سبد خرید 0
مشاوره سئو

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

مشاوره سئو با آقای دهقانی، کارشناس سئو و بهینه سازی سایت

گاهی اوقات هرکاری بر روی سایت خود انجام می دهیم، چه سئو داخلی و چه سئو خارجی نتیجه ای در سایت مشاهده نمیکنیم و رشدی در نتایج وبسایت ما صورت نمی گیرد.

برای همین در این لحظه نیاز داریم تا یک شخص دیگر که بیرون از پروژه قرار دارد وبسایت را بررسی و آنالیز نماید. شما می توانید با تکمیل فرم زیر، جهت مشاوره سئو نوبت خود را رزرو نمایید.

بررسی مشکلات سئو سایت

در خدمات مشاوره سئو، تمامی مشکلات سئو وبسایت شما بررسی و به شما گفته خواهد شد.

ارائه راه حل در جلسه مشاوره سئو

راه حل مشکلات شما و همینطور ترفندهایی برای کمک به سایت شما در این جلسات به شما گفته خواهد شد.

ارائه نقشه راه سئو

ارائه نقشه راه برای ماه های بعد سئو وبسایت شما در جلسه مشاوره

خدمات مشاوره سئو در SEOEDU

بررسی کامل وبسایت شما در جلسه مشاوره سئو

بررسی لینک سازی خارجی

در این جلسه مشاوره، بخش seo ofpage شما بررسی شده و در صورت دیدن مشکلات به شما گفته خواهد شد و همینطور نقشه لینک سازی شما را برایتان مشخص می کنیم.

بررسی لینک سازی داخلی

لینک های داخلی و همینطور نحوه چیدن استراتژی محتوایی شما بررسی می شود و در صورت وجود مشکل به شما گفته خواهد شد.

بررسی محتواهای شما

مطالب و محتوا شما کامل مورد بررسی قرار میگیرد و نکات سئو محتوا به شما گفته خواهد شد.

بررسی سئو تکنیکال

با استفاده از ابزارهای مختلف وبسایت شما بررسی شده و در صورت وجود مشکلات تکنیکال در سایت، راه حل ارائه می شود.

مشاوره سئو
رزرو مشاوره سئو
هزینه خدمات سئو

هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

درمورد موضوع هزینه جلسات مشاوره سئو شما می توانید در قسمت فرم با توجه به مدت زمان مورد نیاز خود مشخص کنید. همین حالا می توانید از طریق فرم زیر نوبت و مدت زمان مشاوره خود را مشخص کنید.

سوالات متداول درمورد مشاوره سئو

سعی داریم تا در جلسات مشاوره سئو به شما تمامی نکاتی که به وبسایت شما کمک می کند تا سایت شما رشد کند، بررسی و به شما خواهیم گفت.

بعد از تکمیل فرم و رزرو وقت، با شما تماس گرفته خواهد شد و همینطور زمان جلسه با شما هماهنگ می شود.
جلسات در بستر گوگل میت و با اشتراک گذاری صفحه اجرا می شود تا شما تمامی مشکلات سایت خود را با ریز جزئیات مشاهده نمایید و با راه حل هایی که به شما داده میشود، آن ها را حل نمایید.

ما در مجموعه SEOEDU برای مشاوره سئو و طراحی استراتژی مناسب، توجه ویژه‌ای به شرایط بازار و رقیبان شما در شهر تهران داریم.

همچنین کلمات کلیدی را برای اجرای پروژه انتخاب می‌کنیم که برای شما درآمد ایجاد کنند. 

به همین خاطر با سفارش خدمات سئو سایت در تهران به مجموعه SEOEDU می‌توانید بیشترین درآمد را متناسب با بودجه‌تان داشته باشید.

خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

-چرا انقد آشفته ای؟

+ هرکار میکنم سایتم رشد نمیکنه!

-خوب بگو ببینم چه اقداماتی روی سایتت انجام دادی؟

+بک لینک خریدم، رپورتاژ رفتم، تولید محتوا منظم دارم ولی بازم نتیجه ای نمی گیرم!

شاید شما هم این سوالات در ذهنتان وجود داشته باشد و یا چنین شرایطی برایتان ایجاد شده باشد.

اینجاست که شما به کمک یک فرد با تجربه نیاز دارید تا بتوانید مشکلات سایت خود را پیدا کنید و همینطور مشکل را به صورت ریشه ای حل نمایید. شما می توانید با تکمیل فرم زیر یک زمان را برای مشاوره سئو با آقای دهقانی رزرو نمایید و از راهنمایی های ایشان برای بهبود رتبه های خودتون کمک بگیرید.

دقت داشته باشید بعد از تکمیل فرم زیر تیم سئو ادیو در کمتر از 1 ساعت با شما تماس خواهد گرفت و تاریخ و زمان دقیق مشاوره سئو را با شما هماهنگ خواهد کرد.

مشاوره سئو سایت

گاهی اوقات ممکن است در یک دوراهی گیر افتاده باشیم و یا اینکه در مقطعی از سئو قرار گرفته باشیم که نتوانیم برای پروژه تصمیم بگیریم و نیاز داریم تا شخصی با تجربه بیشتر در این حوزه ما را راهنمایی کند.

مشاوره سئو هم به همین منظور ایجاد شده است. ما در سخت ترین شرایط یا حتی در شروع کار می توانیم در کنار شما باشیم. مزیتی که استفاده از مشاوره seoبه شما می دهد این است که ما خارج از پروژه هستیم و حتما نظرات مفید و سودمندی را می توانیم به شما منتقل کنیم تا نقاط قوتی برای سایت شما باشد.

مزایای این مشاوره: در ابتدا برای بنده بسیار باعث خوشحالی است که با یک دوست جدید ارتباط برقرار می کنم و از حضور شما در کنار خودم بسیار خرسند می گردم. شما با دریافت مشاوره از محمدرضا دهقانی به عنوان شخصی که در حوزه بهینه سازی سایت ها فعالیت می کند و پروژه ها موفق مختلفی را در حوزه های مختلف به دست آورده است کمک دریافت کنید و وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشید.

اگر سئو کار تازه کار هستید و نمی دانید چگونه باید شروع کنید!

اگر در مقطعی هستید که دیگر نمی دانید چه حرکتی اجرا کنید!

یا حتی هزاران اگر دیگر در ذهن شما وجود دارد!!

اصلا نگران نباشید. همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید تا بند با شما تماس بگیرم و با کمک هم تصمیمات مهمی را در مورد سایت شما بگیریم.[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

خدمات مشاوره سئو در seoedu

 مشاوره سئو

ما در seoedu در زمینه مشاوره سئو به شما خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 1. تحلیل سئو تکنیکال سایت

  در این قسمت ما به بررسی سئو تکنیکال شما که شامل مواردی از قبیل؛ سرعت، فعال بودن اسکیما کدها، بررسی تگ های هدینگ سایت، متا دیسکریپشن و… را مورد تحلیل قرار می دهیم. در هر کدام از بخش ها که ایراداتی در سایت شما وجود داشته باشد آن ها را به شما با ارائه راهکار بیان خواهیم داشت.

 2. بررسی سئو داخلی وبسایت

  همانطور که می دانید یکی از مهترین بخش های سئو، سئو داخلی سایت که شامل لینک سازی های داخلی، بهینه بودن آلت تصاویر، بهینه بودن عنوان ها، درست انتخاب شدن لندینگ های کلمات کلیدی و این موارد را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد.

 3. بررسی و تحلیل سئو خارجی سایت

  در این بخش ما به بررسی لینک سازی های خارجی شما می پردازیم و در صورت داشتن هرگونه مشکل آن ها را به شما خواهیم گفت. در این بخش زمان تخمینی شروع رپورتاژ و بک لینک را نیز به شما اعلام می داریم.

 4. بررسی گوگل آنالیتیکس

  در این قسمت ما به بررسی آنالیتیکس شما در صورتی که به وبسایت شما متصل باشد می پردازیم و نکاتی را به شما خواهیم گفت تا بتوانید با استفاده از آن ها میزان بانس ریت یا نرخ پرش خود را کاهش داده و همینطور میزان ماندگاری کاربر را نیز افزایش دهید.

 5. بررسی و تحلیل سرچ کنسول

  در این بخش ما به تحلیل سرچ کنسول شما می پردازیم و مشکلاتی که شما در طی پروژه سئو سایت خود با آن مواجه شده اید را تحلیل کرده و راه کار های حل مشکل را به شما ارائه خواهیم داد.

چگونه می توانیم یک مشاوره سئو متخصص پیدا کنیم؟

مشاوره سئو

ببینید زمانی که شما می خواهید برای سئو سایت خودتان مشاوره دریافت کنید، قطعا باید حساسیت بالایی را برای آن خرج کنید و با آن مانند انتخاب یک همسر برخورد کنید زیرا قرار است شخص مشاور، آینده کسب و کار شما را مشخص کند.

در دنیای وب افراد متخصص سئوکار زیادی وجود دارند که می توانند به شما راهکارهای زیادی را بدهند که البته تمامی راهکار ها درست بوده و هیچ کدام غلط نیست!

اما شما باید دنبال پرسودترین مشاور بگردید، کسی که بتواند بهترین نتیجه را برای شما خلق کند.

زیرا راهکار های زیادی برای این وجود دارد تا شما به صفحه اول گوگل برسید اما فقط 10 سایت هستند که در نتایج اول گوگل به نمایش گذاشته می شوند.

پس شما باید از کسی مشاوره سئو دریافت کنید که بتواند بیشترین سوددهی را برای شما ایجاد کند.

حالا چطوری مشاوره سئو متخصص خود را پیدا کنیم؟ حتی اگر دانش کافی از سئو نداریم!

برای این کار خیلی ساده و راحت می توان یک فرد متخصص را با چند آزمون کوتاه مورد سنجش قرار داد:

1- در ابتدا یک تماس با فرد مشاور داشته باشد.

هدف از این کار این است که شما آن فرد را بشناسید و ببینید چگونه اخلاقیات و روحیاتی دارد.

اگر او همانند یک رباط با شما در پشت تلفن صحبت می کند و فقط به موارد تکراری اشاره می کند قطعا نمی تواند متخصص باشد!

اما اگر شخص مشاور بهینه سازی سایت شما، در حال تلاش برای فهمیدن استراتژی سئو سایت شماست و میخواهد آن را بهتر درک کند و همینطور برای آینده شما می خواهد برنامه ریزی منسجم و خوبی را داشته باشد، قطعا می تواند یک شخص مناسب برای پروژه شما باشد.

2- تقویم محتوایی و برنامه ریزی برای آن

از مشاور seo خود بخواهید تا برای شما یک تقویم محتوای بسازد.

زمانی که از تقویم محتوای صحبت می کنیم منظور ما نوشتن 1 یا 2 مقاله نیست بلکه حداقل ماهانه 30 مقاله را شامل می شود.

پس اگر استراتژی درستی برای آن نباشد و تقویم محتوایی خوبی نداشته باشید، قطعا یک حرکت اشتباه می تواند کل زحمات یک ماه شما را بهم بزند.

3- انتظارات خود را شفاف بیان کنید البته کاملا منطقی! نه فضایی

زمانی که شما می خواهید مشاوره دریافت کنید باید انتظارات خود را از مشاوره کاملا شفاف کنید، برای این کار می توانید آن ها را در یک فایل نوشته و به عنوان یک مدرک به شخص مشاور ارائه دهید.

اما باید توجه داشته باشید که شما حق ندارید که انتظار این را داشته باشید تا در کلمات کلیدی رقابتی در عرض یک هفته یا یک ماه اول به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنید!

زیرا سئو قطعا نیاز به زمان دارد و کلمات رقابتی نیز تلاش بیشتری را می طلبد.

4- داشتن ابزارهای دقیق seo

قطعا مشاور شما باید از جدیدترین ابزارهای سئو برای آنالیز وبسایت شما استفاده کند که در لیست زیر می توانید تعداد از این ابزارهای حرفه ای را مشاهده کنید.

 1. moz
 2. ahrefs
 3. seo spyglass
 4. screaming frog
 5. alexa
 6. kwfinder
 7. keywordtool
 8. Answer The Public
 9. semrush
 10. FAQfox
 11. google keyword planner

مشاوره سئو

مشاوره سئو

با توجه به رشد روز افزون اینترنت و کسب و کارهای آنلاین، نیاز به داشتن اطلاعات در این زمینه و استفاده از خدمات مشاوره ای سئو بیش از پیش شده است.

بسیاری از کسب و کارهایی که تا دیروز به شکل سنتی کار می کردند، امروزه با توجه به تمایل مردم به استفاده هر چه بیشتر از خدمات آنلاین، کسب و کار خود را در خطر می بینند و احساس نیاز به پیوستن به این بازار های مجازی را دارند.

همچنین افرادی نیز در سال های اخیر با صرف هزینه کمی وب سایت طراحی کرده اند و با توجه به عدم رقابت در سال های پیشین صرفا به خطر تک و تنها بودن و یا کمی صحیح و خطا در سئو سایت، در صفحه اول گوگل قرار داشتند.

این نوع کسب و کارها در حال حاضر با توجه به پیدایش رقبای زیاد در کسب و کارشان موقعیت شان را در صفحات جستجو از دست داده اند و عملا سود آوری گذشته را ندارند.

افراد نیمه حرفه ای نیز وجود دارند که در تعیین استراتژی seo سایت به مشکل خورده اند و نیازمند مشاوره سئو هستند.

در همه این موارد استفاده از راهنمایی های یک کارشناس سئو که در کار خود با تجربه و خبره است الزامی می باشد. چرا که رقابت در بازارهای آنلاین دیگر مثل سابق نیست و کوچکترین اشتباهات می تواند ضرر های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و سایت شما را به کل از دور رقابت خارج کند.

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، یعنی سایت را برای ربات های گوگل بهینه سازی کنیم تا رتبه های بالا در جستجوهای مردم کسب کنیم ولی طبیعتاً این هدف اصلی ما نیست، بلکه هدف اصلی ما افزایش کاربران هدفمند است.

که یک روش آن به کمک ربات های گوگل است، در واقع هدف اصلی کاربر است که به واسطه ربات به آن میرسیم.

داشتن یک مشاور seo حرفه ای در اینجا نقش خود را به خوبی نمایش میدهد، اینکه لشکر سیاه بفرستد یا کاربری هدفمند که احتمال مشتری آن زیاد است.

انواع روش ها و سبک های سئو سایت

سئو کلاه سفید

مشاوره سئو

زمانی که شما طبق قواعد و قوانین گوگل عمل کنید و به تمامی نکاتی که گوگل آن ها را به عنوان خط قرمز مشخص کرده است احترام بگذارید، می توان گفت شما در حال سئو به صورت سفید هستید.
از مزایای این روش می توان به، ماندگاری بالا، جریمه نشدن توسط گوگل و همینطور کم هزینه بودن آن اشاره کرد اما عیب بزرگی که این روش دارد این است که مدت زمان طولانی باید پروسه سئو را انجام داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد روش های کلاه سفید مقاله ” سئو کلاه سفید ” را مطالعه کنید.

سئو کلاه سیاه

 مشاوره سئو

زمانی که شما بر خلاف قواعد گوگل عمل کنید و به خط قرمزهای گوگل پایبند نباشید، شما در حال استفاده از روش کلاه سیاه می باشید.
این روش علاوه بر هزینه بردار بودن، می توان گفت اصلا پایداری ندارد و حتی با رسیدن به صفحه اول گوگل، سایت شما بعد از مدتی از نتایج ناپدید خواهد شد.

سئو کلاه خاکستری

مشاوره سئو

حرکت مابین این دو روش را سئو کلاه خاکستری می گویند.
زمانی که شما در 80 درصد پروژه خود سفید کار کرده و فقط 20 درصد آن را سیاه کار کرده باشید، گوگل زیاد به شما گیر نخواهد داد.
اما باید مراقب باشید که در موضوع سئو کلاه خاکستری، خیلی باید محتاطانه عمل کنید تا دچار مشکل نشوید و حتما از سوپاپ های اطمینان در فرآیند سئو خود استفاده کنید.

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو

مشاوره سئو یکی از خدماتی است که توسط یک فرد یا گروهی از مشاوران SEO به یک کسب و کار ارائه داده می شود. این مشاوره توسط افرادی صورت می گیرد که در بهینه سازی سایت، تجربه و دانش لازم را دارند و می توانند رهبری و هدایت یک تیم را به منظور ارتقای سایت بر عهده گیرند و سبب شوند تا بازدید کاربران از وب سایت بیشتر شده و در نهایت آن کسب و کار، فروش و یا ارائه ی خدمات بیشتری را تجربه نماید.

بطور کلی می توان گفت مشاوره بیهنه سازی سایت شامل موارد زیر است:

 1. مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول
 2. مشاوره در زمینه تکنیک ها
 3. مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی
 4. مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف
 5. مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت و…

مشاور سئو کیست؟ می توان به او اعتماد کرد؟

مشاوره سئو

برای اینکه یک پروژه از نظر کسب نتایج ارگانیک و طبیعی گوگل به موفقیت برسد باید استراتژی مناسب داشته باشد.

این استراتژی برای هر پروژه با توجه به موقعیت فعلی و بازار کاربران هدف آن متفاوت است و نمی شود برای تمامی پروژه ها یک نسخه واحد پیچید و همه پروژه را با یک روش به موفقیت رساند.

مشاور سئو شخصی است که سالها در موضوع SEO و بهینه سازی سایت فعالیت کرده است و سابقه به نتیجه رساندن پروژه های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

این شخص با تکیه بر سابقه و دانش خود دقیقاً می داند که بر اساس اهداف نهایی که مدیر سایت مشخص می کند چه استراتژی باید تدوین شود و از چه مسیری و با چه ابزارهایی می توان آن استراتژی را عملی کرد و سایت را به اهداف مشخص شده رساند.

یک مشاور سئو با علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل آشنایی دارد.

اهمیت مشاوره گرفتن از یک سئو کار حرفه ای

مشاوره سئو

امروزه بیش از 90% بازدید های سایت از طریق جستجوی کاربران در گوگل صورت می گیرد، به همین دلیل مهم است که یک وب سایت برای موتور های جستجو (به ویژه گوگل) ارزشمند باشد و تنها در این صورت است که موتور های جستجویی، وب سایت ها را برای کاربران به نمایش در خواهد آورد.

در نتیجه وجود یک مشاوره S.E.O می تواند به شما کمک کند تا با بهره گیری از دانش و تجربه ی آن مشاور، سایت خود را در سمتی به حرکت در آورید که مورد قبول گوگل باشد و برای کاربران نیز مفید و جذاب باشد و در نهایت فروش و سود شما به واسطه ی سایتتان افزایش یابد.

چه زمانی نیاز به مشاوره seo برای وب سایت خود دارید؟

مشاوره seo زمانی می تواند برای شما مفید باشد که یک تیم متشکل از طراح سایت و برنامه نویس، محتوا نویس و سئو کار داشته باشید و برای هدایت آنها، نیاز به یک مشاوره سئوی حرفه ای داشته باشید.

در این صورت مشاوره ی بهبود رتبه سایت می تواند با رهبری تیم شما، مجموعه ی شما را به رسیدن به اهدافش نزدیک تر نماید.

پس اگر یک تیم برنامه نویس، سئو کار و طراح سایت دارید ولی هنوز به نتیجه ی دلخواه نرسیده اید، شک نکنید که یک تیم مشاوره ی سئوی خوب و با تجربه می تواند شما را به موفقیت در کسب و کارتان برساند.

چه انتظاراتی باید از مشاوره سئو داشته باشیم؟

برندینگ یا آگاهی از برند

اولین فایده ای که یک مشاور سئو می تواند برای یک تجارت کسب کند، افزایش آگاهی از برند است. گاهی این تصور غلط وجود دارد که قرار گرفتن در راس رتبه بندی موتور جستجو مهر تأیید برند است.

اگرچه می دانیم که همیشه اینگونه نیست، اما بسیاری از جستجوگران، رتبه های بالا را به عنوان تأیید برند تفسیر می کنند.

کلمات کلیدی معمولاً افرادی را که قبلاً نام شرکت شما را شنیده اند جذب می کند. سئو فقط محافظت از نام تجاری (برند) شما نیست، این امر همچنین می تواند باعث افزایش دید کسب و کار شما و در همین راستا افزایش فروش شما شود.

افزایش ترافیک هدفمند

صرفا داشتن یک سایت حرفه ای کافی نیست. این عمل مصداق این است که در جاده ای با کمترین ترافیک کسب و کاری را راه اندازی کنید و انتظار داشته باشید مردم شما را پیدا کنند.

هدف از SEO تدوین استراتژی های کارآمد برای ایجاد مخاطبان و مشتریان جدید است. بنابراین، اگر شما سایت خودتان را با سئو بالا نکشید، این افراد هرگز به وجود شما و کسب وکار شما پی نخواهند برد. متخصصان با تجربه سئو زمان می گذارند، تحلیل و بررسی های فراوانی انجام می دهند تا بیزینس، خدمات، محصولات شما را در معرض دی کاربران و مخاطبان قرار دهند و همچنین به شما در درک کامل نیازهای مخاطبانتان کمک کنند.

اگرچه ترافیک تنها بخشی از معادله رشد و فروش است، اما نقش مهمی دارد.

سئو می تواند مزایای بسیاری را در اختیار دارندگان وب سایت ها و سازمان ها قرار دهد.

جستجو یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی است که امروزه می توانید استفاده کنید، از ایجاد سر و صدای بیشتر در اطراف نام تجاری خود و افزایش بازدید آنلاین تا افزایش ترافیک و تبدیل آن به مشتری وفادار برای کسب و کارتان.

در این قسمت ما به شما درمورد اینکه شخص کارفرما می تواند چه توقعات یا انتظارات منطقی نسبت به مشاور سئو خود داشته باشد را بیان خواهیم داشت.

 • راهنمایی در بخش مدیریت هزینه ها: در این بخش بهترین کاری که یک مشاور می تواند انجام دهد این است که به شما کمک کند تا هزینه ها را کمتر کرده و یا طوری هزینه کند که شما به بهترین شکل ممکن از آن ها بهره ببرید.
 • شناخت و بررسی حوزه کاری شما
 • بهینه سازی ساختار صفحات محتوا وبسایت شما:در این بخش شخص مشاور seo، به تحلیل صفحات سایت شما پرداخته و بهترین ساختا را برای سایت شما پیشنهاد می کند. همینطور در این بخش نحوه پراکندگی و استفاده از کلمات کلیدی را به شما خواهد گفت.
 • بررسی کلمات کلیدی تارگت شده: مشاور در این بخش به شما کمک می کند تا کلمات تارگت شده را بررسی کرده و درصورت داشتن مشکل در صفحه لندینگ شما به شما ارائه داده و راهکار را اعلام کند.
 • بررسی و آنالیز رقبا و الگو برداری صحیح از آن ها
 • پیشنهاد متون مناسب برای بخش های مختلف سایت شما از قبیل دکمه ها، بنر ها و…
 • شناخت کافی از سیستم مدیریت محتوای مختلف
 • آشنا به الگوریتم ها و فاکتورهای رنک دهی گوگل
 • تعیین استراتژی لینک سازی خارجی
 • بررسی وضعیت هاست و دامنه سایت شما
 • تعیین استراتژی لینک سازی خارجی
 • پاسخ دهی به سوالات و اشکالات شما
 • تضمین ارائه راهکارهای مناسب و اصولی برای سئو سایت

تضمین مشاوره سئو

اول از همه این مورد را در نظر داشته باشید اگر شخصی یا مجموعه ای در ابتدای کار به شما تضمین صد در صدی کسب رتبه های برتر نتایج جستجو را داد، به هیچ وجه  همکاری را شروع نکنید و گول کلمه تضمین را نخورید.

چون در موتورهای جستجوگر تضمینی برای رسیدن به لینک و رتبه اول گوگل یا موتورهای جستجوگر دیگر به هیچ وجه قابل اعتماد نیست! سایت ها و نمونه کارهای موفق SEOEDU که با کمک و بهره گیری از خدمات و مشاوره سئو در صفحه اول گوگل قرار دارند، بهترین اثبات موفقیت کار مجموعه سئو ادیو است.

از طرف دیگر، موفقیت انجام پروژه سئو با اجرای صحیح و دقیق توصیه های ارائه شده در مشاوره ها رخ خواهد داد.

با توجه به اینکه اجرای سئو یک کار کاملاً تخصصی و حرفه ای است، توصیه می شود اجرای پروژه سئو را به متخصصان حرفه ای بسپارید.

مشاوره رایگان سئو سایت

مدیریت یک سایت کار چندان راحتی نیست و انتظار نمی رود که صاحبان سایت خود به تنهایی به تمام مهارت های لازم مسلط باشند. مشاوره سئو بر عهده سئو کار کاربلد است که بتواند با ارائه مشاوره های حرفه ای، صاحب سایت را در جهت رونق کسب و کار مربوطه راهنمایی کند.

اهمیت بهره گیری از مشاوره سئو

گاهی ممکن است شما به عنوان دارنده سایت اطلاعات کافی از نحوه مدیریت سایت نداشته باشید و یا با شیوه بهینه سازی آن برای افزایش رتبه آشنایی نداشته باشید؛ در این مواقع بهترین راحل این است که از مشاوره رایگان سئو سایت استفاده کنید.

Seoedu از لحظه شروع کار با شما همراه خواهد شد تا گام به گام سایت را در جهت بهینه سازی، افزایش رتبه و در نتیجه افزایش درآمد سوق دهد. در این مرحله شما با تکنیک های مناسب کسب و کارتان آشنا شده و همچنین در تمامی زمینه های کار خود از یک مشاور دلسوز بهره خواهید برد.

مشاوره آنلاین سئو

مشاوره آنلاین سئو، در مجموعه seoedu با استفاده از اسکایپ انجام می شود و در مشاوره آنلاین تمامی مباحث و بخش ها به صورت دسکتاپ شیر بوده و شما عملا متوجه می شوید که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و از چه ابزار ها و کدام بخش های سایت شما بررسی صورت می گیرد.

در مدت زمانی که شما زمان مشاوره را رزرو می کنید ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تمامی نکات و قواعد و مشکلات وبسایت شما را مورد بررسی و همینطور راهکارهای حیاتی و مهم را به شما بدهیم تا بتوانید بهترین نتیجه را از مشاوره آنلاین سئو سایت خود داشته باشید.

من تمام تلاشم را برای بهبود رتبه های سایت شما انجام خواهم داد و هرآنچه که تجربه کرده ام را در مشاوره آنلاین سئو به شما منتقل خواهم کرد تا بتوانید نتایج خوب و عالی را در گوگل دریافت کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://seoedu.ir/?p=1653