دقت داشته باشید بعد از تکمیل فرم زیر تیم سئو ادیو در کمتر از 1 ساعت با شما تماس خواهد گرفت و تاریخ و زمان دقیق مشاوره سئو را با شما هماهنگ خواهد کرد.

مشاوره سئو

 • تاریخ دقیق مشاوره با شما هماهنگ خواهد شد

مشاوره سئو سایت

گاهی اوقات ممکن است در یک دوراهی گیر افتاده باشیم و یا اینکه در مقطعی از سئو قرار گرفته باشیم که نتوانیم برای پروژه تصمیم بگیریم و نیاز داریم تا شخصی با تجربه بیشتر در این حوزه ما را راهنمایی کند.

مشاوره سئو هم به همین منظور ایجاد شده است. ما در سخت ترین شرایط یا حتی در شروع کار می توانیم در کنار شما باشیم. مزیتی که استفاده از مشاوره seoبه شما می دهد این است که ما خارج از پروژه هستیم و حتما نظرات مفید و سودمندی را می توانیم به شما منتقل کنیم تا نقاط قوتی برای سایت شما باشد.

مزایای این مشاوره: در ابتدا برای بنده بسیار باعث خوشحالی است که با یک دوست جدید ارتباط برقرار می کنم و از حضور شما در کنار خودم بسیار خرسند می گردم. شما با دریافت مشاوره از محمدرضا دهقانی به عنوان شخصی که در حوزه بهینه سازی سایت ها فعالیت می کند و پروژه ها موفق مختلفی را در حوزه های مختلف به دست آورده است کمک دریافت کنید و وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشید.

اگر سئو کار تازه کار هستید و نمی دانید چگونه باید شروع کنید!

اگر در مقطعی هستید که دیگر نمی دانید چه حرکتی اجرا کنید!

یا حتی هزاران اگر دیگر در ذهن شما وجود دارد!!

اصلا نگران نباشید. همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید تا بند با شما تماس بگیرم و با کمک هم تصمیمات مهمی را در مورد سایت شما بگیریم.

خدمات مشاوره سئو در seoedu

ما در seoedu در زمینه مشاوره سئو به شما خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 1. تحلیل سئو تکنیکال سایت

  در این قسمت ما به بررسی سئو تکنیکال شما که شامل مواردی از قبیل؛ سرعت، فعال بودن اسکیما کدها، بررسی تگ های هدینگ سایت، متا دیسکریپشن و… را مورد تحلیل قرار می دهیم. در هر کدام از بخش ها که ایراداتی در سایت شما وجود داشته باشد آن ها را به شما با ارائه راهکار بیان خواهیم داشت.

 2. بررسی سئو داخلی وبسایت

  همانطور که می دانید یکی از مهترین بخش های سئو، سئو داخلی سایت که شامل لینک سازی های داخلی، بهینه بودن آلت تصاویر، بهینه بودن عنوان ها، درست انتخاب شدن لندینگ های کلمات کلیدی و این موارد را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد.

 3. بررسی و تحلیل سئو خارجی سایت

  در این بخش ما به بررسی لینک سازی های خارجی شما می پردازیم و در صورت داشتن هرگونه مشکل آن ها را به شما خواهیم گفت. در این بخش زمان تخمینی شروع رپورتاژ و بک لینک را نیز به شما اعلام می داریم.

 4. بررسی گوگل آنالیتیکس

  در این قسمت ما به بررسی آنالیتیکس شما در صورتی که به وبسایت شما متصل باشد می پردازیم و نکاتی را به شما خواهیم گفت تا بتوانید با استفاده از آن ها میزان بانس ریت یا نرخ پرش خود را کاهش داده و همینطور میزان ماندگاری کاربر را نیز افزایش دهید.

 5. بررسی و تحلیل سرچ کنسول

  در این بخش ما به تحلیل سرچ کنسول شما می پردازیم و مشکلاتی که شما در طی پروژه سئو سایت خود با آن مواجه شده اید را تحلیل کرده و راه کار های حل مشکل را به شما ارائه خواهیم داد.

مشاوره سئو

با توجه به رشد روز افزون اینترنت و کسب و کارهای آنلاین، نیاز به داشتن اطلاعات در این زمینه و استفاده از خدمات مشاوره ای سئو بیش از پیش شده است. بسیاری از کسب و کارهایی که تا دیروز به شکل سنتی کار می کردند، امروزه با توجه به تمایل مردم به استفاده هر چه بیشتر از خدمات آنلاین، کسب و کار خود را در خطر می بینند و احساس نیاز به پیوستن به این بازار های مجازی را دارند.

همچنین افرادی نیز در سال های اخیر با صرف هزینه کمی وب سایت طراحی کرده اند و با توجه به عدم رقابت در سال های پیشین صرفا به خطر تک و تنها بودن و یا کمی صحیح و خطا در سئو سایت، در صفحه اول گوگل قرار داشتند. این نوع کسب و کارها در حال حاضر با توجه به پیدایش رقبای زیاد در کسب و کارشان موقعیت شان را در صفحات جستجو از دست داده اند و عملا سود آوری گذشته را ندارند.

افراد نیمه حرفه ای نیز وجود دارند که در تعیین استراتژی seo سایت به مشکل خورده اند و نیازمند مشاوره سئو هستند. در همه این موارد استفاده از راهنمایی های یک کارشناس سئو که در کار خود با تجربه و خبره است الزامی می باشد. چرا که رقابت در بازارهای آنلاین دیگر مثل سابق نیست و کوچکترین اشتباهات می تواند ضرر های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و سایت شما را به کل از دور رقابت خارج کند.

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، یعنی سایت را برای ربات های گوگل بهینه سازی کنیم تا رتبه های بالا در جستجوهای مردم کسب کنیم ولی طبیعتاً این هدف اصلی ما نیست، بلکه هدف اصلی ما افزایش کاربران هدفمند است، که یک روش آن به کمک ربات های گوگل است، در واقع هدف اصلی کاربر است که به واسطه ربات به آن میرسیم. داشتن یک مشاور seo حرفه ای در اینجا نقش خود را به خوبی نمایش میدهد، اینکه لشکر سیاه بفرستد یا کاربری هدفمند که احتمال مشتری آن زیاد است.

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو چیست

مشاوره سئو یکی از خدماتی است که توسط یک فرد یا گروهی از مشاوران SEO به یک کسب و کار ارائه داده می شود. این مشاوره توسط افرادی صورت می گیرد که در بهینه سازی سایت، تجربه و دانش لازم را دارند و می توانند رهبری و هدایت یک تیم را به منظور ارتقای سایت بر عهده گیرند و سبب شوند تا بازدید کاربران از وب سایت بیشتر شده و در نهایت آن کسب و کار، فروش و یا ارائه ی خدمات بیشتری را تجربه نماید.

بطور کلی می توان گفت مشاوره بیهنه سازی سایت شامل موارد زیر است:

 1. مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول
 2. مشاوره در زمینه تکنیک ها
 3. مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی
 4. مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف
 5. مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت و…

مشاور سئو کیست؟ می توان به او اعتماد کرد؟

مشاوره سئو کیست و چه می کند

برای اینکه یک پروژه از نظر کسب نتایج ارگانیک و طبیعی گوگل به موفقیت برسد باید استراتژی مناسب داشته باشد. این استراتژی برای هر پروژه با توجه به موقعیت فعلی و بازار کاربران هدف آن متفاوت است و نمی شود برای تمامی پروژه ها یک نسخه واحد پیچید و همه پروژه را با یک روش به موفقیت رساند. مشاور سئو شخصی است که سالها در موضوع SEO و بهینه سازی سایت فعالیت کرده است و سابقه به نتیجه رساندن پروژه های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

این شخص با تکیه بر سابقه و دانش خود دقیقاً می داند که بر اساس اهداف نهایی که مدیر سایت مشخص می کند چه استراتژی باید تدوین شود و از چه مسیری و با چه ابزارهایی می توان آن استراتژی را عملی کرد و سایت را به اهداف مشخص شده رساند. یک مشاور سئو با علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل آشنایی دارد.

اهمیت مشاوره گرفتن از یک سئو کار حرفه ای

اهمیت دریافت مشاوره سئو از یک سئو کار حرفه ای

امروزه بیش از 90% بازدید های سایت از طریق جستجوی کاربران در گوگل صورت می گیرد، به همین دلیل مهم است که یک وب سایت برای موتور های جستجو (به ویژه گوگل) ارزشمند باشد و تنها در این صورت است که موتور های جستجویی، وب سایت ها را برای کاربران به نمایش در خواهد آورد. در نتیجه وجود یک مشاوره S.E.O می تواند به شما کمک کند تا با بهره گیری از دانش و تجربه ی آن مشاور، سایت خود را در سمتی به حرکت در آورید که مورد قبول گوگل باشد و برای کاربران نیز مفید و جذاب باشد و در نهایت فروش و سود شما به واسطه ی سایتتان افزایش یابد.

چه زمانی نیاز به مشاوره seo برای وب سایت خود دارید؟

مشاوره seo زمانی می تواند برای شما مفید باشد که یک تیم متشکل از طراح سایت و برنامه نویس، محتوا نویس و سئو کار داشته باشید و برای هدایت آنها، نیاز به یک مشاوره سئوی حرفه ای داشته باشید. در این صورت مشاوره ی بهبود رتبه سایت می تواند با رهبری تیم شما، مجموعه ی شما را به رسیدن به اهدافش نزدیک تر نماید.

پس اگر یک تیم برنامه نویس، سئو کار و طراح سایت دارید ولی هنوز به نتیجه ی دلخواه نرسیده اید، شک نکنید که یک تیم مشاوره ی سئوی خوب و با تجربه می تواند شما را به موفقیت در کسب و کارتان برساند.

چه انتظاراتی باید از مشاوره سئو داشته باشیم؟

در این قسمت ما به شما درمورد اینکه شخص کارفرما می تواند چه توقعات یا انتظارات منطقی نسبت به مشاور سئو خود داشته باشد را بیان خواهیم داشت.

 • راهنمایی در بخش مدیریت هزینه ها: در این بخش بهترین کاری که یک مشاور می تواند انجام دهد این است که به شما کمک کند تا هزینه ها را کمتر کرده و یا طوری هزینه کند که شما به بهترین شکل ممکن از آن ها بهره ببرید.
 • شناخت و بررسی حوزه کاری شما
 • بهینه سازی ساختار صفحات محتوا وبسایت شما: در این بخش شخص مشاور seo، به تحلیل صفحات سایت شما پرداخته و بهترین ساختا را برای سایت شما پیشنهاد می کند. همینطور در این بخش نحوه پراکندگی و استفاده از کلمات کلیدی را به شما خواهد گفت.
 • بررسی کلمات کلیدی تارگت شده: مشاور در این بخش به شما کمک می کند تا کلمات تارگت شده را بررسی کرده و درصورت داشتن مشکل در صفحه لندینگ شما به شما ارائه داده و راهکار را اعلام کند.
 • بررسی و آنالیز رقبا و الگو برداری صحیح از آن ها
 • پیشنهاد متون مناسب برای بخش های مختلف سایت شما از قبیل دکمه ها، بنر ها و…
 • شناخت کافی از سیستم مدیریت محتوای مختلف
 • آشنا به الگوریتم ها و فاکتورهای رنک دهی گوگل
 • تعیین استراتژی لینک سازی خارجی
 • بررسی وضعیت هاست و دامنه سایت شما
 • تعیین استراتژی لینک سازی خارجی 
 • پاسخ دهی به سوالات و اشکالات شما 
 • تضمین ارائه راهکارهای مناسب و اصولی برای سئو سایت

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • به نظر من مشاوره سئو یکی از بهترین راه ها و به صرفه ترین راه برای رشد کسب و کار هست
  چون نه نیاز به سئوکار دارید و هم رشد کسب و کار خودمون رو شاهد هستیم

  • آره منصور جان، واقعا مشاوره سئو می تونه یکی از کارهایی باشه که به شما کمک کنه تا بتونی سئو سایتت رو خودت انجام بدی. اگر نیاز به اطلاعات جامع تر درمورد سئو داشتی پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخونی
   seoeducate.ir/seo

 • ما برای وب سایت خودمون وبوناچی ‘ از آقای محمد رضا دهقانی مدیر سایت seoedu کمک و مشاوره گرفتیم که بعد از گذشت ۲ تا ۳ ماه آثار به شدت مثبتش رو تو سایت خودمون دیدیم ‘ عالی هستن ایشون در بحث مشاوره سئو

  • ممنونم محمد جان. امیدوارم از مشاوره سئو که از مجموعه سئو ادیو گرفتی بهترین استفاده رو برده باشی دوست من
   به امید دیدن شما در بهترین رتبه ها

 • من برای شروع اولین پروژه ام خیلی استرس داشتم و نمیدونستم از کجا باید شروع کنم.مشاوره ای که با شما داشتم واقعا کارساز بود و خیلی بهم کمک کرد
  واقعا ممنونم ازتون

  • سلام خانم نساج پور
   ممنونم ازتون امیدوارم از خدمات مشاوره سئو ما بیشترین استفاده رو برده باشین.

دیدگاهتان را بنویسید