محمدرضا دهقانی هستم، متخصص سئو و قراره به شما تمام تجربیات خودم رو در این چندسالی که به عنوان وبسمتر با شرکت های مختلف و همینطور به عنوان مشاور برندهای بزرگ فعالیت داشته ام رو به شما عزیزان منتقل کنم.

محمدرضا دهقانی از کی شروع کرد

محمدرضا دهقانی

درمورد اینکه از چه زمانی شروع کردم باید بگم که من از سال 1393 در حوزه دیجیتال مارکتینگ وارد شدم و از ابتدا به عنوان یک طراح گرافیست و به صورت تخصصی در حوزه طراحی لوگو فعالیت کردم.

بعد از اون با یک بلاگ که هنوزم وجود داره  lovenet.ir  شروع به تولید محتوا در حوزه تکنولوژی کردم و همینطور در کنار اون به تدریس فتوشاپ نیز پرداختم و آموزش های رایگانی رو در اختیار بقیه قرار می دادم.

از همونجا دیگه به بحث سئو و طراحی سایت علاقه مند شدم و به همین خاطر از یادگیری کدنویسی در سال 1395 دست به یاد گیری زبان های html-css-php-js زدم و تا حدی هر کدوم رو یاد گرفتم. بعد با cms وردپرس آشنا شدم و فهمیدم طراحی سایت بدون کدنویسی نیز امکان داره و به دنبال آموزش طراحی سایت گشتم که با وردپرس انجام بشه.

وقتی طراحی سایت با وردپرس رو یاد گرفتم با طراحی سایت های مختلف دیگه به شخصی تبدیل شدم که وردپرس رو مسلط بود و قشنگ شناخت داشتم. اما باز هم طراحی سایت منو قانع نمی کرد و من از این کار بیرون اومدم و در سال 1397 محمدرضا دهقانی تصمیم گرفت سئو رو یاد بگیره و به این حوزه وارد بشه. تو اوایل سال 97 فقط به یادگیری پرداختم و تو سایت های مختلف مثل moz,google,ahrefs و … و حتی با شرکت در چند دوره فارسی زبان مباحث اولیه سئو رو یاد گرفتم و بر روی یک سایت تست سئو رو استارت زدم.

من، محمدرضا دهقانی خیلی خوشحال بودم که تونسته بودم در عرض 1 سال یعنی تا ابتدای سال 1398 مباحث سئو رو خیلی خوب یاد گرفته باشم و به صورت تخصصی به خیلی از بحث های اون آشنا باشم.

بعد از اون در سال 1398 تصمیم گرفتم تا پیج seoedu رو استارت بزنم و برای همین استارت آکادمی seoedu از تیرماه سال 1398 خورده شد.

محمدرضا دهقانی موسس seoedu

باید بگم یکی از افتخاراتم اینکه که صاحب چنین برند بزرگی هستم. seoedu در کمتر از یک سال توانست با بزرگترین شرکت های ایران و در حوزه های سخت پروژه های مهمی را گرفته و به مقصد یعنی در صفحات اول گوگل برساند. ما در seoedu تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفی را ارائه دهیم.

seoedu در تیر ماه 1398 فقط با یک نفر استارت خورد و الان بسیار خوشحالم که در عرض کمتر از یک سال یعنی تا اسفند ماه 1399 این تیم به 6 نفر رسیده و افراد زیادی به صورت غیرمستقیم با این مجموعه فعالیت می کنند و باعث شده تا افراد زیادی مشغول به کار شده و در نتیجه کسب درآمد داشته باشند.

در بخش آکادمی seoedu تلاش کردیم تا تمام تجربیات خودمون رو چه در حوزه طراحی سایت و چه در حوزه سئو به شما منتقل کنیم تا بتونید هرپروژه رو به صورت کاملا حرفه ای مدیریت و به فرجام برسونید.

محمدرضا دهقانی چندسالشه؟

من متولد هشتم فروردین سال 1375 هستم.

محمدرضا دهقانی چه آینده ای برای seoedu در نظر دارد؟

خوب فقط به پیشرفت seoedu فکر می کنم و مطمئنم سال 1400 یک سال طلایی برای مجموعه ما خواهد بود و قطعا آینده seoedu، یک برند بزرگ و مطرح در حوزه طراحی سایت و سئو خواهد بود و قطعا افراد بیشتری با برند ما آشنا خواهند شد.