواهد شد. تمامی تعرفه های در نظر گرفته شده برای تولید محتوا در SEOEDU بر حسب تعرفه های استاندارد اعلام شده است.

لیست هزینه ها

شما در این قسمت از سایت می توانید لیستی از تمامی هزینه های مربوط به محتواهای متنی و همچنین محتواهای ویدئویی را مشاهده و سپس بر حسب نیاز خود اقدام به ثبت سفارش محتوا نمایید تا در اسرع وقت نویسندگان توانای ما باکیفیت ترین محتوا ها را تولید و در اختیار شما عزیزان قرار دهند. در صورت تمایل به اینکه قیمتتولید محتوا چقدر است می توانید مقاله هزینه تولید محتوا را مطالعه کنید.

هر آنچه که لازم است درباره تولید محتوای ویدئویی بدانید!

سه المان صوت، تصویر و حرکت در کنار همدیگر معجزه می کنند، معجزه ای به اندازه ارتباط تمام مردم دنیا با هر زبان و نژادی. در میان انواع محتواهای تولید شده اعم از محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی که در زمینه کسب و کار تولید می شود، محتواهای ویدئویی از ارزش و گیرایی بالاتری برخوردار هستند.

به دلیل ارتباط مستقیم یک محتوای ویدئویی با ذهن انسان، تاثیر و ماندگاری آن بسیار بیشتر از محتواهای دیگر خواهد بود به همین دلیل در صدد آمدیم تا شما را با این نوع از محتوا بیشتر آشنا کنیم. سفارش تولید محتوای ویدئویی مبحث این مقاله ما خواهد بود. با ما همراه باشید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

اهمیت تولید محتوای ویدئویی

همانطور که گفتیم محتوا ها در قالب های مختلفی تولید می شوند که هدف همه آن ها نیز جذب خواننده و مخاطب است اما با توجه به اینکه برخی افراد فرصتی برای مطالعه کپشن و یا محتواهای طولانی ندارند، ترجیح می دهند که همان موضوع را در قالب یک کلیپ ببیند. سفارش تولید محتوای ویدئویی خود را به SEOEDU بسپارید تا با دسترسی به بهترین و جذاب ترین محتواهای ویدئویی شاهد روزافزون مخاطبان هدف خود باشید.

با محتوای ویدئویی کسب و کارتان را رونق ببخشید!

در میان رقابت تجارت های مختلف برای شناساندن خود به مشتریان، تجارتی موفق تر عمل می کند که بتواند تبلیغات مناسب داشته باشد. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که منظور از تبلیغات مناسب چیست؟ تبلیغات مناسب به معنای معرفی محصول وکسب و کار خود به مشتری در عین جذابیت و تنوع محتوا است.
یک محتوای ویدئویی تاثیرگذاری بالایی را برای جذب مخاطب خواهد داشت؛ البته به شرطی که جذابیت آن به اندازه ای باشد که مخاطب را مشتاق به همراهی تا انتهای تبلیغ کند. یک طراحی جذاب و جدید می تواند مخاطب را به سمت هدف شما ببرد.

تیزر ویدئویی راهی برای جذب مخاطب

تیزر ویدئویی یکی از پرکاربردترین نوع محتوای ویدئویی است که بیشتر اوقات به منظور معرفی محصول به مشتری تهیه می شود. مفهوم تیزر تهیه شده باید متناسب با سطح علمی مخاطب هدف باشد؛ به طوری که درک آن در حیطه مربوطه کار چندان سختی نباشد. هر اندازه که کیفیت اینگونه محتوای ویدئویی بالاتر باشد، قطعا شاهد معرفی گسترده تر محصول خواهید بود.

فانتزی ظاهر شوید!

گاهی برای کشیدن مخاطب به سمت کسب وکار خود نیاز می شود که از تبلیغات انیمیشنی با کاراکترهای جذاب استفاده شود. در این روش گاهی برخی از شخصیت های کارتونی و یا فضایی می توانند برای دقایقی نظر مخاطب را بر یک موضوع متمرکز کنند.

چاشنی به نام گرافیک حرکتی!

یکی دیگر ازروش های جذاب در مسیر تبلیغات ویدئویی استفاده از گرافیک های حرکتی است. در این روش تبلیغاتی از جلوه های ویژه در جهت معرفی محصول به مخاطب استفاده می شود. بر اساس تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته، تصاویر متحرک می توانند بیشترین تاثیر را بر ذهن مخاطب بگذارند.
و در پایان
محتوای ویدئویی عبارت است از محتوایی که در قالب صدا، تصویر و حرکت تهیه شود. یک محتوای ویدئویی با کیفیت که بتواند هدف خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطب ارائه دهد، همواره از سایر انواع محتوا ها گیرا تر و کارآمد تر خواهد بود. SEOEDU آماده است تا شما را با دنیای محتواهای ویدئویی آشنا کند.

سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی با توجه به تعداد بالای محصولی که دارند باید خیلی مراقب موضوع تولید محتوا سایت خود باشند زیرا گاهی اوقات مشکل کنیبالایز به وجود آماده و می تواند شما را به دردسر بیندازد. در مقاله سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی توضیحات بیشتری درمورد آن داده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما در مورد آن مطالعه داشته باشید.

دانلود فایل PDF چک لیست سئو محتوا

با توجه به اینکه تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و شما نیاز دارید تا اصول و قواعد سئو را درمورد محتوا خود بدانید ما یک فایل pdf برای سئو محتوا آماده کرده ایم که می توانید از اینجا دانلود کنید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

پلتفرم تولید محتوا

در سطح وب ایران پلتفرم های مختلف و بسیار زیادی در زمینه تولید محتوا و سفارش آن فعالیت می کنند. ما در تیم seoedu سعی کردیم با آموزش تخصصی به تیم محتوا و همینطور داشتن تیم ویرایش محتوا، مطالب را کاملا ادیت شده و یونیک به دست شما برسانیم. از مهمترین مزیت های تیم محتوایی ما می توان به قیمت پایین و کیفیت بسیار بالای محتوا اشاره کرد. ما در پلتفرم تولید محتوا خود، شاهد حضور برندهای بزرگی مثل شرافیت، اتاقک و امثال آن ها هستیم و این باعث افتخار ماست که چنین برندهایی محتوای خود را از ما دریافت می کنند.

مانند بازی اسکویید گیم محتوا سایت خود را تولید کنید!!

یکی از پرطرفدارترین فیلم های سال 2021 را میتوان فیلم اسکویید گیم ساخت کره دانست.
این فیلم با داشتن یک سناریو عالی و همینطور ترشح آدرنالین در بدن مخاطب، توانست بهترین نتیجه را دریافت کند در صورتی که هیچ کدام از بازیگران بالیودی و هالیوودی در این فیلم حضور نداشتند!
این موضوعات را گفتم تا متوجه سناریو محتوا وبسایت خود شوید. شما باید انقدر قشنگ و مرتب داستان سناریو محتوا سایت خود را بنویسید و هنگام سفارش تولید محتوا باید آنقدر نویسنده را توجیه کنید که بتواند برای شما محتوایی تولید کند که مخاطب تا انتهای آن را بخواند و لذت ببرد.
محتوای شما باید در بدن خواننده آدرنالین ترشح کند، اگر شما بتوانید این اتفاق را در وبسایت خود رقم بزنید، قطعا برنده میدان خواهید بود.
نکته دیگری که از این فیلم میتوان برداشت کرد، همان بازی چراغ قرمز و چراغ سبز بازی بود، گاهی اوقات شما فقط نباید برای سایت خود به صورت منظم تولید محتوا داشته باشید.
بعضی مواقع لازم است دست از سفارش تولید محتوا برداشته و اجازه دهید کمی سایت نفس بکشد و استراحت کند.

چه نکات مهمی را در تولید محتوا انگلیسی درنظر بگیریم؟

گوگل در چند سال اخیر، رویکرد خود را به سمت غنی کردن محتوا و تولید مدل های مختلفی از آن مانند ویدیو، صدا، داکیومنت ها و غیره برده است. اما با این حال باید بدانید محتوای نوشتاری، همچنان پرمصرف ترین نوع محتوا برای تیم های بازاریابی، سئو و فضای مجازی در سراسر جهان است. بنابراین فرقی نمی کند در چه پلتفرم، کشور یا برای چه زبانی وارد می شوید. شما باید بتوانید محتوای نوشتاری برای آن زبان بنویسید. مهم ترین چالشی که برای چنین موضوعی در حوزه وب بین الملل وجود دارد، تولید محتوای انگلیسی است. همانطور که می دانید، لینکسازی، برندینگ، تعامل با مخاطبان، جذب ترافیک و بسیاری کارهای دیگر از پایه وابسته به تولید محتوا هستند.

در تولید محتوای انگلیسی به خصوص برای کسانی که زبان مادری آنها فرنگی نیست، می بایست نکات مختلفی درنظر گرفته شود. این برای شما بسیار مهم است که بتوانید کیفیت محتوا را همانند سایر رقبای انگلیسی زبان خود حفظ کرده و مخاطب را از خواندن آن راضی نگه دارید. چند مورد مهم از این نکات برای سفارش تولید محتوا انگلیسی عبارتند از:

 • ترتیب و ساختار (قواعد) زبان انگلیسی را رعایت کنید.
 • اگر تازه کار هستید، از ساختار ساده برای جملات خود استفاده کنید تا اشتباهات را کمتر نمایید.
 • مهم است بر عبارات و واژگان انگلیسی که در حوزه خودتان وجود دارند، مسلط شوید.
 • شما می توانید از یک اصطلاح ثابت برای یک مفهوم استفاده کنید تا میزان اشتباه آن به خصوص در به کارگیری کلمات مشابه کاهش یابد.
 • اگر قصد استفاده از ضرب المثل ها، یک جوک یا اصطلاحات ادبی را دارید، بهتر است قبل از استفاده، مفهوم آن را درک کنید.
 • شما می توانید با استفاده از ضمایر نسبی مانند That و Which، متن خود را واضح تر نمایید.
نکات مهم برای تولید محتوای انگلیسی
چه نکاتی را در تولید محتوای انگلیسی رعایت کنیم؟

ویژگی های مهم تولید محتوا سایت فروشگاهی چگونه است؟

مهم ترین تاثیراتی که تولید محتوا سایت فروشگاهی دارند، در چند مورد خلاصه می شوند. از کمک کردن به جامعه وب برای کشف برند و محصولات شما گرفته تا جذب کاربران جدید، افزایش ترافیک، بالا بردن نرخ CTR با درگیر کردن و رفع نیاز مخاطب. همه اینها تا حد بسیار زیادی وابسته به نوع محتوایی است که تولید می کنید. اما در تولید چنین محتوایی که بتواند به اصطلاح “بفروش” باشد، چه ویژگی هایی می بایست رعایت شوند؟ این موارد عبارتند از:

 • محصولی که قصد معرفی آن را دارید، به صورت کامل به مخاطب توضیح دهید. برای انجام این کار، آن را در سه بخش تقسیم نمایید: مشخصات، توضیحات محصول و نقد و بررسی.
 • خود را به جای مشتری قرار دهید و به سوالاتی که ممکن است مشتری داشته باشد، پاسخ دهید.
 • پا را فراتر بگذارید و برای اصطلاحات تخصصی که در سایت فروشگاهی شما وجود دارند، یک مقاله راهنما ارائه دهید.
 • در سایت فروشگاهی، تولید محتوای ویدیویی را به عنوان مهم ترین مکمل کانتنت خود اضافه کنید. این نوع محتوا می تواند نرخ CTR را به خوبی افزایش دهد.
 • از تصاویر باکیفیت در زوایای مختلف برای محصول خود استفاده کنید.
 • تا حد ممکن با عبارات ساده تر و ذکر مثال، کاربردها و قابلیت های محصول خود را توضیح دهید.
 • در ضمن متن، محصولات مشابه را نیز به مخاطب معرفی کنید،.
 • حتما برای هر محصول، از توضیحات خلاصه استفاده کنید. به عنوان مثال یکی از بهترین نمونه ها، جدول های “نقاط قوت، نقاط ضعف” برای غنی تر کردن محتوا هستند.
 • شما می توانید توضیحات برای بخش های مختلف محصول خود را در قالب تصاویر اینفوگرافیک نیز بیان کنید.

برای سفارش تولید محتوای سایت فروشگاهی، می توانید از خدمات وب سایت SEOEDU با درنظر گرفتن نکات کامل سئو این نوع کانتنت ها استفاده کنید.

ویژگی های مهم تولید محتوای فروشگاهی
نکاتی که باید برای سئو محتوای فروشگاهی بدانید

ترفند های تولید محتوا اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است که بیش از 64.1 درصد از جمعیت بالای 18 سال این کشور در آن حضور دارند. نکته ای که لازم است پیش از تولید محتوا راجع به این شبکه اجتماعی بدانید، وجود الگوریتمی همانند گوگل جهت طبقه بندی محتواهای کاربران است. الگوریتم ابتدایی اینستاگرام، محتواها را براساس زمان انتشار آنها به ترتیب نمایش می داد اما اکنون بسیار پیچیده تر شده است. مهم ترین شاخصه ای که در این دستورالعمل ذکر شده، نوع محتوا، تعامل و علاقمندی مخاطب شماست. اینستاگرام به شما کمک می کند با توجه به محتوا و مخاطبینی که دارید، پست های شما در صفحه اکسپلور نمایش داده شوند.

برای آنکه بتوانید بیشترین بازدهی را در این بخش داشته باشید، لازم است در تولید محتوا اینستاگرام چند نکته مهم را رعایت کنید که عبارتند از:

 • تعاملی کردن محتوا: همیشه محتوای خود را به گونه ای طراحی کنید تا مخاطبان، بیشترین تعامل را با آن داشته باشند. گرفتن لایک، کامنت و آرشیو کردن پست بسیار مهم است.
 • استفاده از ترند روز: از محتواهای دسته اول و مد روز استفاده کنید و آنها را با خلاقیت خود به حوزه کاری تان مرتبط نمایید.
 • تولید محتوای ریلز: حتما از محتواهای Reels استفاده کنید. دقت کنید این محتواها زمان کم و داده های خوبی را ارائه می کنند.
 • طراحی کاور جذاب: کاور پست های اینستاگرامی، مهم ترین عناصر برای ترغیب کاربران به پست شما هستند.

شما می توانید برای سفارش تولید محتوا اینستاگرام برای طراحی پست های خود، اقدام به ثبت سفارش محتوا در سایت سئودو نمایید.

ترفند های تولید محتوا اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور
تکنیک های تولید محتوا اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور

مراحل کامل تولید پادکست از ضبط تا انتشار + نکات مهم آن

Podcast یک نوع تولید محتوای صوتی است که می توانید آن را از طریق فید در اختیار کاربران، سایت یا اپلیکیشن قرار دهید. این مدل محتوا همچنین می تواند به صورت یک فایل صوتی در صفحات لندینگ یا بلاگ نیز اضافه شود. پادکست ها حرفه ای ترین مدل محتوای صوتی هستند که ویژگی های خاصی دارند. معمولا این نوع فایل های صوتی به صورت حرفه ای ضبط شده، تدوین می شوند و از طریق یک پلتفرم معتبر توزیع خواهند شد. مراحل تولید و انجام سفارش تولید محتوا پادکست به شرح زیر می باشد:

 • آماده کردن محتوا: برحسب نوع پادکست، ممکن است برای ضبط آن نیاز به یک محتوای آماده داشته باشید تا از روی آن روخوانی کنید.
 • فراهم کردن ابزارهای ضبط: برای تولید پادکست می توانید از یک گوشی موبایل استفاده کرده و یا ابزارهای مناسب آن یعنی میکروفون، پاپ فیلتر، فیلترهای اکوستیک برای محیط را به کار ببرید.
 • ضبط پادکست: این مرحله می تواند به صورت تک نفره، مصاحبه ای یا به حالت های قصه گو، با میزبان و ترکیبی انجام شود.
 • تدوین: برای حرفه ای تر شدن محتوا و آماده شدن فایل نهایی، می بایست با ابزارهایی مانند Adobe Audition اقدام به تدوین آن نمایید. از جمله تنظیمات در این بخش می توان به رفع نویز، اضافه کردن آهنگ پس زمینه، تنظیم Level یا قدرت صدا و غیره اشاره کرد.

آخرین مرحله ای که کمتر به آن توجه می شود، شیوه انتشار این نوع محتواها است. برای این کار بهترین راه حل آن است که پادکست را از طریق یک فید در اختیار دیگران قرار دهید. جهت انجام این کار پس از تولید محتوای پادکست، فایل آن را در گوگل یا اپل پادکست ثبت کنید. حال می توانید کد Embed آن را در سایت برای انتشار بارگذاری کنید.

مراحل تولید پادکست و نکات مهم آن
راهنمای تولید محتوای پادکست و انتشار آن در سایت

راه های کسب درآمد با تولید محتوای متنی برای سایت چیست؟

بدون شک تولید محتوا در مقطع کنونی یکی از نیازهای اساسی کسب و کارها و مجموعه ها برای جذب مخاطب است. علاوه بر این، تولید محتوا نقش بسیار مهمی در سئو سایت شما دارد و این موضوع نباید دست کم گرفته شود. با توجه به این دلایل، می توان راهکارهای مختلفی را برای درآمدزایی از طریق تولید محتوای متنی معرفی کرد که عبارتند از:

 • وبلاگ نویسی: یکی از متداول ترین روش های کسب درآمد از تولید محتوا است که در آن نویسنده می بایست به صورت منظم و مداوم، در یک حوزه تولید محتوا نماید.
 • انجام سفارش تولید محتوای دیگران: شما می توانید به صورت فریلنسری کار کنید. بدین معنا که تولید محتوای سایت های دیگر را با موضوع و کلماتی که مشخص می کنند انجام دهید.
 • رپورتاژ نویسی: نوشتن رپورتاژ یک نوع کانتنت مارکتینگ است. این محتوا معمولا با حمایت مالی جهت تبلیغ یک محصول، کسب و کار و نام تجاری در وب سایت های معتبر منتشر می گردد.
 • نگارش توضیحات محصول: با وجود بیش از 12 – 24 میلیون سایت فروشگاهی در سراسر جهان، تولید محتوا برای محصولات نیز جزوی از روش های کسب درآمد تلقی می شود که همواره به آن نیاز وجود دارد.

بخشی از خدمات مجموعه سئودو به عنوان مجری پروژه های بهینه سازی سایت، انجام سفارشات تولید محتوا ارزان برای پلتفرم های مختلف است. این خدمات شامل بلاگ نویسی، رپورتاژ نویسی، تولید محتوای صفحات لندینگ و غیره می باشد.

راه های کسب درآمد با تولید محتوای سایت
روش های تولید محتوا و کسب درآمد چگونه است؟

9 نقش مهم در تشکیل تیم تولید محتوا چیست؟

داشتن یک تیم تولید محتوا علاوه بر پیش بردن اهداف سئو سایت شما، می تواند در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات نیز بسیار مهم باشد. امروزه برندهای بزرگ از طریق تولید محتوا، آموزش یا ارائه دانش و مهارت های خود با مخاطبان تعامل می کنند. هرچقدر کیفیت این محتوا بیشتر باشد، مخاطب اعتماد بیشتری به شما پیدا خواهد کرد.

دست یافتن به چنین هدفی نیازمند داشتن یک تیم تولید محتوا قدرتمند است. برای چنین گروهی، 9 نقش بسیار مهم درنظر گرفته می شود که عبارتند از:

 • مدیر ارشد محتوا: این فرد، مسئول تلاش تیم بازاریابی محتوا است و به قسمت های مختلف بازاریابی، برنامه ریزی، بودجه ریزی و تعیین استراتژی، انتشار و تبلیغ نظارت می نماید.
 • مدیر بازاریابی محتوا: این فرد در زمینه بازاریابی شرکت، نظارت بر کمپین های مارکتینگ و هدایت تولیدکنندگان محتوا فعالیت می کند.
 • کارشناس استراتژی محتوا: به فردی که مسئولیت تعیین مسیر تولید محتوا، نوع آن یا محل انتشار را برعهده دارد، گفته می شود.
 • تولید کننده محتوا: نقشی که مهم ترین وظیفه فنی را برای رسیدن به اهداف اعضای تیم انجام می دهد، سازنده محتوا است که خود می تواند از چند نقش فرعی تشکیل شود. از جمله عکاس، طراح گرافیک، وبلاگ نویس، تصویرگر، تولید کننده ویدیو یا پادکست.
 • ویرایشگر محتوا: به افرادی که وظیفه ویراستاری محتوا را بر عهده دارند، اطلاق می شود.
 • ناشر: به فردی که محتوا را در پلتفرم های مختلف منتشر می کند، ناشر گفته می شود.
 • متخصص شبکه اجتماعی: به فردی که اقدام به ردیابی، تحلیل و بررسی آمار محتواهای منتشر شده، تعامل و درک مشکلات پست ها در فضای مجازی می نماید، گفته می شود.
 • متخصص فنی و توسعه: این 2 نقش وظیفه رفع مشکلات یا انتشار محتوا در پلتفرم شما یا خارج از آن را برعهده دارند.
9 نقش مهم در تیم تولید محتوا
معرفی نقش اعضای تیم های تولید محتوا

سوالات متداول

برای سفارش تولید محتوا وبسایتم به مشاوره نیاز دارم؟

شما می توانید قبل از اینکه سفارش تولید محتوا خود را از طریق پنل سفارش انجام دهید، می توانید از ما به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید. جهت دریافت مشاوره با شماره 09130904084 تماس حاصل فرمایید.

در چیدن استراتژی تولید محتوا مشکل دارم، چه کاری باید انجام دهم؟

ما در مجموعه seoedu سعی بر این داریم تا بالاترین سطح کیفی محتوا را برای شما به ارمغان آوریم، همین موضوع باعث شده در سفارشات با تعداد بالا، تقویم محتوایی را توسط تیم seo مجموعه برای شما انجام دهیم تا بتوانید بهترین نتیجه را از سفارش خود به دست آورید.

برای سایت فروشگاه، تولید محتوا به چه صورت است؟

درمورد تولید محتوا سایت های فروشگاهی باید گفت بیشتر درمورد خود محصول و ویژگی های آن صحبت می شود و همینطور از رشد این صفحات برای بهبود دسته بندی های استفاده می شود. شما می توانید سفارش محتوا محصولات خود را نیز به تیم ما بسپارید.

مدت زمان تحویل محتوا چقدر است؟

ما در موضوع تولید محتوا سعی داریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت محتوا را به شما تحویل دهیم. اما تمام تلاش خود را داریم تا محتوا را در عرض حداکثر 24 ساعت به شما تحویل دهیم.

آیا بعد از تولید محتوا، ادیت و ویرایش هم انجام می دهید؟

بله، در صورتی که تغییر در محتوا لازم باشد و شما نیاز به اصلاح دارید می توانید از طریق تیکت ها اقدام نمایید.

به روز رسانی های محتوا سایت را چگونه انجام دهیم؟

درمورد به روز رسانی مطالب سایت باید گفت بهتر است شما متناسب با محتوا موجود در سایت و همینطور لحن آن صفحه آن را به روز رسانی کنید. برای این موضوع در صورتی که می خواهید ثبت سفارش خود را برای به روز رسانی مطالب قبلی سایت انجام دهید، حتما لینک صفحه را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم متناسب با آن صفحه برای شما محتوا تولید کنیم.

دانلود لیست بک لینک های مخرب سایت برای DISAVOW

67 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام وقتتون بخیر
   ما در مجموعه seoedu با داشتن تیم تخصصی تولید محتوا میتونیم بگیم جزو بهترین سایت های تولید محتوا در ایران هستیم.
   کافیست تا یک بار با ما همکاری داشته باشید تا از سرعت و همینطور کیفیت محتواهای تولیدی در تیم ما اطمینان کنید.

 • ببخشید شما آموزش تولید محتوا برای وب سایت رو هم میدین بهمون؟
  ینی بهمون یاد میدین چطوری می تونیم واسه سایتمون تولید محتوا کنیم؟

  • سلام
   وقت بخیر
   بله در دوره آموزش سئو که داخل سایت هست می تونید هم آموزش تولید محتوا و هم آموزش سئو محتوا رو یاد بگیرید.
   جهت ثبت نام در دوره بر روی کلمه سئو مَستر کلیک کنید.

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید برای سفارش تولید محتوا سایت چطوری باید اقدام کنیم؟

  • سلام وقت بخیر
   برای ثبت سفارش تولید محتوا می تونید از طریق پنل کاربری سایت به آدرس seoedu.ir/login اقدام فرمایید.
   ممنون از انتخاب شما.

  • سلام و ارادت
   برای دریافت قیمت تولید محتوا متنی می تونید از ابزار داخل همین صفحه با وارد کردن تعداد محتوا و تعداد کلمات، محاسبه کنید و سپس از طریق زدن دکمه ثبت سفارش اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

  • سلام
   تمام تلاش خودمون رو داریم میکنیم تا پروژه تولید محتوای شما عزیزان رو در کمتر از 48 ساعت به شما تحویل بدیم.

 • سلام وقت بخیر
  هزینه تولید محتوا سئو شده چقدره؟
  آیا بابت یونیک بودن محتوا بهمون تضمین هم میدین؟

  • سلام وقت بخیر
   بابت یونیک بودن محتوا تضمین 100 درصد بهتون میدیم و درصورت مشکل داشتن محتوا، مجدد برای شما نوشته خواهد شد.
   هزینه تولید محتوا رو هم از طریق باکس موجود در داخل همین صفحه میتونید بررسی کنید و با وارد کردن تعداد کلمه و همینطور تعداد مقاله قیمت رو مشاهده کنید.

 • سلام
  وقت بخیر
  میخواستم بدونم محتوا سئو شده دارای چه ویژگی هایی هست که بعد از ثبت سفارش اون موارد رو چک کنم؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید موارد بسیار زیادی وجود داره که پیشنهاد میکنم مقاله سئو محتوا رو داخل سایت ما مطالعه کنید تا بتونید تمامی این نکات دست پیدا کنید و سفارش محتوا سئو شده خیلی خوبی رو ارائه کنید.

 • سفارش تولید محتوا کانتنت برای سایت های تازه تاسیس هم انجام میدین؟
  و اینکه امکانش هست ما کل پروژه تولید محتوا رو به صورت ماهانه با شما جلو ببریم؟

  • سلام وقت بخیر
   سایت چه قدیمی چه جدید باشه ما تولید محتوا رو واسش انجام میدیم.
   بله اکثر افرادی که دارن با تیم ما کار میکنن به صورت ماهانه سفارش تولید محتوا خودشون رو به ما میسپرن.

 • سلام . بنظرتون میشه فقط با تولید محتوای متنی ، بدون خرید بک لینک و رپورتاژ از رقبا جلو زد؟

  • سلام
   در حوزه هایی که خلوت باشن بله میشه با استفاده از محتوا تاپیک کلاستر اومد صفحه اول ولی خوب قدرت بک لینک و رپورتاژ خیلی خیلی میتونه به سرعت رشد سایت شما کمک کنه.

 • چه کامل و خوب بودش . مرسی واقعا
  خود شما هم پس انجام میدید برامون تولید محتوا را؟؟

  • سلام وقت بخیر
   برای مشاهده میزان قیمت تولید محتوا از بخش ابتدایی همین صفحه تعداد مقاله و تعداد کلمه را وارد کنید و از قیمت پروزه خود مطلع شوید.

 • سفارش تولید محتوا را خود تیم seoedu انجام میده برای ما؟؟؟ یا باید به افراد دیگ بسپاریم؟؟؟

  • سلام
   سفارش تولید محتوا توسط تیم محتوایی خودمون انجام میشه که توسط خود بنده آموزش دیدن و آماده همکاری با تمامی حوزه ها هستند.
   برای هر حوزه افراد متخصص رو گذاشتیم تا با خیال راحت محتوا حرفه ای بهتون تحویل بدیم.

 • هزینه ی سفارش تولید محتوا ی تیم شما یعنی seoedu چقدر در میاد؟؟ میشه بگید و راهنمایی کنید؟؟

  • سلام مهدی
   از طریق بخش قیمت گذاری آنلاین همین صفحه که در ابتدا قرار داره، می تونید هزینه تولید محتوا رو مشاهده کنید و فقط کافیه تعداد مقاله و تعداد کلمات رو وارد کنید.

 • سلام، ممنون بابتمحتوا خیلی خوبتون. یک سوال داشتم آیا کپی بودن بخشی از مقالات (حدود 30 درصد) از سایر مقالات سایت خودم، تاثیر منفی بر روی سئو داره یا خیر؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید پیشنهاد من اینه به هیچ عنوان از مطالب کپی داخل وبسایت خودتون استفاده نکنید چون آخرش یه جا به مشکل میخورید.

 • سلام
  آیا هر کلمه کلیدی باید محتوا بنویسم یا نه ؟؟ آیا راهی وجود داره که ما بتونیم درست و حسابی این مبحث رو با شما ببریم جلو؟

  • سلام وقت بخیر
   ببینید برای هر کلمه نوشتن محتوا کار اشتباهیه.
   کلماتی که کانسپت و مفهوم یکسانی دارند هیچوقت نباید واسشون محتوا جداگانه یا صفحات مختلف ایجاد بشه.

 • سلام
  بانس ریت چیه؟ چطوری میتونیم کمش کنیم؟ محتواهای من چیزی که تو آنالیتیکس دیدم خیلی بانس ریت بالایی داره

  • سلام وقتتون بخیر
   درمورد بحث بانس ریت باید شما حواستون به این مسئله باشه که تولید محتوا متنی که داخل سایت و صفحاتتون انجام میدین خیلی خوب باشه و برای کاربر نوشته شده باشه.
   نوشتن محتوا طولانی آنچنان به درد کاربر نمیخوره اگر تهش نتیجه ای واسش رقم نخوره.
   استفاده از ویدیو خیلی میتونه به کاهش بانس ریت شما کمک کنه.

 • سلام ممنونم از سرعت عمل شما در تولید محتوا و همینطور تولید محتوا سئو شده.
  دمتون گرم

  • سلام وقت بخیر
   شما میتونین از این مرورگر ها استفاده کنید چون الگوریتم اونا با گوگل متفاوته و شما میتونید به احتمال زیاد تصاویر بهتری رو توی اونا پیدا کنید که داخل گوگل نباشند.

 • سلام استفاده از ابزارهایی که کلمات رو تغییر میدن آیا برای تولید محتوا مناسب هست؟

  • سلام برای تولید محتوا یونیک و تر و تمیز اصلا پیشنهاد نمیکنم چنین چیزی رو. شما بهتره به تولید محتوا باکیفیت بپردازین.

 • سلام وقتتون بخیر
  آقا علت اینکه وقتی ما مینویسیم سفارش تولید محتوا، گوگل کلمه سفارش تولید محتوا کانتنت رو پیشنهاد میده، چیه؟
  من که فکر نمیکنم کسی این کلمه رو سرچ کنه

  • سلام وقتتون بخیر
   بله میزان سرچ این کلمه عجیب غریب بالاس و خوب احتمال داره توسط همکاران بازدید ارسال میشه واسش 🙂
   برای ماهم دقیقا کلمه سفارش تولید محتوا کانتنت میزان سرچ بالایی رو نشون میده.

 • یکی از بهترین سایت های تولید محتوا رو با جرات میتونم بگم وبسایت و شرکت شماست.
  تحویل در کوتاه ترین زمان و همینطور محتوا سئو شده و بهینه.
  دمتون گرم

 • سفارش تولید محتوا تیم هشت یکی از کلماتی هست که توی سرچ کنسول من به نمایش گذاشته میشه، میخواستم بدونم آیا این کلمه هم واسه شما میاره تو سرچ کنسول با توجه به اینکه روی کیورد سفارش تولید محتوا بالا هستین یا نه؟ علت اینکه این کلمه نمایش میده چیه؟؟

  • سلام وقت بخیر
   بله این کلمه داخل سرچ کنسول ماهم نمایش داده میشه.
   اما خوب موضوعی که وجود داره اینه که گوگل میاد وبسایت شما رو روی کلمات این حوزه نمایش میده و بررسی میکنه.
   اگر کلمه مناسب صفحه شما باشه و کاربر راضی باشه، صفحه ماندگار میشه روی اون کلمه و اگر هم نه که از نتایج سایت شما رو حذف میکنه یا رتبه پایین تری بهتون میده.

  • سلام وقت بخیر
   ببینید موضوع انواع روش های تولید محتوا رو میشه به چند دسته تقسیم کرد و یک سوال خیلی کلی هست.
   برای مثال میشه روش های زیر رو نام برد:
   تولید محتوا تالیفی
   تولید محتوا ترجمه
   بازنویسی محتوا.
   اگر منظورتون به این دسته بندی روش های تولید محتوا باشه، میشه گفت پاسخش اینه.

 • به نظر شما از نکات مهم در تولید محتوا چیه و ما باید به کدوم قسمت بیشترین توجه رو داشته باشیم؟

  • سلام وقت بخیر
   از نکات مهم در تولید محتوا رو اگر بخوایم بهش اشاره کنیم، اینه که شما در کنار اینکه برای کاربرتون محتوا رو مینویسید، اصول سئو نیز در نوشتن محتوا رعایت کنید.
   محتوا هرچه کاربر پسندتر، رتبه گرفتن آن راحت تر.

 • در محتواهای تولید شده توسط تیمتون اصول تولید محتوا برای سایت رو هم رعایت می کنین؟ چه نکاتی رو رعایت می کنین؟

  • سلام وقت بخیر
   بله ما سعی داریم تا اصول و قواعد سئو را در محتوا شما رعایت نماییم.
   همچنین در صورت نیاز به ویرایش میتوانید بعد از دریافت محتوا، درخواست ویرایش نیز بدهید تا مطابق با سبک دلخواه شما، محتوا تولید شود.

  • آره واقعا یکی از کارهایی که خیلی زمان بره و همینطور باید دقت و ظرافت زیادی واسه اون به خرج داد، بحث تولید محتواس.

 • سلام وقت بخیر
  برای محتوا سایتم نیاز به مشاوره تولید محتوا دارم، میشه خواهش کنم بهم تو این بحث کمک کنید؟

 • عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دهقانی عزیز. لیست بک لینک ها عالی بود :-))))

دیدگاهتان را بنویسید